Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
palun nõu
 
naine40 06. juuli 2013, kl 10.03
Panen siis siia rubriiki ka oma loo, äkki siin rohkem kaasarääkijaid :)
Tutvusin interneti teel mehega, kes on tore, hooliv, usaldusväärne, korralik jne. ning teeks minu jaoks mida iganes, s.t. oleks valmis ilmselt ka kuu mulle soovi korral taevast alla tooma. Samuti hoolib ta väga minu 12a.-st tütrest ning räägib mulle, et ta on minusugust naist terve elu oodanud ja kui väga ma talle meeldin. Tal ei ole varem perekonda olnud ja lapsi ka ei ole, on olnud paar mõneaastast suhet. Tegemist on 48a. mehega. Minul aga ei ole tema vastu absoluutselt mingit füüsilist tõmmet. Absoluutselt ei mingeid liblikaid kõhus ega armumist. Intereneti teel suhtlesime algul paar kuud ja seejärel oleme kohtunud ka paar kuud. Seksini pole veel jõudnud kuna mina olen olnud tõrjuv. Ei teagi mida teha....Kas peaks lõpetama sellise suhte või peaksin ootama kuni äkki millalgi siiski tekib füüsiline tõmme...Varem olen suhtes tundnud väga tugevat füüsilist tõmmet ja seetõttu oskan sellest ka unistada.
 
AJU KEENIUS 06. juuli 2013, kl 10.07
LIIGA pikk tekst irww mine vit** ja tul*** võin ennustada.
kanna 1000 43653464363443634643 swed siis räägime
 
aga 06. juuli 2013, kl 10.13
Vana sa ise oled?
 
......... 06. juuli 2013, kl 10.21
kui su 12 aastane tütar selle oleks kirjutanud siis kuidagi mõistetav, aga et ema selline pubekas on, siis......:)
 
aga 06. juuli 2013, kl 10.34
Ma küsisin tõsiselt, vanusevahest sõltub ka ühtteist.
 
naine40 06. juuli 2013, kl 10.48
Ma olen 40, kuigi keegi mulle üle 30ne ei paku (nii välimuselt kui hingelt)...Ja siiamaani olen suhelnud ainult endast nooremate meestega...
 
eip 06. juuli 2013, kl 10.52
Sulle meeldivad lihtsalt alfaisased, kes kohtlevad sind taha ja maha põhimõttel. Nüüd kui keegi tuleb siiraste tunnetaga ja tahab püsisuhet, siis selline on äpu ning ei teki ka tõmmet.
 
naine40 06. juuli 2013, kl 10.59
to: eip
Kusjuures täpselt nii mulle endale tundubki...Ja siis kui see alfaisane on mu taha ja maha saanud, siis nutan ja unistan heast ja hoolivast mehest...Vot sellepärast ma ei saagi endast aru ja mõistus on täiesti otsas...
 
Hehh 06. juuli 2013, kl 11.14
Lisaks ka liiga kõrge enesehinnang ja kegeusklik lihtsameelne pealekauba. Eks need alfaisased kepisaamise eesmärgil räägivadki, et 30 välja näed - igasuguseid meelitusi ei maksa ka nüüd tõe pähe võtta.
 
O_o 06. juuli 2013, kl 17.24
Esiteks kummaline, et mehel naist ega peret pole olnud.
Tõmbe kohta ütleks nii, et kui seda ikka pole, siis ilmselt ka ei tule. Nii et oleneb sellest, kui oluline see sinu jaoks on.
Mina tõenäoliselt ei seoks ennast selle mehega, sest kui ta ikka eriti ei meeldi, siis on mage küll. Las leiab endale kellegi, kellel jalad nõrgaks võtab. Oleks kõigi suhtes aus.
 
naine 06. juuli 2013, kl 22.05
mina ei suudaks elada mehega, kelle vastu mul füüsilist tõmmet pole. see on ju ikkagi suur osa sellest, miks üldse mehega koos elada mõtet on. kui füüsiline pool täiesti puuudb, siis võib ju niisama sõprussuhet pidada, mis ju ka meestele väga oluline on. milleks peaks siis mängima paarikest? lapsele ka ei tohi ka minu arust sellist kummalist suhet nina all ehitada, see rikub tema tulevase armuelu vbl põhjalikult ära.
 
ads 08. juuli 2013, kl 05.43
eip võttis kogu asja kõige paremini kokku. Naisele soovitan selle mehega mitte tegemist teha, murrad ilmaasjata hea inimese südame uuesti. Jätka enda alfaisaste poole õhkamist, mõned korrad saad kindlasti veel tunnetemöllu kogeda enne kui vanus su seksuaalselt turult välja sööb
 
vanglatöötaja 23. juuli 2013, kl 19.38
Kas see mees on vangis ka olnud. Tundub nagu sedamoodi... Kirjeldus klapib täpselt.
 
46 24. juuli 2013, kl 21.10
ei maksa riskida. võibolla on küsimus rahalises kasusaamises ainult
 
n48 24. juuli 2013, kl 22.16
ma proovisin nii elada, ei õnnestunud- tundeid ei olnud ega tulnud, kahju küll. Sex oli mulle tõeline piin.
 
niniii 25. juuli 2013, kl 10.57
Selliseid need lastetud ja perekonnatud mehed otsivad naisi, kes on lihtsameelsed. Aga miks sa üldse selle mehega suhtled, kui ta sulle ei meeldi, on mul üks küsimus ja mis nimelt ta taevast alla tooks sinu jaoks, äkki tuleb mõni asi meelde ka, oleks teine küsimus.Kolmas on, kas su 12a tütar teab, et sul on plaanis mingi kahtlane onku majja tuua ja kas tema arvamust ka küsid? Kõige tähtsam on küsimus,mis mees see üldse selline on, kui see ,mis liblikaid sina tunend või ei tunne, pärast on sul ahastust kui palju, kui su lapsega või su endaga midagi juhtub. Igal juhul on need vananevad mehed, kellel väidetavalt peret ja ei tea mida kõike, pole olnud, väga, väga kahtlased isikud...Ma kohe kardan selliseid.Tutvusportaalides nad jahivad naisi tõesti, valimata vanust.
 
naiivitarid 25. juuli 2013, kl 11.30
naine40 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen 40, kuigi keegi mulle üle 30ne ei paku (ni
> i välimuselt kui hingelt)...Ja siiamaani olen suhe
> lnud ainult endast nooremate meestega...


Nooremate meestega suhtlemine ei sõltu sinu välimusest. Arvesta sellega, et enamus nooremaid mehi leiavad sinust noorema ja atraktiivsema. Seksivahepalaks kasutatakse hästisäilinud vanemaid naisi meeleldi, neil on rohkem vabameelsust ja motivatsiooni olla mehele vastutulelik.
 
kj 01. august 2013, kl 21.27
kui tundeid ei ole, siis neid ka ei tule. kui mõte seksist temaga on sulle vastumeelne, siis see ongi vastus sinu küsimusele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!