Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üksikema ja eksid?
 
holland 03. august 2013, kl 18.05
Suudab üldse mõni üksikema loobuda eksidega suhtlemisest või jäävadki eluks ajaks ekside ripatsiteks?
 
Vana Tõde 03. august 2013, kl 18.13
Parim sex on exiga!
 
kogemustega 03. august 2013, kl 18.31
kui inimestel on ühised lapsed, siis on nad paratamatult sunnitud omavahel suhtlema. kas see suhtlemine seksini viib, on igaühe vaba valik. kui uus suhe ei paku pinget, siis ongi variant eksiga seksida. siin ei ole ripatsiks olemisega midagi pistmist.
 
vale 03. august 2013, kl 18.47
Üksikemal pole ekse. Eksid on lahutatud naisel, kelle endine abikaasa ja lapse isa loomulikult perega edasi suhtleb.
Juhusuhtest sünnitanud naisel on heal juhul endised seksisõbrad.
 
RSS 03. august 2013, kl 18.47
Veel üks argument mitte tegemist teha lastega naistega ja kes suhtlevad eksmeestega. Tule taevas appi, kui uus suhe ei paku pinget, ongi variant eksiga seksida??? Mine kurat lahku, aga ära peta!
 
jan 03. august 2013, kl 21.28
seksimine eksiga on seksiga eksimine
 
Tüdinenud 06. august 2013, kl 23.17
Väga tahaks loobuda, kuid eks ei jäta rahule, sest üksikema staatusele vaatamata on minu elu nagu lill:)
Kade eks ei suuda endale aga muud tegevust leida kui mind tüüdata.
 
ert 07. august 2013, kl 10.19
Kust pagan need "kadedad eksid" siis tekkisid? Kuu pealt kukkusid? Või ikka ise sehkendasite nendega? Kõigepealt vorpisite lapse valmis ja alles siis vaatasite, kellega õieti. Siis selgus, et kade ja vastik ja ei jäta rahule?
 
tiina 07. august 2013, kl 11.20
suudavad,kugi minu mehe eks oli ehe õpitud abitus. õnneks on tütrel asjalik mees ja nüüd jooksutab eks teda,kuigi eks neil ole ka kopp ees. Varem ikka tüütas eks (ehk minu meest). Aga mis teha, on selliseid.
 
cc 20. august 2013, kl 20.20
totukesed, kui inimestel on omavahel lapsed, siis jäävad nad eluks ajaks seotuks. tahate või mitte!
 
see 20. august 2013, kl 21.12
see, kas exid omavahel suhtlevad oleneb ikka väga palju mehe uuest naisest
kui uus naine paneb veto peale ja leiab mehega koo spalju tähtsamaid tegevusi siis ei ole ka mitte mingit suhtlemist ja isegi laste jaoks ei jää mehel enam aega
 
pigem 21. august 2013, kl 12.52
Üksikemadel ei olegi ex-e, need on ainult abielus olnud ja lahku läinud inimestel. Üksikemadel võivad olla meestuttavad, keda nad peavad oma laste isaks. Aga see ei pruugi nii olla. Seega tilguvad nad jätkuvalt mingite meeste sabas, neist unistades ja nende elu rikkudes, et need mehed ei saaks ometi rahus oma väljavalitud naisega elada. Ma pole kuri ega kade aga soovitus on kõikidele üksikemadele, minge eluga edasi,kasvatage oma lapsi aususes ja hedauses enda eeskujuga neile tuge pakkudes ja jätke teiste naiste abielumehed rahule.
 
pigem 21. august 2013, kl 12.55
cc
Abielus olevad ja abielust lahutanud on eluks ajaks seotud, laste laudu siiski emad ja isad aga nisiama olevad ja lahkuläinud ...Kes teab,kellel lapsi nad on soetanud ja see pole sund siduvalt suhtlemist kohustav,kui mees peab kellelegi naisele maksma lapse eest.
 
rp 22. august 2013, kl 11.07
Lapse kasvades peaks ema-isa vaheline suhtlus taanduma.
Pole mõtet hoida elus jahtunud suhet, mis tegelikult põhineb mälestustel ja teinekord ilmselt ka seksil
 
üksikema 22. august 2013, kl 12.06
olen ka lahku läinud ja lapsi üksi kasvatav ema ja see, et lahutatud ei om amingit erilist tähtsust. üksikema olen täpselt samamoodi kui seda on naabri Maali, kellel lihtsalt kooselu olnud 2 erineva mehega ja mõlema mehega ka üks laps saadud.
 
mina näiteks 22. august 2013, kl 19.33
..ei jätaks iial meest,kes mind maha jätab.Jääksin igavesti tema sabarakuks ja jälgiks iga tema tegemist.Meeldigu see talle või mitte.
 
ex - see ütleb ju ära, et möödunik 23. august 2013, kl 04.50
vale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üksikemal pole ekse. Eksid on lahutatud naisel, ke
> lle endine abikaasa ja lapse isa loomulikult pereg
> a edasi suhtleb.
> Juhusuhtest sünnitanud naisel
> on heal juhul endised seksisõbrad.

Just nii see on.

Mõni peab vist iga oma polti "exiks"!

Tänapäeval see "üksikema" kõlab nii uhkelt. Pannakse kõik ühte patta: juhuslikust suhtest lapse saanu, lahutatud naine, lesk ...

*
Aga üldiselt oleneb kõik intelligentsi tasemest.

Kui lahku mindud, siis jäägu nii. Leidku endale uus kindel mees kõrvale - muidu jääbki tilberdama oma ekside vahet.

Endast lugupidav naine elab seksuaalelu kindlas suhtes ja pole veel kuulnud, et keegi seksipuudesse surnud oleks.
 
eelmisele 23. august 2013, kl 05.47
milleks üldse peaks lastega naine veel mingit meest võtma, tahtma otsima - saab ilma ka ja palju lihtsam ja parem elada -mina küllolen leidnud, et ilma meheta parem, seda juba pea 22 aastat
 
muljetavaldav 28. august 2013, kl 16.22
22 aastat ilma ühegi suudluseta?
 
Tibi 29. august 2013, kl 09.45
Üksikema olla on uhke ja hää. Sex igapäev uue mehega. Raha ja rõõm koos.
 
jaa 29. august 2013, kl 17.58
üksi võiks elada ja olla aga üksikema,tänan ei .
 
vallalised ja vallatud üksikemad 30. august 2013, kl 16.27
365 uut meest aastas, eeskujulik reageering kumm on seks kampaaniale. Nii armas!
 
Two in One 30. august 2013, kl 19.22
Kumm polnud ju seks kui juhustest titt tuli. Hea kui lisaks vallaslapsele haigust ei saada.
 
muljetavaldavale 01. september 2013, kl 14.06
Kuidas ei ole võimalik,mina ise olen pidanud elama juba 5 aastat ilma suudlusteta.Seda veel sellisel moel,et mees elab minuga ühe katuse all.Ta ise ie soovi seda ja mul juba samuti ükskõik.Sellised on Eesti mehed ja naistel tuleb nende olemusega lihtsalt leppida või vehkat teha.
 
eelmisele 02. september 2013, kl 09.49
Ära üldista. Eesti mehi on väga kirglikke ja õrnu. Pigem eesti naine see külm nagu kala. Endale tuleb ikka sarnase otsida, arusaamatusi vähem!
 
naine34 02. september 2013, kl 19.23
Lahutatud olen üle seitsme aasta. Kolm last elavad minuga. Pole selle aja jooksul reaalselt ühtegi korda eksmehega kohtunud. Vajalikud asjad telefoni- või krjateel aetud. Nii et saab küll ilma eksita :)
 
n55 03. september 2013, kl 06.43
lahutatud 23 aastat tagasi ja sellel ajal pole 22 aastat kordagi exmehega kohtunud ega suhlenud ei meili ega telefoni teel.
laste elatise asjad tuli ka seetõttu läbi kohtu ajada kuna exmees mu kirjadele ei vastanud ja ka ise elatist eimaksnud (hiljem muidugi selgus, et kirjad ei olevat jõudnudki temani)
 
ehh 07. september 2013, kl 12.44
kl 9.49 kirjutas ,et Eesti naised külmad nagu kalad aga jah ,ega nad tõesti ei oska vast meeste mõtteid lugeda ja arvata ,kui õrnad ja kirglikud on.Seda võib väita ,et rusiks püsti on nad naise poole kohe kanged vehkim.See tuleb vist samuti nende õrnusest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!