Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Hinges tühjus ja nukker meel :(
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 17.05
Mul on kõik olemas, kaks mõnusat last, ilus armas pesake, hea töö ja töökorras auto :) Kuid täna hommikul tundsin, et miski on minu elus puudu. See miski hea tunne, mis tekitab naeratuse näole, sellise salapärase naetatuse. See miski, mis täidaks mu hingesoojust, see miski, mis aitaks mul õhtuti kiiremini uinuda. Mul on materjaalselt kõik olemas kuid hinges on tühjus, selline suur üksindus. Minu ümber on palju toredaid ja rõõmsameelseid inimesi kuid siiski tunnen end täna kohe eriti nukralt, nii nukralt, et isegi selle teksti siia kirjutamine toob pisara silma :((((
 
:) 04. mai 2014, kl 17.22
Kas armastus on ka olemas?
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 17.25
Kui oleks armastus olemas, siis ei oleks hinges sellist tühjust ja nukrust..
 
pesumodell 04. mai 2014, kl 18.00
ainult töörügamisele, rahalugemisele ja soojätkamisele pühendudes polegi mõtet loota, et järsku tekib hopsti suur südamesoojus ja salapärane naeratus.
adrenaliini ja kasvõi pisikest seiklust on ellu vaja- kui kaugetel maadel rändamiseks raha ja pealehakkamist ei jätku, piisab ka töökorras riistaga ja suure hingega sõbrast, kes aeg-ajalt silma särama paneb. kust selliseid leida? ikka netiavarustest.
ole aktiivsem. valik on meesteturul lai, eriti kui ei pelga ka välismaiseid frukte degusteerida;)
 
pole ainus 04. mai 2014, kl 18.02
sama siin...kõik olemas ja justkui pole ka.
 
......... 04. mai 2014, kl 18.02
No aga armastus/armumine on ju sisemine tunne, selleks ei ole tegelikult teist inimest vaja. Tekita endale hinge see tunne ja tühjus kaob. Armuda võib hetkesse, kevadesse, oma ilusasse pesakesse jne.
Üldjuhul armastusega see häda ongi, et me mõtleme selle enda jaoks välja, aga kleebime kellelegi inimese külge, kes see hetk tundub selleks sobivat ja kui siis tunne taandub, arvame, et teine inimene ei vastanud meie lootustele.
Teine asi on see, kui igatsed inimlikku intiimset lähedust. See on puhas kirg ja instinktid ja selleks on kaaslast vaja.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 18.09
To Pesumodell: Ma ei tunne puudust seksist, vaid lihtsatest elementaaresest asjadest mida tehakse koos kaaslasega :)Minu elus on see seiklus ja adrenaliin olemas kuid see ei ole ikkagi see. Kuna see adrenallin kaob suhteliselt kiirelt ning see adrenaliin ei täida Seda Ühte Nukrust Su hinges.


To ..........: Hästi öeldud Sul see viimane lause ja just sellest tunnengi puudst, paremini ma ei olekski seda kirja pannud :)
 
............. 04. mai 2014, kl 18.33
No aga siis võta midagi ette! Ega see niisama nukrutsemine edasi ei vii :)
Netis on üksjagu tutvumisportaale, alusta sealt, kui tundub, et tänaval sellele hr Õigele otsa ei komista. Loomulikult nõuab see omajagu aega ja ettevaatlikkust, et mitte ämbrisse astuda, aga olen kindel, et netis liigub ringi ka samade soovidega normaalseid mehi.
Huvi pärast uurisin praegu tutvumiste rubriiki. Ma ei tea küll Sinu vanust ja eelistusi, aga sissejuhatuseks tegutsemisse pakun Sulle kodanikuabi korras välja sellise variandi: :)
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,12992033
 
mees 04. mai 2014, kl 18.54
Kui vana meest tubli naine otsib?
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 19.54
Soovin enda ellu inimest, kes oleks minu kõrval isegi siis kui ta ei ole füüsiliselt kohal. Inimest, kelle võin kasvõi kell kolm öösel ülesse ajada ja öelda, et lähme teeme omletti. Kes naudiks suveõhtuseid piknikke hommikuni mere ääres. Kellega külma pakase eest põgeneda kaminaette sooja. Kes tuleks õhtuti koju ja suudaks veel peale pikka ja kurnavat tööpäeva mulle raasuke oma olematust energiast anda :). Soovin oma ellu inimest kelle kõrval saan ma tunda ennast Naisena, kes paneb mind tundma Naisena. Kes saab aru, et naine peab aeg ajalt oma sõbrannadega kokku saama ja naiste juttu ajada. Kes oskab arvestada sellega, et mul on kaks last ja, et alati ei lähe plaanid sedasi nagu oleme seda algselt plaaninud. Kes tahab ja viitsib paar korda kuus ainult Naisega koos aega veeta, olgu selleks siis üks õhtu või terve nädalavahetus. Kes oskab hinnata traditsioone nagu Jõulud, pühapäeva hommikused pannkoogid jne. Kes julgeks mulle "EI" öelda kui peaksin oma järjekorde "geniaalse" plaaniga lagedale tulema. Soovin, et sellel mehel oleksid omad hobid :) Soovin, et see mees oleks huvitatud kultuursetest üritustes, mis kohe kindlasti ei ole iganädalased saunatamise sõprade juures. Kes laseks mul rahulikult oma õlal nutta kui peaksin seda teha tahtma. Vot nii :)
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 19.59
To mees : Kuna ise olen 30, siis mees võiks olla minust ikka vanem, sest olen aru saanud, et minul ei ole endavanustega mitte midagi rääkida, st seda, et leian küll ühise jututeema kui need ei vii mitte kuskile :)
 
Eh 04. mai 2014, kl 20.01
Kena pikk jutt siin oma soovidest, aga ei mingit vastust sellele ainumasele küsimusele, mida mees esitas. Et millisest vanusekategooriast on jutt. On ikka suur vahe, kas kaaslast otsib inimene vanuses 25, 35 või 45.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 20.03
Eh : Ma vastasin juba, kuid Sa olid kiirem oma postitamisega :)
 
Eh 04. mai 2014, kl 20.03
Vabandust, vahepeal on juba tubli naine tubli vastuse siis õles pannud :)
 
Toivo 04. mai 2014, kl 20.14
Sa soovid vôimatut tegelikult.Sa ei saa endale normaalset meest kôrvale sest normaalne mees ei soovi eksinud naisega tutvust teha peale väikese seksi.Vôid vastu väita ja seletada muud aga see on tôde.Ôigel mehel hakkab elu pihta eneseväärikusest.Sinna on sisse kirjutatud kindlad alused mida eirata pole vôimalik.Nii on lood.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 20.22
Toivi : Sul võib isegi õigus olla, kuna mina käin veel seelikuga ja Sina pükstega. Ei oska öelda pükstekandja mõtteid ja soove:) Kuid ma ei kaota iialgi lootust, sest mina olen kõrge enesehinnangu Naine ja soovin seda ka "oma" vastassugupoolelt. Kui Naine on suhtes mehest kõrgemal siis õige kiirelt saab mehest seelikukandja ja naisest pükstekanda :, sellist asja aga mina ei taha.
mansion ghost 04. mai 2014, kl 20.31
"Ma ei tunne puudust seksist, vaid lihtsatest elementaaresest asjadest mida tehakse koos kaaslasega :)Minu elus on see seiklus ja adrenaliin olemas kuid see ei ole ikkagi see. Kuna see adrenallin kaob suhteliselt kiirelt ning see adrenaliin ei täida Seda Ühte Nukrust Su hinges."

No mida Sa siis veel otsid? Peab ikka tõsine häda olema mingi adrenaliinitajaga miskit "püsivat" mõeldagi.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 20.33
Toivo: Kas Sa räägikisid kes on eksinud naine, ning millest Sa seda järeldad? :)
Ettetänades TubliNaine.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 20.37
Mansion ghost: Ma kahjuks ei saanud Sinu mõttekäigust päris täpselt aru. Kui ma tahan sellist sportliku püsivat adrenaliini siis ma võin iga päev krossi sõita, üles mäge ja alla mäga ja läbi vee jne. Minu tänase kurbuse ja nukruse kutsus hoopis see esile, et tunnen puudust intiimsest lähedusest, see aga ei tähenda alati seksi :)
 
................ 04. mai 2014, kl 20.40
Toivo jutu iva oli tegelikult see, et üks 30+ mees, kellel on piisavalt eneseväärikust, ei soovi ennast kahe võõra lapsega naise külge aheldada, kelle elu keskmeks on ta ise ja ta lapsed.
Teemaalagataja, Sinu soovidest tõesti kahjuks kumab läbi, et see mees peaks olema suht kõrgetasemeline, aga samas nagu lammas lubama Sinul kell 3 öösel ennast üles ajada ja samas leppima sellega, et elu käib Sinu ja Sinu laste taktikepi järgi. See ei sobi eneseväärikale mehele. Seega kas tõmba oma ambitsiooni tagasi või oota seni, kuni Su lapsed saavad oma elu peale ning Sa saad kaaslasele vastu pakkuda sama, mida temalt ootad.
 
Toivo 04. mai 2014, kl 20.40
Sa ei saanud täpselt aru mida ma tahtsin ütelda.Kôrge enesehinnang vôib olla aga laps vôi lapsed üksikul naisel lükkab tôelised mehed eemale.Me vôime korrutada,et musta värvi sein on valge aga kaua selles vôltsis elada?
 
mees 04. mai 2014, kl 20.41
Mõnes mõttes on Toivol ju õigus. Endaealisi võid leida, kui mees kasvatab samuti üksinda lapsi. Üldised soovitused siin kõlanud, kasvata lapsed suureks ja alusta siis tõsisema partneri otsinguid. Muidugi on see kurb, sest mingi osa paremast elust on selleks ajaks möödunud. Kindlasti leiaksid endast palju vanemaid mehi kuni lapsed suured kasvanud ja siis ikkagi alustad otsinguid endaealistega.
Võib-olla ei peakski otsima, oma positiivsete soovidega tõmbad ise õigeid mehi ligi.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 20.42
.........Ja Võib olla tõesti kumas see jutust läbi kuid minuga on see jama asi, et ennem ma ei "nõua" oota teistelt seda mida ma ise anda/pakkuda/olla ei saa :)
mansion ghost 04. mai 2014, kl 20.51
Sorry, kui adrenaliiniallikas eksisin.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 21.12
.........., mees : Ma ei otsi hetkel oma ellu miskit püsivat,Kui ta tuleb siis tuleb ning kui ei tule siis järelikult pidigi nii minema. Pani kirja täna selle "jutu" kuna tundsin, enda eriti kurvalt. Uskuge või mitte aga see aitas :) Teiega siis oli tore vestelda, sain mõtteid mida mõlgutada :). Nagu öeldaks, hommik on õhtust targem. Homme uus päev ja kindlasti tunduvalt rõõmsam ja päikselisem kui täna.

Kui aga on soovitusi siis kuulan ja vastan meeleldi.
Mina aga tänaseks lahkun Teie seltskonnast :)
Ilusat õhtut
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 22.55
Ilusa loo saatel lähen mina magama ja soovin Teilegi head ööd.

http://www.youtube.com/watch?v=B5Ouhzax96M
 
pesumodell 04. mai 2014, kl 23.19
jah, eks lihtsalt rääkimine toob muredele vahel ootamatult suurt leevendust.
inimlikku intiimset lähedust pakkuv ja su kapriisidele alluv mees on kindlasti kuskil täitsa olemas. ainult tee temani leiad kõige tõenäolisemalt läbi kirglike voodimaratonide, mitte niisama käest kinni hoides.
kui taltsutad mehe riista, kodustad ka mehe;)
ps! see pole teoreetiku vaid ikka praktiku nõuanne.
mansion ghost 04. mai 2014, kl 23.23
Leiab ikka - samasuguse voodimaratoonari. Ei tea küll kui kauaks.
 
TubliNaine 04. mai 2014, kl 23.43
pesumodell : Kas Sa oled naissoost või meessoost persoon? :)

mansion ghost : Selliseid voodimaratoonareid või voodimaratone on täis enamus klubid, pubid jne. Praegusel hetkel räägime kaaslasest terveks eluks :)
mansion ghost 04. mai 2014, kl 23.58
Jah, ka "kaaslane kogu eluks" on kusagil olemas. Just, kusagil. Minul oli, uue otsimisest olen loobumas.
Olla veel kellegi "vale valik", tänan, ei soovi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!