Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kas minna ülemusega voodi,keda näed igapäev töö juures?
 
lihtsalt keegi 06. märts 2009, kl 00.10
kas juhtub tihti,et oma enda ülemus meelitab su voodisse...?????
Omal naine ja lapsed olemas!!!!!!!!
 
BMW 06. märts 2009, kl 00.13
Mehed on juba sellised, ajavad kägu ja hiljem ei taha tagajärgede eest vastutada!!!!!!!
Eh äkki saab pappi juurde:)))Seda nutsu ikke läheb vaja!!!!!
 
kle 06. märts 2009, kl 14.17
ikka võiks minna,miks mitte.Vaheldus on ju hea.
 
lihtsalt keegi 08. märts 2009, kl 00.34
arvad jah??????ja siis mis valemiga tööl olla???????
no kui vastu tuleb, naeratan ja teen oma tööd edasi ve????
Kui armun?????
 
kle 08. märts 2009, kl 13.19
no loomulikult nii.Kui armud siis....siis hakkadki sebima temaga ja kui ei taha sebida siis jäta ta kuskurat.Lihtne ju.
 
piloot Pedro Arriba 15. märts 2009, kl 12.17
Ma läheks, kui vana räigelt pappi välja köhiks. Niisama küll ennast keppida ei laseks. Armumine...no kuule! Oled sa 16 või?
 
ettevaatlik 16. märts 2009, kl 07.55
Paistab, et te siin verinoored.
Mina soovitan mitte minna, sest siis oled ise enda jaoks lõpuks vastik.
Teiseks on veel see oht, et sa võid kaotada lõpuks ka töökoha, sest kui sa endast lugu ei pea, siis ei pea sinust ka mehed. Seni, kui liigud mööda koridore ringi ja oled lihtsalt huvitavtema jaoks , elad hästi.
Täna oled sina , kellega ta tahab voodisse minna, tulevikus keegi teine. Keegi pole asendamatu. Kui siis jääd jälgu, kui on leidnud uue sinu asemele, lahkud sina töölt :(
Kui oled just mingi tarkpea, kes oskab mehe enda näpu ümber keerata ja muidki trikke teha, siis anna minna, kui see tegevus sulle endale ka lõbu pakub, kui ei peku, siis ära alanda ennast.
 
oleneb 20. märts 2009, kl 20.40
on eestis piisavalt selliseid firmasid, kus positsioon läbi voodi kindlustatakse. nii et sõltub firmast. ja su enda enesetundest. kui moraal on olemas, ei soovita. kui sul on suva, kellega keppida, peaasi, et kasulik oleks, anna minna.
 
edu 26. märts 2009, kl 12.20
sa oled ikka täitsa oinas, kuidas me peaksime sinu selline informatsiooni põhjal otsustama mida SINA tegema peaksid ? Isegi kui ma su parim sõbranna oleksin ja sinuga kunagi barbidega mängisin, poleks see minu asi otsustada ja sa nüüd loodad saada täiesti võõraste ja anonüümsete inimeste heakskiitu ? ?
no on ikka lammas küll.
 
Sa 11. aprill 2009, kl 19.59
oled ikka üks....Tundub,et pooled kui mitte rohkem eestis on sellised.
 
keegi 12. aprill 2009, kl 21.23
no ega ikka ei lähe,töö olgu töösuhete jaoks ja eraelu väljaspool töökollektiivi.kas olete selles kindlad et meelitajast ülemus teist lahti ei taha saada.põjus oleks ilm selge
 
mann 18. aprill 2009, kl 18.56
no kuule,see rohkem su enda teha ju.ma läbisin ka selle asja aga palka küll juurde ei saanud,aga omavaheline suhtlemine paranes küll tunduvalt ja muideks on ju minu boss minust noorem ja üpris kenake.
 
h. 01. juuni 2009, kl 10.51
lihtsalt uskumatu,kui palju on Eestis lõdva püksikummiga naisi,lihtsalt häbi hakkab,paraku sinusuguste tõttu suhtuvadki paljud mehed naistesse kui odavatesse kaltsudesse,häbi.
 
bossi naine 01. juuni 2009, kl 13.21
mnjah. imelik teema, eriti minu jaoks. oleneb, mis on su plaanid - kas tahad bossi naise elu ära rikkuda? samas, kui see boss sind vaatab, järelikult tal eraelus mingid jamad, püüa selgitada, mis teda vaevab, mida ta tahab. seksi pärast ei tasu kindlasti ära rikkuda paljude elusid. kui oled kindel, et tahad teda ja tema sind, lase minna.
 
mina tahaks teada 25. juuni 2009, kl 16.22
...on eestis piisavalt selliseid firmasid, kus positsioon läbi voodi kindlustatakse. nii et sõltub firmast...



paluks nimekirja :)
 
Elena 30. juuli 2009, kl 15.04
Tee nii nagu sisetunne ütleb, kui kahtled ära parem tee.
 
Maali maalt 12. oktoober 2009, kl 09.33
miks ei või teie seda väikest tööd ülemuse laua peal ära teha oleks aja kokuhoid ja ülemus õigeaegselt oma naise ja laste juures.
 
personalijuht 18. oktoober 2009, kl 13.56
kui see kepp su töökohhustuste hulka kuulub ja nii ära toodud ametijuhendis, siis pole vaja siit nõu küsida.
Kui vastus on ei, ja ikka tahtmine oma "tõelist palet" näidata, siis võid ju meilid kõigile meessoost töökaaslastele vastavasisulise pakkumisega saata, sest ma arvan, et kui on nõudlust, siis peab pakkuma.
Pärast saad ju näiteks firma siselisti ülesse panna edetabeli, siis ülemusel hea nõrgemad välja praakida, sest tugeva ettevõtte edu seisneb töökas ja teotahtelises kollektiivis.
 
juurdlust toimetav asjatundja 18. oktoober 2009, kl 19.21
Pane oma ylemuse andmed siia yles - siis me saame sulle paremini vastata. Aga, kui tahad ikka yhte ja ainuõiget vastust, siis lisa ka enda andmed
 
Thea 20. oktoober 2009, kl 21.58
Ei soovita kohe mitte, miks just kohe voodisse, ma aru ei saa. Mis sul on mingi rekord veel purustamata? Suhetes on oluline ikka kvaliteet, mitte kvantiteet. Sul ei ole siis kedagi teist või? Ta võiks ikka natuke tähelepanu pöörata, viia kuhugi või vestelda. Kui ta sind ainult voodisse tahab tirida siis varsti tydineb ja otsib uut vaheldust. Eneseväärikust kohe yldse ei ole või? Ma tean yhte oma kolleegi, kes ylemust magatas ja ysna vastik oli kuulata kui ylemus purjuspäi teda mõnitas teiste ees. Tibi oli ikka nii rumal, et helistas ylemuse naisele ja ytles: Sina oled vana ja kole, mina olen noor ja ilus, anna ta ära! Kymme aastat piiras teda, mõnitamiste saatel, asutuse töö oli häiritud, mingi tubateater käis pidevalt. Lõpuks sai temaga lapse, personalist oli kohe teada, kes on lapse isa. See on avalik saladus, mees töö juures välja ei teinud, oma naisest lahutanud pole. On see kellegi elu? Unusta voodiminek kohe ära, mis ta on sind kuidagi ära teinud või, olen kuulnud kyll energeetilisest ära tegemisest,et muud ei tahagi kui kööbaka ylemusega magada, käid ja ohid!
 
Miks 26. oktoober 2009, kl 18.45
võetakse elu nii keeruliselt? Mis vahet sellel on, kas käid voodis või käid kohvikus lõuna ajal kohvi joomas - kõik nad on kõige tavalisemad toimingud, kuid nende tähtsus Sinu elus sõltub AINULT Se enda suhtumisest asjasse. Kui SINUL isiklikult on vaja seksi, ja ülemus selleks kõlbab ja ka soostub, siis ei pruugi voodissegi minna - selle väikese asja saab ju igal pool ära korraldada. Kui aga ülemus tahab/vajab seksi ja Sina ei leia enda jaoks selles midagi positiivset, või ei ole seda mingil põhjusel KOHUSTATUD tegema, milles siis jälle küsimus?
 
Thea 27. oktoober 2009, kl 18.48
to Miks: Kui inimene on nii nõrk ja ise ei tea, kas tahab ülemusega seksida või mitte siis ta kobib internetti, et saada vastus ja nii teebki kuidas kästakse - kui plussa rohkem siis läheb ja kui miinuseid rohkem siis ei lähe.
Aga selliseid naiivikuid hakatakse ka tööga koormama ja ära kasutama, sellepärast me siin ühiselt hoolitseme tema moraalse palge eest ja aitame tal ülemuse magatamist vältida, et ta töökoht säiliks ja temast parem mulje jääks, et kui ta ülemuse võrgutustele vastu suudab panna siis ikka iseloomuga tüdruk ja võib usaldada, ei müü firmat esimesele ettejuhtuvale maha.
 
ka bossi naine 27. oktoober 2009, kl 22.24
Kurb kui sellised teemad satuvad üksikvanemate rubriiki. Paljude perede ka suhete lõhkujateks ongi sellised, kes kasutavad olukorda, et kellegi mees, kellegi isa ja abikaasa on 8 tundi päevas perest eemal ja kasutab sellist olukorda "soodsalt".
Mine ratesse ja otsi omale elu väljastpoolt töökohta.
Mis asutus sul on, et sa arvad, et sind selliste oskuste pärast tööle palgati?

Kui sul ikka veel tahtmist tiiba ripsutada siis edu!
 
Thea 29. oktoober 2009, kl 20.15
Jätsin mainimata, et looduses toimub valik ja valik on enamasti mõlemapoolne, vähemalt normaalsete inimeste puhul käib nii. Ja keegi oma abikaasast nüüd küll ilma põhjuseta ilma ei jää. Minu elu on selles mõttes lihtne, kui mees lähebki teise juurde, järelikult oli nõme mees, midagi jäi vist kohe alguses kahe silma vahele, ja jumala pärast head teed talle kui minu hoolivust, soojust ja armastust hinnata ei oska! Liiderdamine on kõige vastikum, mida ma töökohtadel märganud olen, tunded kahe inimese vahel on hoopis teine teema. Ja vahel tõesti suhe muutub ja ei saa teisiti kui tuleb vanast suhtest loobuda. Aga jumala pärast ära liiderda, oma karistuse saad nii või naa kätte, seks käib kokku ikka armastusega, arvan ma, kui sa just prostituut ei ole ja sellega leiba ei teeni.
 
kaileen 29. oktoober 2009, kl 20.28
mida arvate ülemusest, kes soovitab alluval nabatantsu trenni minna.On tal mingi tagamõte sellega?
 
Merle 01. november 2009, kl 11.56
Sõltub töökohast, kui töökoht nõuab head välimust siis miks mitte. Või ehk käid töö juures nabasärkidega ja see häirib teda ... tahab sulle kuidagi märku anda, et vaheta särk pikema vastu, ehk
 
kaileen 01. november 2009, kl 12.23
ei ole ma üldse paks ja nabasärkidega ei käi.
 
Merle 01. november 2009, kl 15.39
No siis vist üritab lihtsalt vaimukas olla, sa oleksid võinud kohe küsida, et mida sa sellega silmas pead? Oleksid vist kohe ausa vastuse saanud ...
Sa mine ta juurde ja küsi, et rääkisid mulle nabatantsu trennist, et kas käid ise ka ja oskad mulle mõnda head trenni soovitada, ehk hakkate siis koos käima seal.
 
Teemaalgatajale 03. november 2009, kl 22.13
Noh kas käisid ära?
 
Sirts 05. november 2009, kl 20.51
Kas oli kõva m... või ei klaarinud ära nagu tavaliselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!