Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üksikemade haiglaselt kõrged nõudmised?
 
kadrimäe ilves 01. juuni 2013, kl 16.47
Peaaegu kõik üksikemad nõuavad imeasju, on üldse mõni normaalse mõistusega üksikema olemas? Oleks aeg enda turuväärtust ümber hinnata. Millega suudab üksikema enda lasteta konkurente üle trumbata? Ainult probleemsus ja ülemäärased nõudmised.
 
kadrimäe koer 01. juuni 2013, kl 17.07
Ää põe. Haagisega eitesid ei taha ükski normaalne mees.
 
appi 01. juuni 2013, kl 17.10
milline šovinistlik mõtteavaldus

päike mõjus halvasti?
 
pole hullu 01. juuni 2013, kl 17.48
Nad võivad ju nõuda, aga ükski mees ei hakka teise mehe väntsakaid kasvatama.
 
Mitte ainult emad, kullakene. 01. juuni 2013, kl 17.57
Üksikisa on veel hullem variant. Lausa nii hull, et laps näeb rahast ainult und!
 
elis 01. juuni 2013, kl 18.18
Päris huvitav. Ma saan teemaalgatajast nii aru, et kõikide üksikemade lapsed peaks loodritest (madala lati) kasuisasid välja kannatama (eriti sobilik oleks mõni alkohoolik või ahistaja tüüpi tegelane, onju). Hea mõtteavaldus lastekaitsepäeval. Huvitav oleks teada, kui kõrge "turuväärtusega" sellised inimesed meil Eestis on, kes teadlikult lastele halba soovivad.
 
üksikema 01. juuni 2013, kl 18.22
see, et minu nõudmistele vastavat meest ei leidu, ei pane mind kindlasti oma turuväärtust ümberhindama.
üldistades - lihtsalt sellepärast, et poes kvaliteetset leiba parajasti pole, ma hallitanud leiba koju ei vea. parem käin "külas" leiba söömas või elan üldse ilma.
mingi troppmees, kes avastas, et üksikema teda oma teiseks-kolmandaks lapseks ei soostu võtma, tuli siia käratsema?
 
hmm 01. juuni 2013, kl 18.37
Teemaalgataja sai vist korvi,sellepärast ongi nii sapine.Ole ise mees ja probleeme pole.
 
Teine võimalus 01. juuni 2013, kl 18.38
Täiesti nõus.Meil üksikemadel on vähemalt väärikus alles
ja ei tule siia pee-se juttu rääkima 24 tundi ööpäevas.
Sellist turuväärtust ei soovi meie kohe kindlasti.Mees,
kellel on endal 2 või 3 last kodus,peaks tegelema muude
asjadega.Mitte tulema siia naisi maha tegema.Järelikult
pole sa mees mitte muffi ka väärt!
 
Kati 01. juuni 2013, kl 18.58
Mõne mõttemaailm ongi elu järgmine:Autosõit,tibid,mõne
lapse teen ka valmis.Ja olen elus kõva tegija.Aga need
üksikemad,kes kasvatavad üksi lapsi?Need pole ju midagi
väärt.Kes sellist teemaalgatajat peaks küll tahtma?
Sellist ei taha isegi oma voodis näha!
 
sile 01. juuni 2013, kl 20.07
Teada ju et lapsed kannatavad vanemate pattude pärast.Isale väike patt, emale suur mõtlematus ja lapsele kannatus. Kahju. Mehed ei muutu aga tulevased emad võik küll lastele mõelda ja juhusuhteid vältida või suvalisega lapsetegu.
 
ära muretse 02. juuni 2013, kl 12.38
Las nad nõuavad aga tited järgi, ei anna nad enam iialgi võrdväärset konkurentsi lastetutele naistele. Kahju et noored neiud rikuvad oma elu ära valimatute meestega, kelledel lasevad omale tited järgi teha, et siis teised mehed need tited peaksid üles kasvatama. Meestel on oma naisest lahkum innes juba oma lapsed olemas, kellele maksta toetusi ja nad ei ole huviatatud materiaalseid kulutusi rohkem tegema, et elama hakata lastega naistega. Ehk huvi pärast aga see koosolemine läheb varem või hiljem laiali.
 
ära muretse 02. juuni 2013, kl 12.41
Mis väärikusest räägib üksikema, tema väärikus käis nulliga alla juba sest hetkest peale kui ta lasi suvalistel jorssidel enda voodisse ronida ja seksida kah ei oska, et iga korraga rasedus järgi, mis väärikusest on jutt. Ärge ajage rumalat juttu, väärikas on naine, kes ei lähe suvalise mehega sekisma, et last saada, et siis ise jääda tobedasse olukorda, kus lapsel pole isa ega pole endalgi raha, et oma laps üles kasvatada, et siis peab otsima mujalt mehi, kes toetaksid.Õudne.
 
kkk 02. juuni 2013, kl 13.54
aga latt peabki kõrgem olema - vastutab ju naine ka lapse eest. ja pidevalt iga jorssi omale koju sellisel juhul ju ei lase.
 
ära muretse exmutt 02. juuni 2013, kl 15.00
sul nüüd mure, et exmees murteseb kellgagi tite ja sul lapserahad vähenevad?
no isegi see naine läks ju mehega sexima, kes siin "ära muretse nimega kirjutab". Kohutav, kuidas ta ometi nii häbematu oli?
 
loogika 02. juuni 2013, kl 18.33
Mitte ainult emad, kullakene. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üksikisa on veel hullem variant. Lausa nii hull, e
> t laps näeb rahast ainult und!

Üksikisa on isa, kes kasvatab last üksinda ja naine läks pere juurest minema egiptimaale voodilinaks, lapsest sügavalt pohh. Mis mõttes näeb laps rahast ainult und, kui isa kasvatab ja hoiab oma last? Kuidas saab üksikisa hullemm variant olla?
 
eh 03. juuni 2013, kl 00.50
Ei minda ainult egiptimaale, mul naabrinaine pani ämeerikasse neegri juurde, jättes väikse tütre ja mehe maha.
 
Kah üksikisa 03. juuni 2013, kl 08.19
Mitte ainult emad, kullakene. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üksikisa on veel hullem variant. Lausa nii hull, e
> t laps näeb rahast ainult und!

Idiootlik arusaam asjast. Mina kasvatan oma 2-te last ilma nende ema toetusega, aga kuna minu palk on 3 Eesti keskmist, siis lapsed rahapuudust ei tunne.
Ja nende emme ei "tõmmanud Egiptusesse" kelleks iganes, vaid elab maal mingis krmuse talus. Üksi. Nii talle meeldib.
Niiet armsad "daamid", jätke omad üldistused, kui ei taha et mehed "üksikemasid" üldistama hakkavad.
 
ring 03. juuni 2013, kl 09.20
Niiet armsad "daamid", jätke omad üldistused, kui ei taha et mehed "üksikemasid" üldistama hakkavad.
-------------------------------------------------------
Einoh halloo - loe seda teemat ja saad teada, et mehed üldistavad JUBA AMMU üksikemasid laia lauaga.
Teemaalgataja ilmselt lähenes ise üksikemale umbes nii, et "kle sul juba titt taga, sinusugusel ei sobi enam pirtsutada - anna lihtsalt kätte" ja siis oli solvunud kui ilma jäi.
 
Kah üksikisa 03. juuni 2013, kl 09.35
ring Kirjutas:
> Teemaalgataja ilmselt lähenes is
> e üksikemale umbes nii, et "kle sul juba titt taga
> , sinusugusel ei sobi enam pirtsutada - anna lihts
> alt kätte" ja siis oli solvunud kui ilma jäi.

... selles osas olen nõus :D
 
jussike 03. juuni 2013, kl 14.08
Mis hädaldad? Naised ongi sellised. Meie naistel on ikka veel see 100 aasta tagune arusaam, et mees peab tall kuu ja tähed kokku tooma ja elu aja üleval pidama.
Nad on minevikku takerdunud.
 
Kat 03. juuni 2013, kl 15.04
Mingi joodikust töötu,,,keda isegi"üksikvanem" ei taha...Ha...aha...Ma olen ka üksikvanem,,ja ei ole teps mitte "suvalistega" voodisse läinud,,,,Siia on jälle mingid pubekad ära eksinud...Ju siis see üksikema sai aru,et sa oled samasugune luuser,,nagu lapse-isa ja praakis su välja,,
 
Kat 03. juuni 2013, kl 15.07
Tegelikult huvitaks..misasjad need"imeasjad" on,,mida üksikemad nõuavad?
 
kullakaevajad 03. juuni 2013, kl 16.39
Pakuks välja, et üksikemme keevitab oma lapse ja kõik kulud ilma mingisuguste süümepiinadeta uue mehe kaela ja kui see julgeb protesteerida, kukub mölisema ja vinguma.

Millega tasub üksikema sellise jama eest, mida lasteta uus mees peaks ilma nurisemata ära kannatama? Vastupidi, jookseb pidevalt lapse issi juurde ja viidab poole ühisest ajast lapse isaga. Peale raha kulub teise mehe tehtud lapsele väga palju aega, tite vingumine ja kisa käib närvidele. Enda tehtud lapse kisa võib vabalt ära kannatada, see on lausa normaalne kohustus.
 
üksikema 03. juuni 2013, kl 17.51
teatud ajal jäin ka üksikemaks, lapsed olid vanuses 7 - 1 aastat.
ja siis ka oli neid nn kosilasi hulgim.
kes tegi vaikselt poeskäigu ajal pakkumise, et tulen õhtul, kes tuli ise kohe kohale.
neile kes eelnevalt viitsisid küsida ei osanud muud vastata, kui et võtku võileib kaasa sest kart aon et vaevalt nad hommikuks löögile saaavd

ja kes kohale tulid neile sai kirvevars puhku pistetud, et ole siis hea mees, mul näe ongi küttepuid vaja lõhkuda.

kord tuli noor mees, veidi viinastunud ja samm taaruv, aga ka tema tuli kosja
rääkis om akurva loo, et esmalt käis Maali juures, aga sealt aeti minema, siis läks Juuli juurde, aga seal Juku juba ees, et siis tuli minu manu..
No ma sis vastasin, et kulla mees, kas s amind nii vähe hindad, et alle skolmanda järjekorran asiia tuled?
et oleks sa esmalt tulnud oleks kohe su kosjad vastu võtnud...

või siis tuli minust paarkümmend aastat vanem papa,kaasas kommikott ja pakk pesupulbrit, aga mind polnud kodus, olin metsas seeni korjamas ja oli siis jätnud kingitused laste kätte - no kulusid ära nii pesupulber kui kommikott..

nii see elu on, et kus sa ikka nalja saad kui ise ei tee...

aga eks need solvunud kosilased muidugi läksid ja rääkisid ise teist juttu, et no ikka said löögile.

:D
 
naljatilgad 03. juuni 2013, kl 18.42
Miks naised arvavad, et kui tullakse kosja või kleebitakse ligi, tahetakse neid päriselt naiseks võtta? Enne seda tehakse kuu aega öist prooviabielu ja rohkem polegi vaja. Need pole mitte kosilased, vaid tavalised seksinälgas üksikemade ärakasutajad. Üksikemad üritavad eneserahustuseks hämada, et nad on nii väga tahetud. Tahetakse jah, jaanipäevaks vardalihaks!
 
typisch 03. juuni 2013, kl 19.29
üksikema Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> rääkis om akurva loo, et esmalt käis Maali juu
> res, aga sealt aeti minema, siis läks Juuli juurde
> , aga seal Juku juba ees, et siis tuli minu manu..
>
> No ma sis vastasin, et kulla mees, kas s amind
> nii vähe hindad, et alle skolmanda järjekorran as
> iia tuled?
> et oleks sa esmalt tulnud oleks koh
> e su kosjad vastu võtnud...
>
> :D

Oumaigaad, ise tunnistasid just ülesse, et oled meeleheitlik abieluotsija. Kui see tohman oleks kohe sinu jutule tulnud, oleks kohe alla kirjutanud!

Lepi enda madala väärtusega.
 
üksikema 03. juuni 2013, kl 20.27
no see, et ma üksikema olen ei tähenda veel, et ma ise nalja ei mõista ja nalja teha ei tohi.
ega need asoad siis niisam ka ei käi, et kohe peab kellegi võtma..

muide see olukord oli oma 20 aastat tagasi ja tänase päevani on latt olnud sellise skõrguses, et keegi pole selleni küündinud,veelvähem endine abikaasa, sest ka tema käis kosja sobitamas.

aga noormehe enesehinnag sai igatahes tõsetud, et näe teda oleks ikka jutule võetud, aga nüüd mis teha, shansid lännu mis lännu.
 
läbiskoorimine 03. juuni 2013, kl 21.16
Peale jaanööd teevad paljud mehed nalja. Püksirihma pingutamise järel on kõik lembesõnad puhas nali.
 
nojaaa 04. juuni 2013, kl 16.36
Aga mehed on ise süüdi, et hakkavad nendega jamama. keegi käsi sul ju kirja panna, et naise lapsed pole takistuseks ja et rohkem lapsi ei soovi. Ise kukuvad sinna orjusesse.Ju siis enamus mehi ongi miljardnärid.Kui võõrad lapsed pole takistuseks, ah kasvatan suuresti need ka üles ja teen veel mõned tited ja siis annan naisele palju raha iga kuu. :)On nii või vastupidi, kui sul endalgi muresid küll, mille pärast sa siis üldse hakkad sahkerdama naisega kellel lapsed taga. Nii, et mehed ise süüdi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!