Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
küsimus üksikemadele
 
kõrvalt vaataja 25. juuli 2013, kl 19.47
Mis on teie elus praegu tähtsamal kohal ,kas laste või enda huvid?Kas jätate lapsed üksi ööseks koju(4a. ja 6a),et minna klubisse või uue kallima juurde ?
 
emps 25. juuli 2013, kl 19.54
Kindlasti ei teeks nii. Leiaks teise võimaluse. Mul on lapsed vanemad ja ei pea õigeks neid ööseks kahekesi koju jätta, sest leian, et alaealine ei peaks vastutama teise alaealise eest.
 
Kepi Juhan 25. juuli 2013, kl 19.57
Ma võin sulle ka sinu kodus taha keerata, kallis teematekitaja. Jäta oma aadress ;)
 
ma 25. juuli 2013, kl 20.01
loomulikult on lapsed ja nende huvid tähtsamad
ja lapsed on küll jäänud üksi koju kuna ise pidin tööle minema

päevasel ajal siis olid lapsed 7a, 5a ja 5 kuune

hiljem suvel ka 24 tunniks jäid omapead koju, aga siis oli pisem juba ka 1 aastane-
raha oli ju vaja, et lapsi toita ja katta ja mis teha kui laste isal uus elu ja polnud võimalust toetada.
 
aa 25. juuli 2013, kl 20.05
Siin tuleb leida kuldne kesktee. Õõseks kahekesi nii väikseid lapsi üksi jätta on mõeldamatu. Seda ei tohi teha. laste huvid on ikka tähtsamad. Sa ei ole enam üksi ja uue kallima juurde minek on välistatud. las kallim tuleb sinu juurde.
 
Plane Jane 25. juuli 2013, kl 20.05
Mu laps on 8a ja ööseks yksi ma teda igatahes ei jäta. Kui väga vaja, siis on orgunnin vanaema või kellegi teise lähedas seltsiks. Pidumutt ei olnud enne ega ole praegu. Aga seda kyll, et yksikvanema elu on lõputu planeerimine ja kalkuleerimine ja mis seal salata, ka loobumine.
 
????? 25. juuli 2013, kl 20.20
kõrvalt vaataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis on teie elus praegu tähtsamal kohal ,kas laste
> või enda huvid?Kas jätate lapsed üksi ööseks koju
> (4a. ja 6a),et minna klubisse või uue kallima juur
> de ?


Kui tihti pidutsed?
 
imestan 26. juuli 2013, kl 08.48
ja loen ja imestan. Igal emal on lapsed tähtsamal kohal, kui peod. Ega see üksikema mingi ebanormaalne ei ole.Ebanormaalne on olnud isa, kes jalga lasknud. Üksikemana pead sa väga paljudest oma soovidest ja unistustest loobuma.Ka paljudest pidudest.
 
kõrvalt vaataja 26. juuli 2013, kl 14.18
Ma ei ole üksikema ja sellepärast küsin.Nende laste isa ei ole kuhugi jalga lasknud vaid lapsed ongi pidevalt isa juures,kuid kui ema võtabki nad enda juurde siis jätab ööseks ikkagi üksi.Või viib oma ema juurde.Ise see ema leiab,et ta on väga hea ema.
 
uskumatu 26. juuli 2013, kl 20.47
Vanasti õeldi, et enesekiitus haiseb.
 
viimasele 26. juuli 2013, kl 22.23
Kes siin keda kiidab?Õpi tekstist arusaama!
 
loomulikult mitte 27. juuli 2013, kl 19.29
Kindlasti lapsi üksi ei jätaks.
 
ema 27. juuli 2013, kl 22.15
mis mõttes jätad lapsed üksi ja lähed pidutsema! Segane oled peast või?
 
kunagine üksikema 28. juuli 2013, kl 01.31
kas jätaks kellegi valvata või kutsuks külalise enda juurde, üksi ei jätaks. kuueaastane on juba päris suur, aga 4 aastane veel väike.
 
mnjahhh 28. juuli 2013, kl 13.35
keegi kes elab Inglismaal rääkis, et seal ei tohi alla 12 aastast last üksi ööseks jätta. Tuleb kutsuda lapsehoidja igal võimalusel kui lapsi vaja ilma emata-isata koju jätta. Seal olevat kohe nii, kui sind nähakse kodust ära minemas ja lapsed üksi, siis kohe on sostiaaltöötaja kodus ja trahvid ning eeskirjad on seal karmid. Võidakse ka suur laps lihtsalt perest eemaldada ja hoiukodusse või alstekodusse panna, mis veel väiksematest rääkida, nii et hoidke ka siin alt, lapsi ei jäeta üksi koju siegi päeva ajal mitte, mis veel ööst rääkida.Suur on laps alles siis kui tal on vanust 18.
 
... 01. august 2013, kl 21.20
laste huvid on ikka esikohal, enda huvid tagaplaanil. ööseks lapsi küll üksi koju ei jätaks, eriti veel 6 ja 4a. viiks lähedastele hoida, kui on väga vaja kuhugi minna. mina pole kunagi peoloom olnud ja minust ei saa ka sellist. uut kallimat ka ei ole ja isegi ei mõtle sellele.
 
Paanitseja 06. august 2013, kl 23.35
Mingi hinna eest ei jätaks väikest last koju üksinda. Kui lapsega peaks midagi juhtuma, ei andestaks endale elu lõpuni. Ilmselt ei tahakski enam elada.
 
laste huvid 07. august 2013, kl 07.20
laste huvidon ka see, et oleks riie seljas ja toit laual ja midagi ei ole teha kui lihtsalt mees leiagb, et alimente maksma ei pea siis ei jäää ju naisel muud üle kui pikki töövahetusi teha ja ka puhkepäevadel ja öösel tööl käia - nii on..
 
viimasele 09. august 2013, kl 10.24
kas tõesti on kõik üksikemad kirjaoskamatud ja ka tekstist arusaamisega raskusi.Lugesin just tibiemmede foorumi kohta.Ei saa aru kas kuues ja seitsmes klass ka lõpetamata, rääkimata põhiharidusest.
 
Kat 10. august 2013, kl 17.25
ma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> loomulikult on lapsed ja nende huvid tähtsamad
>
> ja lapsed on küll jäänud üksi koju kuna ise pidin
> tööle minema
>
> päevasel ajal siis olid lapsed
> 7a, 5a ja 5 kuune
>
> hiljem suvel ka 24 tunni
> ks jäid omapead koju, aga siis oli pisem juba ka
> 1 aastane-
> raha oli ju vaja, et lapsi toita ja
> katta ja mis teha kui laste isal uus elu ja polnud
> võimalust toetada.

5 kuune jäeti laste valvata????
 
to Kat 10. august 2013, kl 19.15
aga miks sa imestad..

kui ema teab oma lapsi, kui lihtsalt onnii, et neil keagi mud ei ole

minul on ka suuremad lapsed väiksematega omapead kodus olnud
kõige vanem soli iis 7 aastane ja nooremad 1 kuune, 3 aastane, 6 aastane ja 5 aastane.

olid korduvalt omapead kodus
tänaseks kõik elus, terved, täisealised ja väga hoolivad oma lastest ja peredest
 
ei jäeta üksi 11. august 2013, kl 15.01
Tavaliselt on üksikemadel koostöö, üks hoiab lapsi ja teised samasugused lähevad klubisse litutama. Nad käivad kordamööda uusi tulijaid vastu võtmas.
 
tilde 07. oktoober 2013, kl 20.48
LAPSED YKSINDA KOJU,ISSAND TULE TAEVAS APPI.NAD ON KYLL SUURED,AGA IKKA MURETSED.
 
Irja Peegel 19. november 2013, kl 15.32
Miks suhtutakse üksikemadesse nii halvustavalt? Olen üksikema, kuid ma ei leia, et minu lapsed tänu sellele millestki ilma peaks jääma. Minu lapsed on minu õnn ja nimetavad nad mind maailma parimaks emmeks - see on see tunnustus, mida hindan kõige enam. Järelikult olen teinud midagi õieti.
 
klaara 14. detsember 2013, kl 10.30
Olen pidanud lapsi üksi koju jätma aga mitte pidutsemise vaid töö pärast.Olen pidanud kõvasti töötama et oma lastele elamisväärset elu lubada ,sest laste isa kes pole vaene ega joodik oskas ja oskab praegugi kõrvale hoiduda elatise maksmisest .lapsed olid kogu aja esikohal ja uusi suhteid ei otsinud kui nad väiksed olid.Nüüd on nad osaliselt täisealised ise olen leidnud endale uue abikaasa ja naudime koos elu koos minu ja tema lastega kes meid väga armastavad.Valida lapsed ei olnud minu puhul vale valik nagu paljud siis arvasid.
 
armuke 16. detsember 2013, kl 18.31
ikka võib
 
teadagi 09. jaanuar 2014, kl 18.04
Pidutsemine on moodne sõna juhuseksi tähistamiseks.
 
ka üks mees.. 06. veebruar 2014, kl 20.50
kõrvalt vaataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis on teie elus praegu tähtsamal kohal ,kas laste
> või enda huvid?Kas jätate lapsed üksi ööseks koju
> (4a. ja 6a),et minna klubisse või uue kallima juur
> de ?
vastab mees ... ÄRA kunagi nii isegi mõtle! Pane lapsed riide ja tulen autoga järgi,
kõik on maal olemas ja soe tuba on lastele olemas!
 
kõrvalt vaataja 10. märts 2014, kl 01.14
lisan viimasele tekstile,et laste ema ei ole maanaine ta on tibi ja ei hakkaks mingi maamehe juurde lastega minema.Tal on vaja ennast klubides näidata ja otsida rahakat alfaisast.
 
Sysy69 29. märts 2014, kl 08.53
Kõik inimesed ei ole maale loodud elama. Mina näiteks ei suudaks seda. Ma olen linna inimene ja jään selleks. Kas see teeb mu siis maainimesest halvema inimese? Olen kohe maailma vanima elukutse esindaja?
Vaevalt.
Kumb on esikohal? Mina või minu lapsed? Olen nad üleskasvatanud nii et, oleme võrdväärsed partnerid. Kui ma oleks enese tahaplaanile jätnud oleks ma ehk teine inimene aga ma ei teinud seda. Elu andis mulle selleks võimaluse ja ma kasutasin selle ära. Väga väikesest peale ei nunnutanud ma neid elust kaugel olema. Raha ei tule seinast ja igale tegevusele on tulemus. Uskumatult varakult suudavad lapsed seda aduda ja oma käitumist ja suhtumist sellele vastavalt kujundada ja kasvada.


Tulemuseks on usaldus ja teineteise vajadustega arvestav täiskasvanud inimeste suhtlus tasand.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!