Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
taavi
 
uudishimu 23. oktoober 2008, kl 00.14
miks see taavi siis kõik eelmised suhted kaotanud on kui ta nii hea ja tore? kristjan vihjas et ei hooli eriti riietest ega korrast ega puhtusest. no ta ise oli muidugi ekstra ilueedi, aga mina näiteks elasin 16 a koos sellise mehega kelle tagant tuli pidevalt koristada ja kes isegi EI lubanud koristada oma asju, et tal kõik "käepärast". no oli ikka jube küll:-) leena paistab ju hästi korralik olevat. ja ma ikka imetlen et nii armas ja pisike naine oskab paksu kõhu tagant hinge näha, au talle, mulle on välimus tähtis, ei saa midagi parata.
 
loen palju 23. oktoober 2008, kl 01.33
Leena vaatas ka välimust. Oli kohe aru saanud, et Taavi on see õige, kui esimest korda üksteisele silma vaatasid.
 
n36 23. oktoober 2008, kl 06.43
Leenas oli olemas kõik see mida Taavi kogu elu otsinud on:D
 
nii 23. oktoober 2008, kl 08.02
See Kristjan on ikka puhta loll. Nii rumalat juttu annab ikka rääkida. Ütleb, et Taavi ei hooli oma riietest. Mis tal siis NII väga viga oli, lihtsalt tavalised vabaaja riided. Või et auto ei ole nii vägev? Tavaline auto, mis viib inimese punktist A punkti B, milleks on vaja selleks mingit erilist autot. Taavi ehitab selle raha eest hoopis maja, Kristjan aga maksab raudselt suure osa oma palgast Jaguari liisinguks ja elab vanemate juures edasi - vot selline on mõttetu mees!
 
Njaa 23. oktoober 2008, kl 14.15
Mis paks inimene polegi inimene või?Päris teravalt öeldud - kas pole?
 
KK 23. oktoober 2008, kl 14.26
Minu arvates on kohati niiöelda "PAKSUD INIMESED" palju südamlikumad, inimlikumad ja toredamad, kui need kriipsujukud.
Välimus on petlik. Tähtis on ju see, mis on sees...
 
ja 23. oktoober 2008, kl 14.49
Kas te nägite Taavil maja... eiii..ei olnud ju seal midagi ja Kristjan ütleb tema kohta väga õieti...
 
nägime 23. oktoober 2008, kl 15.24
...jajah, see oli pigem soojak kui maja. Mees, kes otsib tutvusi saatest Reisile sinuga, seejärel jätab reisil olles valitud tüdruku maha ja liitub hoopiski teise naisterahvaga ja läheb järgmisse telesaatesse mingi mimmiga auhinda jahtima vajab vist pidevat eneseeksponeerimist ja tähelepanu. Nüüd siis uus saade ja uus naine!
 
Njaa 23. oktoober 2008, kl 15.50
No parem soojak kui lage taevas.Kusagil peab ju olema vahepeal kui maja ehitada.
Ja KK-olen Sinuga täiesti päri.Aga on jah inimesi,kellele see välimus esmatähtis on,kuigi koore all võib olla täielik jobu.
Asi on maitseomadustes:)))
 
Ahsoo 23. oktoober 2008, kl 23.16
Tahate teada, kaua see Taavi maja ehitanud on? Väga kaua juba. Vaevalt ta selle kunagi üldse valmis saab.
Tahaks päris teada, kaua tal siis SEE suhe kestab?
 
vot 24. oktoober 2008, kl 12.08
Nad elavad nüüd ju koos ja soetasid endale 3-toalise korteri.
Edu neile!
 
ma 24. oktoober 2008, kl 18.04
Jaaa...Taavi on ikka tõesti nii tore...kui te teda tunneksite ja teaksite vaid mida ta kõike teha võib...ooo jaaa...nii tore-nii tore...
 
mann 24. oktoober 2008, kl 18.17
To ma,ehk siis poetad mõne vihje kui juba jutuks tuli...
 
y 24. oktoober 2008, kl 18.32
Taavi ju ise ütles,et tal on palju suhteid olnud.
Las noored olla,eks paista mis nad aastate pärast teevad või räägivad. Algul on ju iga suhe ilus ja kõik on super hästi.
Loodan siiski,et nad oma õnne leiavad.
 
uudishimu 25. oktoober 2008, kl 10.38
mulle jah paksud ei meeldi. see pole vaid esteetika küsimus. kui mees on NII noorelt rippuva kõhuga, siis näitab see ka laiskust ja lohakust - oma keha eest peab hoolitsema samuti kui oma hinge eest:-) nii see eesti mees hauda lähebki 50-selt infarktiga, saage ometi aru. ülekaal tekitab vererõhku, südamevaevusi, liigesevaevusi, olete kuulnud? üks hea tuttav mul tagus kah pidevalt vastu rindu, et mehe paksus on soliidne ja tema end iialgi toidus piirama ei hakka, et elab vaid üks kord ja tahab elu (loe: head toitu) nautida. aga ise hoidis tihti südant kinni ja kannatas peavalu vererõhu pärast. naeris minu üle, kui maadlesin esimese 5 kiloga, mis juurde tahtis tulla (ja millest õige pea oleks kasvanud 15!). hiljuti ütles telefonis (näinud ei ole) et on 13 kilo alla võtnud, kuna põlved ei pidanud vastu... ja kindlasti on ta ka ise nüüd uhke oma saavutuse üle (muus osas igati tahtejõuline ja tark inimene), kergem kaal annab üldise hea enesetunde. ja muide, olin ka ise ammustel aegadel paarilise otsija ja millegipärast kurtsid kõik mehed, et naised valetavad end kuulutustes saledateks, kohtama tulevad aga paksud ja väljaveninud. aga endal on sihuke õllekõht ees nagu hakkaks kohe sünnitama. see POLE mehelik!
 
nii 25. oktoober 2008, kl 13.04
Ka Taavi kannatab vererõhu ja südamevaevuse all. Kuna ta armastab veel jooki, siis on see eriti tunda.
 
Kuul 26. oktoober 2008, kl 08.59
Eestlene on üks halisev ja vinguv olevus, keda kõige rohkem erutab teisele sit*a keeramine.
 
mis 26. oktoober 2008, kl 13.05
Kellele siin sitta keeratakse?????????????????????
 
.... 28. oktoober 2008, kl 10.40
kõige parem asja juures on see, et paks mees vaatab vaid saledat ja väikest naist?!?! Andke andeks, miks siis naine peab sale olema kui mees on nagu maakera?
 
muska 28. oktoober 2008, kl 17.59
Taavi oli minu esimene suurem armastus,nii umbes 15a.tagasi.Paks oli ta juba siis.Eks see ole perekondlik,kuna Taavi mõlemad vanemad olid suured.Isa on tal küll kahjuks juba surnud.See selleks aga seda õnne oli antud mulle küll lühikeseks ajaks,sest Taavi leidis minust poole noorema-ehk siis mingi alaealise.Põdesin jubedalt.Praegu olen õnnelik,et nii läks.Iga kord,kui teda näen, on uus tibi käevangus.Nii et palju õnne siis neile!
 
ehhhhh 29. oktoober 2008, kl 20.54
muska - paksus ei ole kindlasti päritav - tegemist siiski valede toitumisharjumuste ja vähese liikumisharjumusega ilmselt :)
 
mammi 29. oktoober 2008, kl 21.32
No vaidlen ikka vastu küll,et paksus on päritav!Need kes kõhnemad tahavad välja näha peavad selleks tohutut vaeva nägema.Aga kas on seda vaja kui asi geenidega paika pandud.No tervise mõttes peaks ju natuke piirama aga kui kõik piitspeenikesed oleks,kelle kallal siis ilkuda ja norida??!Igav hakkaks!
 
just 30. oktoober 2008, kl 14.36
ka mina arvan et paksuks on geenidega paika pandud .
 
geen 31. oktoober 2008, kl 00.25
ju see nii on jah, mis aga ei tähenda, et tõhusa trenni ja kontrollitud menüüga paksusest ikkagi võitu ei saaks, tahtejõudu on lihtsalt vaja. See on kõige kergem lihtsalt öelda - oh, ma olengi geneetiliselt selline, ja ise muudkui matsutada
 
maali 31. oktoober 2008, kl 13.24
Tervislikult võid toituda ja sporti teha ,aga sured ikka noorelt vähki.Toitud ebatervislikult,viskad viina ,suitsetad ,elad 86aastaseks.Geenidega on nii mõnigi asi paika pandud.
 
tuuli 05. november 2008, kl 16.42
Jah on ikka pandud geenidega paika küll nii mõnigi asi. Terve suguvõsa on saledad pikka kasvu, teine suguvõsa pässakad jne....
 
siil 06. november 2008, kl 17.11
ma oleks ka ennem taavi valinud kui kristjani see tundus liiga ilueedi ja libe vend.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!