Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
ei ülista üksikisasid
 
vot 03. veebruar 2014, kl 14.00
kuna nad on lapse tegemiseks valinud vale naise või tinginud selle, et naine on nende juurest lahkunud.
aga tahan kiita hoopis neid mehi, kes on võtnud enda kasvatada võõrad lapsed, kelle juurest isa on lahkunud (surnud, jalga lasknud jne). Minu austus ja kiitus teile!
 
tiia 03. veebruar 2014, kl 14.40
Elu on keeruline. Mees kasvatab võõrast last, aga oma lapse või lapsed on maha jätnud laste ema juurde ja elatist ei maksa. Seda meest ma ei kiidaks.
Nii nagu vahel naised mehi valesti valivad lapse isadeks nii ka mehed eksivad, kui valivad valed naised oma laste emadeks.
On naisi igasuguseid ja ka mehi igasuguseid. Elu ei ole must või valge.
Kedagi ei tohiks hukka mõista, vaid tuleb mõista.
Austust ja kiitust ei saa kulbiga pähe kallata. Iga inimene on eraldi isiksus ja väärib kiitust ja austust.
 
tiia 03. veebruar 2014, kl 14.47
Kuidas Sa siis üksikemadesse suhtud? Üksikema tekib ka sellega, et on valinud endale mehe oma lapsele vale isa.
Siin heietada on jah päris tore.
Lapse kasvatus peab algama talle õige isa. meeste puhul õige ema otsimisega.
Elus ei ole kõik nii lihtne. .
Kõik ei pea Sulle meeldima ja Sina ei pea kõigile meeldima.
 
vot 04. veebruar 2014, kl 09.35
ei ole üksikvanemate vastu midagi. kõik tublid inimesed, aga mul on kõrini just suhtumisest, et üksikisadele tuntakse kaasa ja peetakse neid eksootilisemaks ja suureks kannatajaks. ühes teemas, kus kirjutasid paljud naised ja ÜKS mees, kuidas neist sai nö üksikvanem, valiti delfi esilehele mehe lugu, kus muidugi süüdlane nö naine.
aga selles suhtes on suurem inimene ikkagi see, kes kasvatab võõrast last (ma ei räägi, et juhul kui oma laps olemas, siis tema kasvatamises ei osaleks). Oma lapse kasvatamine on loomulik, võõra kasvatamist aga ei oodata.
 
leo 04. veebruar 2014, kl 09.53
Eks on ka neid mehi, kes lemmikloomi peavad, aga üldiselt peaks ikka iga vanem ise oma lapsed kasvatama.
 
vot 04. veebruar 2014, kl 12.06
no näed, sind puudutas teema valusalt, kuna kiitus oli küll meestele, aga mitte sulle.
üldiselt aga ei peaks ükski inimene ega laps ka nälgima, aga näe mõned nälgivad moe pärast, teised selle pärast, et süüa pole.
 
sven36 02. märts 2014, kl 13.29
No minul küll ei ole midagi naise vastu kellel on lapsed.Pigem ei tahakski uues suhtes enam lapsi,vaid piisaks omade kasvatamisest ja naise laste kasvatamisest.
Üksikemad ja üksikisad oskavad teineteist paremini mõista.Eks kõigil on kapis omad luukered ja ei ole keegi siin mingi puhas.Kui mees läheb minema,siis naine on lihtsalt selleks ka takka aidanud ja samuti vastupidi.No vähemasti mina oma elukogemusega julgen seda küll väita.
Aga muidu ma paneks kohe mõne üksikemaga leivad ühte kappi :)
 
klaara 02. märts 2014, kl 22.55
sven36 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No minul küll ei ole midagi naise vastu kellel on
> lapsed.Pigem ei tahakski uues suhtes enam lapsi,va
> id piisaks omade kasvatamisest ja naise laste kasv
> atamisest.
> Üksikemad ja üksikisad oskavad teine
> teist paremini mõista.Eks kõigil on kapis omad luu
> kered ja ei ole keegi siin mingi puhas.Kui mees lä
> heb minema,siis naine on lihtsalt selleks ka takka
> aidanud ja samuti vastupidi.No vähemasti mina oma
> elukogemusega julgen seda küll väita.
> Aga muid
> u ma paneks kohe mõne üksikemaga leivad ühte kappi
> :)

Tõepoolest, ei ole tark sildistada-süüdistada, kõik inimesed on ekslikud ühel või teisel viisil. Võiks parem vaadata, mida igaüks oma elus paremini saab korraldada.
Lahkuläinuna arvan samuti, et lastega mees oleks hea variant kaaslaseks, sest päris pisikeste jõnglastega jännata ei tahaks enam. Leibu kohe kappi siiski ei tõttaks panema, pärast pettumus suur ka lastel, kui ikkagi suhe ebaõnnestub. Katsuks lapsi raputustest säästa.
 
Mina 17. märts 2014, kl 18.56
arvan ka, et kedagi sildistada pole mõtet. Keegi pole ainuõigeid reegleid maailma loonud. Aga siiski tuleb tõepoolest kiita neid isasid,kes ilma igasuguse valehäbita ning hoolivalt kasvatavad teise mehe lapsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!