Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
elatisraha võlgnevus
 
triin 03. august 2013, kl 19.35
laps sai juba 19 ja isal jäi elatisraha võlgnevus juba kroonide ajast,seega praeguseks 7000 euri.raha ilmselgelt enam oodata pole mõtet,aga kas see siis tühistatakse kohtutäituri poolt või kehtib veel.
 
tule taevas appii 03. august 2013, kl 20.09
küll on ülimoodne olla tänapäeva eestis vallasema
 
teab 03. august 2013, kl 21.24
kehtib seni kuni sina ei anna loobumisest nõusolekut.
 
ti triin 03. august 2013, kl 21.33
mida sa veel tahad, laps on ju juba täisealine ja sul ei ole tema kasvatamiseks enam seda elatist ju vaja.

elatise võlg nagu kõik muudki aegub teatud aja jooksul ja edaspidi on lapse isal õigus alati nõuda lapselt vajadusel enda ülalpidamist ja hooldamist, hooldamise kulusid
 
teab 03. august 2013, kl 21.52
ei ole see nii. minu lapsed on juba ammu täiskasvanud. mingil ajal tuli kohtutäiturilt kiri küsimusega, et kas nad võivad võla kustutada. mina ei olnud nõus. ilma minu nõusolekuta ei saa nemad võlga kustutada. mina ei ole küll üksikema, sest lapsed sündisid abielust, aga sellel polegi vist tähtsust. peale seda kui me lahku läksime, ei soovinud mees enam lapsi näha. miks ma oleks pidanud loobuma? jaa, lapsed on suured ja seda raha ei vaja ma laste kasvatamiseks. aga miks mina pidin üksi kõik selle aja üksi pingutama. ja nüüd loobuma rahast. las sureb koos võlaga. tema sai elu nautida, kui mina pidin pingutama ja omale manti kokku ajada. aga temale jääb karistuseks see, et ta ei saa iialgi oma maist vara enda nimele kirjutada. olgu see talle karistuseks, et ta oma enda lapsi ei tahtnud näha. lood oleks hoopis teised olnud, kui ta oleks aastas paar kordagi vaatamas käinud. aga ei ta isegi ei tea millised nad välja näevad või vaevalt, et tal nende sünnipäevadki meeles on. isegi, kui see raha kunagi tuleks, annaksin selle lihtsalt nüüd lastele. neil on seda nagunii alati tarvis, kasvõi enda laste jaoks. seega, miks ma peaks loobuma?
 
pee-endel 03. august 2013, kl 23.11
to teab, sa oled lespi v, :D miks sulle mehed ei meeldi?
 
kadi 04. august 2013, kl 00.04
elatise nõue ei aegu.
 
teab 04. august 2013, kl 07.02
pede-endel, mehed meeldivad väga. ja seda meest enam ei mäleta isegi. aga võla jätan alles. saab siis parem või mitte.
 
to kadi 04. august 2013, kl 08.22
nüd on hopis teised seadused ja elatse võlg, nagu iga teinegi aegub..
samas nt saab mees kakohtu kaudu ise paluda selle kustutamist või aegumist.

kui aga võlgnevuse kohtuotsus on täituri käes siis teema algataja võiks täituri poole pöörduda, et võlga välja nõuda ja ikka kirjalikut ja avalduses märgib ära, et soovib võlgnevust pöörata, varale, töötasule, pangakntodele.

kui võla suurust ehk ise ei teagi siis saab paluda täituril ka selgitada välja võlgnevuse suurus
 
triin 04. august 2013, kl 16.06
helistasin kohtutäiturile ja käisin kohal.raeguse seisuga jäi võlgnevus 11000 euri ja esialgu kehtib see veel 10 aastat.mehe pangakontod on jätvuvalt arestitud ja olemasolev võlg ei kustu,kuigi laps on täisealine
 
to triin 04. august 2013, kl 17.57
kas mehel ehk on ka mingit vara? saab pöörata võlgnevuse ka võlgniku varale (maa, majad, auto, firma?)
 
vau 04. august 2013, kl 21.14
imeasjad toimuvad nädalavahetustel. elatise probleem, mis algab reedel ja pühapäeval käiakse kohtutäituriga rääkimas??? või targutab keegi veel vahele?
 
to vau 05. august 2013, kl 08.37
no ei pruukinud ju nädalavahetusel see helistamine olla, vb teema autor helistas ikka millalgi varem ja lihtsale esialgses postituses ei pidanud oluliseks seda mainida
 
kle 05. august 2013, kl 11.22
No mida mütsi ta siis veel siia küsima pidi tulema kui täituriga juba räägitud???? Naljatilgad siuksed.
 
idikas 07. august 2013, kl 15.11
Ega keegi siit ometi tõsiselt ei küsi, siin ju ainult idikad koos.
 
kuri 18. august 2013, kl 21.15
loen ja naeran.;)
 
to kuri 19. august 2013, kl 07.25
jah, vaat kui vähe on mõnele vaja et hea tuju saad aja naer lahti läheks..
 
õigusabi foorum 23. august 2013, kl 05.08
triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> laps sai juba 19 ja isal jäi elatisraha võlgnevus
> juba kroonide ajast,seega praeguseks 7000 euri.rah
> a ilmselgelt enam oodata pole mõtet,aga kas see si
> is tühistatakse kohtutäituri poolt või kehtib veel
> .


Mine teise foorumisse - http://naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?75

Seal osatakse juriidilist nõu ehk anda.

See siin on rohkem selliste "üksikemade" kogunemiskoht, kus oma lõhkise hinge asju räägitakse ja oma "laste isade" asju arutatakse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!