Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Hinges tühjus ja nukker meel :(
 
TubliNaine 05. mai 2014, kl 10.42
mansion ghost : Tere hommikust Sulle :) Minul oli sama asi, oma kaaslasele "kogu eluks" sobis minuga kaks last teha aga õige pea oli ma see vale valik :) Samas olen ma tugev frukt kuid nagu eile aru sain siis ikka üksi ei saa. Kahe poole aasta jooksul tundsin ma esimest korda sedasi nagu ma seda eile tundsin. Pean tunnistama, et see tunne oli väga valus ja vastik. Täna aga on jälle uus päev ja tundub hetkel,et parem kui eile.
 
pesumodell 05. mai 2014, kl 14.14
ikka naismodell olen, aga mul vist mehelikult otsekohene mõtlemine:p
minu meelest üksikuks jäänud inimeste põhiviga ongi, et võetakse potentsiaalseid partnereid liiga tõsiselt. ikka KOGU ELUKS või mitte midagi! selline maksimalism kannab endas meeleheitlikkuse nooti, mis tavaliselt mõjub peletavalt.
võtke asju chillimalt. õppige rõõmu tundma ühest kirglikust ööst. või nädalast või kuust. ärge jätke mehele muljet, et soovite teda tingimata aegade lõpuni enda külge aheldada. ärge koormake suhet juba alguses liigse tõsiduse ja kaugeleulatuvate plaanidega. aja jooksul, kui voodisobivus tõestatud, tekib ka hingeline lähedus. kui mitte, siis järelikult polnud tegu selle Õigega. aga mõnusalt kompleksivabalt ajaveetmine ja füüsiliste vajaduste rahuldamine on ju samuti tähtis. või eksin?
mina leidsin netist poolkogemata mehe, kellega virtuaalselt sädemed lendasid. kerge kepp ja kire rahuldamine sai meie mõlema eesmärgiks. aga juba mõne kuuga sai selgeks, et sobime kõiges, mitte ainult seksodroomil möllates. kooselu oli viimane asi, millest mõtlesin. aga juhtus, et pool aastat pärast kohtumist panime leivad ühte kappi ja nüüdseks aastatepikkune õnnelik kooselu selja taga.
asjad lihtsalt juhtuvad kui need peavad juhtuma. pole mõtet hambad ristis ideaali jahtida, eriti kui pool elu juba elatud ja lapsedki valmis tehtud. nautige, mida elu pakub. ka üheöösuhtest võib saada eluarmastus ning mitte ainult filmis:)
 
realist 05. mai 2014, kl 15.55
asjalik mees magab öösel kell 3 ja saadab su pehmelt öeldes oma omletijutuga kuu peale.

võta koomale oma nõudmistega, ära idealiseeri meest. niigi su valik on piiratud, sest 2 last teise mehega tulevad sinuga suhtesse kaasa.

ja lase mehel magada ja tee talle ise öösel kell 3 omlett hommikuks valmis kui sul und pole. iga mees tahab puhkust, mitte sinu tujude järgi tantsida. 2 korda kuu pereinimestel väljas käia--- hmm, tõesti või? kui vanad su lapsed on?
 
TubliNaine 05. mai 2014, kl 16.37
pesumodell: Olen ise samasuguse mõtlemisega kui olen enam kui kindel, et meil kõigil on unistuse. Kas siis ideaalsest kaaslasest või ideaalsest kodust vms. Üks asi on unistada ja teine asi on reaalsus :). Ei jahi ma ideaali, sest meil kõigil, kaasa arvatud minul, on kapsis mingisugused omad kiiksud :). Nendega peab lihtsalt leppima ja mitte püüdma neid "parandada", muuta.
Eile oli lihtsalt üks imelik päev, ning ennem seda ei olnud ma kordagi veel mõelnud, et minu elus peaks/võiks keegi olema. Tänu sellele, et ei olnud sellist mõtet siis olen kindel, et ka seda "kedagi" lihtsalt ei tulnud. Kõik on meie mõtlemises kinni.

realist: minul lapsed veel nõnda noorded, et alles tuleval sügisel lähevad kooli. Siiamaani olen ma ilusti saanud hakkama sellega,et väljas käia. Kui ema/naine tahab välja minna, siis selle jaoks on olemas lastel isa, kelle juures nad samuti külas käivad ja isarõõme naudivad. Ja juhul kui isal ei ole võimalik lapsi selleks hetkes enda juurde võtta siis on olemas ka lapsehoidjad, samuti on meil elavate kirjas kaks vanaema, kes rõõmuga lapselapsi hoiavad.


Tihtilugu kui öelda, et oled lastega üksi, siis tekib kohe eelarvamus, et see lastega ema ei saa kuskile minna ja mitte midagi teha. Enda kogemusele toetudes võin julgelt kinnitada, et see ei ole nii. Käin teatsris, kinos,väljas sõbrannadega söömas ja isegi aeg ajalt eksin klubidesse ära :)
 
TubliNaine 05. mai 2014, kl 16.43
pesumodell: Ma seetõttu küsisin, kas oled mees või naissugu kuna ise olen tavaliselt see, kes avaldab oma arvamuse otse ja illustreerimata :) Olen end sellepärast aeg ajalt pahasti tundnud, kuna kõik ei suuda vastu võtta selliseid "jämedaid" ja otsekoheseid lauseid. Mõnus oli lugeda, et ka minusarnase mõtteviisidega inimesi veel on olemas :))
 
piripiiga 07. mai 2014, kl 16.06
sinu kirjelduse järgi tundub, et sa otsid teist naist. niisugust meest lihtsalt pole olemas...
mansion ghost 08. mai 2014, kl 00.02
´piripiiga´, võibolla 100% sellist tõesti ei ole aga midagi võimatut ju kah ei olnud.
 
piripiiga 08. mai 2014, kl 08.37
ei, majavaim, võimatut tõesti polnud.
 
liki 08. mai 2014, kl 10.00
ma usun, et võid leida unistuste mehe küll. aga ma tahtsin laste teemal arutada. kas ise oleksid nõus kahe lapsega mehe võtma? nu mehe, kellel lapsed külas ka ikka käivad, et siis periooditi nelja lapsega oleksite? ma ei tea, kas elad majas või korteris, aga kujutame ette keskmist elu, nu 3-toal korter või ridaelamu boks - naisel 2 last, kes "tulevad suhtesse kaasa", mehel 2 last, kes käivad ütleme 2 nädalavahetust kuus + miskid päevad nädala sees. kas sinus endas on nii palju tolerantsi, et kannataksid mehe lapsed välja? vb inimene, kes võõraste lastega ei ole elanud, ei teagi kohe vastust. ma näiteks ei kannatanud. et siis jah, olin naine, kes nö nõudis, et mees mu lastest hooliks, aga ise ma ei hoolinud üldse. lõpuks läksimegi laiali tohutu tüliga, mis toimus (häbi küll) laste ees - lihtsalt ei kannatanud välja seda segadust, lolli juttu (võõra lapse virin ja hala on teine asi, kui enda oma) jne, jne. hetkel on mul lasteta mees, kellega kohtume siis, kui mu lapsed isa juures. ja ma annan endale aru, et ma nõuan mehelt, et tal pole lapsi, aga ise kooselus istutaksin omad talle pähe. ei ole lihtne, ei ole.
 
TubliNaine 08. mai 2014, kl 15.41
liki: Minul ei ole lastega probleemi, kui vaja siis võin kuute last ka hoida ja vaadata nagu nad oleksid mu enda omad :) Selliste suhete ja teemade juures tuleb Mehel ja Naisel konkreetsed piirid selgeks teha, sest kui tekib olukord kui kumbki vanem tahab oma last kaitsta või karistada siis Mees ja Naine peavad sellega nõus olema. Piirid tuleb ka selgeks teha sellepärast, et teatud olukordades ei hakka kumbki vanem teineteise autoriteeti õõnestama laste ees. Kuna lapsed on väga nutikad ja jätavad igasugused asjad meelde ja oskavad neid enda kasuks väga hästi ära kasutada :)Kui on Mehe ja Naise lapsed mingi nädal koos, siis tuleb omavehel ülesanded ära jaotada, samuti tuleb selgeks teha mida lapsed peavad tegema( lapsed koritstavad ise oma toa jne).Selliste asjade puhul tuleb reeglid teha ja mitte lastele seda karmilt öelda vaid läheneda mänguliselt. Kui nendele asjadele suudetakse kindlaks jääda ja lastele selgeks teha siis on ju kõik ok :) Kindlasti on seda lihtsam öelda kui teha, kuid samas kes ütles, et kõik siin elus peab kerge olema :)
 
ka kurb 09. mai 2014, kl 00.14
Ma tean mida Sa tunned. Sama siin ainult lapsi on kolm ja meeleheitlikud pingutused laste isa ja kallis mees noore naise juurest koju saada on lootusetud.
Valus mõelda, et me ei tee mitte midagi enam koos perega. Et kõik koos. Kasvõi poeskäik, muruniitmine, laupäevahommikused pannkoogid...
 
ka kurb 09. mai 2014, kl 00.16
ja ma ei taha ühtegi teist meest ka
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!