Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üksikemade haiglaselt kõrged nõudmised?
 
arvaja 01. september 2013, kl 14.58
üksikema muidugi nõuab, et mees, keda ta kohtab ei oleks samasugune joodik - ntx.
Kuigi jääb üks aga, kui teda ei tahtnud ta lapse isa isegi lapse pärast, siis miks peaks keegi tahtma mõne suvalise jorsi last kasvatada???!
 
koom 04. september 2013, kl 18.50
võtke omaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üksikemad on nikuturul kõige nõutavam kaup. Alati
> kiimas ja neil on aega ainult rahmaka tegemiseks.
> Abieluturul on asjad vastupidi, nikerdatud naisi e
> i taheta, veninud kaup ei vasta nõuetele.

Kuldsed sõnad, koomiline ja tabav. Sõnade paigutust vähe muuta lausetest ja mõned nn "räigemad" sõnad asendada vähe leebematega siis saaks päris hea löökloosungi.
Jätka samas vaimus Võtke omaks :)
Olen sinu poolt!
 
saage aru 07. september 2013, kl 20.12
arvaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üksikema muidugi nõuab, et mees, keda ta kohtab ei
> oleks samasugune joodik - ntx.
> Kuigi jääb üks
> aga, kui teda ei tahtnud ta lapse isa isegi lapse
> pärast, siis miks peaks keegi tahtma mõne suvalise
> jorsi last kasvatada???!

Arusaamatus seisneb selles, et üksikema peab automaatselt uut meest teise mehe lapse kasvatamise suhtes vastutavaks. Kui mees ei hakka raha luhvtitama, sõimatakse sedasama uut meest nõmedaks meheks ja otsitakse uut! Uus mees tahab suhet naisega, mitte teise mehe lapsega, niipalju võiks üksikemale kohale jõuda. Kui suhe laabub, hakkab mees ise lapsele tuge pakkuma, mitte et naine pressib näägutamisega arvete kinnimaksmise välja!
 
õelge 17. september 2013, kl 21.55
Mille poolest peaks mees hindama lastega naist kõrgemalt kui lasteta naist? Saab valida lasteta naise, kellel pole eksmehi iga päev ellu tungimas.
 
üksikema 18. september 2013, kl 07.27
aga mul ongi just kõrged nõudmised, kõrgemad igatahes kui mõnel üksikul naisel
seepärast on kõrgemad, et ma ei soovi oma laste ja enda ellu mingit troppi
kui mees majanduslikult hakkama ei saa, kui töökohta ei pea, huvisid pole siis hoidku eemale - pole mulle vaja selliseid kes ainult ühe asja peal väljas on või mõtlevad, et üksik lastega naine, krge saak..

nutke mehed, ise teate millest ilma jääte....
 
M25 21. september 2013, kl 17.21
Mehed ei nuta. Nad lihtsalt ütlevad "raisk" Ja võtavad õlle. Homseks unustatud.
 
ei kavatsegi 21. september 2013, kl 20.26
Nutavad hoopis mehed, kes on enda kaelapeale võtnud kolm teise mehe tehtud last ja moraalitu naise.
 
Kat 22. november 2013, kl 22.16
Oehh,,,siin kommentaare lugedes saab küll hästi aru,et paljudel võib ju haridust olla,,aga haritusest ei tasu siin küll rääkida,,,,Isegi "Õhtulehe" kommentaariumites ei ole nii labast ja matslikku kõnepruuki,,,Huvitav,,miks inimesed tööajal naisteka foorumis istuvad ,,,või on A ja O kaupluse avalik internetipunkt kl 10 juba lahti...
 
Kat-ile 23. november 2013, kl 22.10
Aga mida sina siis üksivanemate foorumist leida loodad? Haritusest pole põhjust üldse rääkida, hea kui mõnel hariduski omandatud.
 
Loe 01. detsember 2013, kl 19.08
ja imesta? Mida,te,naised,vingute? Keegi teid ei vägistanud?
Lapsed tegite täiskasvanuna ja vabatahtlikult!? Mis siis nüüd lahti on?! Tahtsite seksi ja pardon,litsi lüüa ja nüüd on häda käes, et korralikud mehed teie poole ei vaata! Kullakesed, te olete tittedega tüdrukud!!
 
to Loe 01. detsember 2013, kl 23.06
pole ma mingi titega tüdruk, olen 5 täiskasvanud lapse ema
lapsed tegime mehega kahepeale aga kasvatasin üksinda
mehel tänaseni elatise võlad üleval sest olin jah õel nõid ja kui 4 lahus elatud aasta jooksul mees isegi kordagi lapsi ei külastanud, kaartigi ei saatnud siis võtsin kätte ja andsin elatise hagi kohtusse
nüüd mehel elatise võlad üleval, eks näis kas hahhab pensionist maksma..
 
Kui kibestunud inimesed on meie ühiskonnas :D 18. detsember 2013, kl 11.57
Milline kibestunud inimene :D. Mind kasvatas üles kasuisa suure armastuse ja hoolivusega. ta ei teinud kunagi vahet meil ja oma lapsel ehk siis meie väiksel õel. Mina võtan teda kui oma isa. sest minu sigitanud mees seda ei suuda siiani. Nüüd mul on endal pisike tütar juba. Mees aga otsustas alkoholi kasuks. oleksin pidanud nurka konutama jääma :D? Minu lapselgi nüüd on kasuisa, kes hoiab ja armastab, kusjuures ilma minu nõudmatta!! teda kui oma väikest tütrekest :). See, et mul on juba laps, aga mees on loll ja ei saa pereelus hakkama ei tähenda kaugeltki mitte seda, et pean oma lati alla laskma. Ma olen vaata et parem naine kui lastetu? ei saa lüüa kahte lahtrisse naisi. lapsega, lastetu. Inimene on inimene. iseloomud on meil erinevad. mõni lastetu naine võib olla nii li..s, et ükski mees ei soovi temaga last. aga teine lapsega naine võib pakkuda oma uuele mehele peretunde, kodutunde, soojuse, armastuse, austuse, usalduse. samas võib olla ka see kõik vastupidi. miks arvatakse, et lapsega ema on just see halvem pool? Ning mehed, kes lapsi teevad ja maha jätavad. kui kõrge on nende latt?
 
mõtiskleja 18. detsember 2013, kl 16.26
Mõtlen, et kui minu mees mu kõrvalt kaoks, siis ma ise praagiks ka kõik teised mehed välja. Olen ju enda kõrvale lasknud enda meelest parima mehe ja kui teda enam poleks, siis ei asendaks ma teda mingi kehvema variandiga, lihtalt sellepärast, et "oleks keegi". Minu ema pole ka pärast isa surma uut meest leidnud just sel põhjusel, kuigi kandidaate tiirleb ümber küll.
 
issakene 19. detsember 2013, kl 10.03
Ei ole need uued ja jätkuvalt uued emamehed mingid kasuisad, seni kuni lapse eostaja st bioloogiline isa on elus, pole mingeid kasuisasid. Kasuisa ja kasuema on lapsele ainult siis, kui lapse oma ema või isa on surnud.Pole vaja vägisi võõraid inimesi nimetada mingiks kasuisaks ega kasuemaks. Need on kas emamees või isanaine ja ei enamat Lapse jaoks.
 
cc 20. detsember 2013, kl 13.41
no kui mujal naerda ei saa, siis delfi naistekas ikka. see teema on ikka päris üldistav, kumab mitmest kohast välja, et üksikemad on l.tsid. kindlasti on nende seas l.tse nagu ka vallaliste, abielus ja lesknaiste hulgas:D
 
noh 03. jaanuar 2014, kl 13.47
Ei näe küll põhjust mingit l.tsi koju vedada mingi tropi tehtud lastekarjaga. Istuge edasi oma lastega ja laske ikka suvalistel tüüpidel ennast k.ppida,ehk õnnestub veel mõni laps saada! Siis saate jälle vinguda miks keegi teid haagsetäie lastega ei taha.
 
noh 03. jaanuar 2014, kl 15.05
noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei näe küll põhjust mingit l.tsi koju vedada mingi
> tropi tehtud lastekarjaga. Istuge edasi oma laste
> ga ja laske ikka suvalistel tüüpidel ennast k.ppid
> a,ehk õnnestub veel mõni laps saada! Siis saate jä
> lle vinguda miks keegi teid haagsetäie lastega ei
> taha.
 
silmakirjalikkus kuubis 21. jaanuar 2014, kl 16.30
Ja kui läheb jutt üksikisadele, kelle kasvatada on 1+n last, siis on tegemist muidugi kangelastega, kes on suure vastutuse omale võtnud ja kõik on nende üle uhked. Üksikemad on seevastu ühiskonna kõntsakiht, kes selle teema valguses on kõik l*tsid ja muudkui otsivad uut meest, kes ära kodustada.
Vahvalt silmakirjalik on meie ühiskond. Nõndakaua kui ise üht- või teistlaadi probleemiga silmitsi ei ole, niikaua puudub mõistmine. Kehtib ikka see vana ütelus, et lihtne on hukka mõista, raske mõista.
Jumal küll, rohkem avatust ja sallivust, inimesed.. Maailm ei ole must-valge!
 
yksikema nr.13 26. jaanuar 2014, kl 00.23
mida te siin mönitate?
Et teid on maha jäetud?
Ma olen yksikema, - lihtsalt loll naine,kes uskus viimase minutini,et midagi muutub - et,mees muutub
Vötsin lapse ja ehitasin uue elu.
Jah, minust sai yksikema ja seda vööras riigis.
Nyyd on uks kinni kosilastele,ma hoian oma lapse,maksan arved, vahetan igal aastal auto ja ma töesti ei taha näha yhtegi mötetut ""isast oma elu rikkumas.
On sellest töesti nii raske aru saada ?
 
yksikema nr.13 26. jaanuar 2014, kl 02.10
mida te siin mönitate?
Et teid on maha jäetud?
Ma olen yksikema, - lihtsalt loll naine,kes uskus viimase minutini,et midagi muutub - et,mees muutub
Vötsin lapse ja ehitasin uue elu.
Jah, minust sai yksikema ja seda vööras riigis.
Nyyd on uks kinni kosilastele,ma hoian oma lapse,maksan arved, vahetan igal aastal auto ja ma töesti ei taha näha yhtegi mötetut ""isast oma elu rikkumas.
On sellest töesti nii raske aru saada ?
 
viimasele 26. jaanuar 2014, kl 10.58
Loll olid ja lolliks jäid. Ega sinu uus auto lapsele isa ei asenda.
 
tuut 26. jaanuar 2014, kl 11.48
Just-just üksikisadele tuntakse eriti kaasa ja sõimatakse tema endist naist kurjategijaks. Üksikisa on suur kangelane ja medalit väärt. Naine läks ära ja jättis lapsed isale, ohh-ahh issand-issand, kuidas see võimalik, ennekuulmatu, uskumatu, milline lits, milllline kalk ja südametu hoor.

Aga mingi üksikema, pöhh küllap ise süüdi ja miks ta juba algul ei mõelnud, et võib üksi jääda. Saagu ise hakkama, miks ta meest kiusab oma elatusrahadega. Lapsed kuuluvad ju emadele. Isegi hästi, kui isa neid vahest vaatamas käib.
 
omg 28. jaanuar 2014, kl 10.47
ma ei viitsinud isegi kogu seda jura läbi lugeda. Üksikuks jäänud emadele ütlen ainult niipalju, et teil on täielik õigus, kui igasuguseid lontruseid ja oma ellu ei lse. Las nad vigisevad. Oma sapiste märkustega ei tõesta nad ei midagi muud, kui oma lollust. Turuväärtus? Mida teavad sellised äpud, keda päriselus keegi ei ihalda mingitest väärtustest ja nüüd vinguvad ja halisevad siin nagu turueided. Parem on jääda üksikemaks, kui mingit alamõõdulist egomaniakki kannatda. Alati jääb võimalus, et kõik saab korda. Minul sai. Milleks muserdada ennast mingi teisejärgulise valikuga. Parem on üksi olla :)
 
lastetu noor naine 29. jaanuar 2014, kl 11.18
ära muretse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Las nad nõuavad aga tited järgi, ei anna nad enam
> iialgi võrdväärset konkurentsi lastetutele naistel
> e. Kahju et noored neiud rikuvad oma elu ära valim
> atute meestega, kelledel lasevad omale tited järgi
> teha, et siis teised mehed need tited peaksid üle
> s kasvatama. Meestel on oma naisest lahkum innes j
> uba oma lapsed olemas, kellele maksta toetusi ja n
> ad ei ole huviatatud materiaalseid kulutusi rohkem
> tegema, et elama hakata lastega naistega. Ehk huv
> i pärast aga see koosolemine läheb varem või hilje
> m laiali.

Miks peaks vallaline lastetu naine tahtma naisest lahku läinud ja lastega meest? Esiteks tahab ehk see naine oma lapsi... aga nagu ma aru sain- on mehel juba lapsed olemas. Kui aga ei tahagi oma lapsi, siis peab kellegi võõra käo lapsi kasvatama kasvõi mõni nädalavahetus kuus. Seega lastega mehed (elate lastega või mitte), teie väärtus turul kohe kindlasti pole kõrgem, kui lastega naistel. Leppige sellega- ka teie olete teise ringi mehed.
 
hahhhaaa 29. jaanuar 2014, kl 11.22
issakene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei ole need uued ja jätkuvalt uued emamehed mingid
> kasuisad, seni kuni lapse eostaja st bioloogiline
> isa on elus, pole mingeid kasuisasid. Kasuisa ja
> kasuema on lapsele ainult siis, kui lapse oma ema
> või isa on surnud.Pole vaja vägisi võõraid inimesi
> nimetada mingiks kasuisaks ega kasuemaks. Need on
> kas emamees või isanaine ja ei enamat Lapse jaoks
> .

Hahhaaaa. Bioloogiline materjal arvab kohe, et tema on isa. Lapsele on rohkem isa ikka see, kes teda kasvatab. Seega võib võõras(kasu)isast saada lapsele palju tähtsam inimene, kui mingi bioloogiline materjal, kes arvab, et mõni kord aastas näo näitamine tagab tema isa staatuse. Lõpuks otsustab juba laps, keda ta isaks peab ja selle pead sa ikka lapse ees välja teenima.
 
tõsi mis tõsii 29. jaanuar 2014, kl 16.47
hahahahl jumala õigus. Tean vähemalt kahte täiskasvanut last, kes peab kasuisa tõeliseks pereliikmeks aga bioloogilist isa näeb ehk aastas korra. Ei tunne laps puududst ega vajadust selle bioloogilise materjali järele. Arvesse läheb ikka see kes on rasketel aegadel nõu ja jõuga toeks olnud. Ise olen samasugusest perest, isaga katkesid sidemed kui olin 11. Ja arvate, et mind huvitab. Ei huvita
 
täiskasvanud laps 01. veebruar 2014, kl 08.55
vanemad läksid lahku kui meie lapsed, olime 10a, 8a ja 5a. sellest nüüd 25a tagasi.
eks lahku minekuks oli mitu põhjust.
1. meie noorim vend oli raske puudega, liikumispuue ja isa süüdistas selles ema ning leidis et temale vaja vabadust.
2. isal uus pruut kes oli ka juba sedapsi.

nüüd oleme kõik täisealised, oma elu ja töö peal, ka meie raske puudega vend teenib endale ise elatist it alal.

alimendid olid kohtuga määratud, kuid neid ei maksnus isa. täitur ka midagi aidata ei saanud.

kord kuulsin isa ema vestlust pealt, ema küsis raha, et lastele vaja ja alimente peaks maksma,
isa vastas, et sa paljulapseline, kolme lapsega ja sul puudega laps - mine küsi kov-st kül nad annavad või siis tee oma firma nagu minu naine tegi...

nüüd siis 25a hiljem sõidutas haigla trantsportauto selle nn isa minu koju, õnneks oli kodus mu vaid 8 aastane tütar, kes võõraid sisse ei lasknud, helistas mulle ja andis tel ukse vahelt trantsportijatele. ütlesin mehe vanematekodu aadressi, et viigu rahumeeli poeg sinna.

uue naisega mees abielus polnud, laps onneil ühine, aga elab välisriigis. uuele naisele ei ole santi meest vaja ju

nüüd isa vanemad on ajamas asju, et saaks hooldekodusse ja et no lapsed võiksid ikka maksta ja, et kuna noorim laps ju nagunii peret ei loo ja tal tubli palk kuna it töö ju kallis siis võiks ta ju ikka isa eest maksta, et no oli kunagi mis oli....

halloooo...
 
to täiskasvanud laps 03. veebruar 2014, kl 13.57
isalt oleks pidanud vanema õigused ära võtma, kuna raha ta ei tasunud. muidu määritakse sulle papa hoolduskulud ikka kaela.
 
täiskasvanud laps 03. veebruar 2014, kl 15.49
Isa hoolduskulusid mulle kaela määrida ei saa kuna minu sissetulekon piisavalt väike, et katta minu enda ja mu alaealiste laste vajadused. Käisin juristi käest küsimas. On olemas mingi kindel summa, mis peab mulle enda ja laste jaoks kätte jääma, enne kui hakata isakesele hoolduskulusid tasuma. See, et mul on abikaas aja temal hea sissetulek, ei muud selles osas mitte midgai.
Ka mu keskmisel vennal on pere, kodulaen ja lapsed, praegu ka lapsepuhkusel abikaasa ülalpeetavad ja ka temalt ei saa midagi nõuda, sest sissetulek ei võimalda.
Ainus kellelt saaks nõuda ongi puudega vend, kellel pole peret ega kodulaenu..
 
valdek 05. veebruar 2014, kl 12.40
Aju jätab tunnis neli korda vahele ja iga kord kestab see tsükkel 14,5 minutit.Pole aega môtelda.Mida te mustate üksikemasid.Nad on väga targad ja nende lapsed saavad kindlasti vaimselt tugevaks.Lizid nad ka ei ole nagu siin kohtab suhtumist.Natukene seksi ei ole ju liz.Pealegi vabad naised.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!