Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Kuhu minna väikese lapsega kui pole raha ega tööd ega kohta ?
 
Trincu 07. mai 2014, kl 09.19
 
d 07. mai 2014, kl 09.39
oma vanemate juurde? või siis sotsosakonda, ehk saab sotsiaalmajas koha
 
Trincu 07. mai 2014, kl 09.44
Pole kohta kuhu..sotsiaalkorteriks on ka raha vaja..ligi 50 eurot kuus on sissetulek..
 
r 07. mai 2014, kl 09.48
elukohajärgne sots abi osakond ja seal pakuvad välja, et mis ja kuidas edasi...
 
Trincu 07. mai 2014, kl 09.50
Lollus on kodutu olla ? Kas peaksin mõne rikka mehe rajalt maha tõmbama või äkki prostitutsiooni vahendama et eluga hakkama saada ?

Mis siis kui sul ei ole tööd ega raha ja oled sõltunud mehest kes sind petab ?

Sul hakkab ila jooksma kui sinuga see juhtub !
 
Trincu 07. mai 2014, kl 09.51
Eks ma vaatan..aga ega väga lootust pole.
 
Targu 07. mai 2014, kl 10.18
Oled ise oma olukorras süüdi ja nüüd siis peab ka laps Sinu mõtlematuse tagajärgi taluma.
Kui hoolid oma lapsest, siis võtad kasvõi rikka mehe nö. rajalt maha ja elad juba arukamalt.
 
hmm 07. mai 2014, kl 10.31
kui nii väike sissetulek, siis saad ka sotsiaalkorterie toimetulekutoetust taotleda ju!põöördu ikkagi sotsosakonda
 
mismõttes kuhu 07. mai 2014, kl 10.31
sotsosakonda. kiiresti tuleb töö otsida. ajutise lahenduse leiad vanemate/sõbranna/tuttava juurest kui mees koos lapsega enam kodus elada ei luba.
 
abi 07. mai 2014, kl 11.12
Ma ei taha küll targutada, aga kui sõltud mehest, siis miks? Kas sul endal puuduvad käed ja jalad, et ei saaks ise enda eest sõltumatult hoolitseda, tööd teha.
Ma saan aru, et nüüd ihkad uut meest, rikast, kellest jälle sõltuda, aga pea seda meeles, ühe õppetunni juba said. Kõik mis sa saad tasuta, läheb hiljem kalliks maksma. Alusta oma elu ja hakka ise oma toimetulekut proovima. Miks see nii raske on. Kas enne abiellumist olid orb, sõprade ja sugulasteta?
Raske on öelda, kuhu minna, kui sulle sobib olla ülalpeetav, ära mine kuhugi. Mees petab=? Ja siis sina ju ka petad teda, sest elad tema kulul ja tegelikult oled ise võimaline oma eluga toime tulema. Kindlasti oled, aga mugavam on olla ülalpeetav ja see ongi sinu sellise elu hind olla petetud.
 
mhh 07. mai 2014, kl 11.28
väga vähe usutav, et siin abieluga tegemist oli. Selliseid ülalpeetavaid totukesi ei võta ükski mees ametlikult naiseks.
 
nii on 07. mai 2014, kl 11.54
need naised on prostituudid. Nad magatavad oma ülalpidajat ja kui nad ei ole enam huvitavad, siis mees vaatab selle poole, kes huvi pakub. Kahjuks ei saa need ülalpeetavad naised aru, et maksta tuleb ka selle eest, et sind üleval peetakse.
Miks muidu on aastakümneid võideldud naiste võrdõiguslikkuse pärast, aga sellised, kes vabatahtlikult on mehe prostituudid, ei taipa seda kahjuks. Nii on jah mugav nii kaua, kui see tibin on ära tüüdanud mehe ja meest ei hoia ka lapsed kinni, eriti kui need ei ole ehk selle mehe lapsedki.
Otsige jah omale rikkad miljonärid, aga siis peate olema ka tasemel prostituudid.
 
soovitus 07. mai 2014, kl 11.56
laps kõik enda ja lapse dokumendid klaasa ja kõnni kohaliku omavalitsuse lastekaitse töötaja juurde

igal lapsel on isa - lapse isalt elatise nõue ja endale otsi töökoht
 
arno 07. mai 2014, kl 12.19
Unistused on head,et vôtan rikka mehe maha.Vähe usutav,et rikkal mehel tatikaga naine puudu on.Soovitan töötamist aga kui oskusi ka mingeid ei ole siis lihtsalt kannata ja vôibolla ôpid sellest.
 
küsimus 07. mai 2014, kl 13.15
Kui sul midagi ei ole ja õuemineku soovituse kohapealt ka ei sobi, siis kust sa lapse hankisid, milleks kui sul pole mitte kui midagi. Aga mehed unusta ära või on sul teist ja kolmandat last ka vaja et siis küsida kuhu lastega minna.

Alusta enese harimisest, õppimisest mingi ameti õppimisest, et sellel alal tööle saada, palk on suurem kui sotsabi, saad mõne suglase juurde end sokutada, maksad väikeselt elamisetasu.Proovi keegi sõbranna või sugulane ära rääkida, eks aitaks last hoida, sel ajal kui tööl käid, hoiad kokku lasteaia tasud. Räägi emaga ehk aitab.


Unusta mehed, ei taha sind rikas ega vaene mees.Ainult karja lapsi võid neil kaasa saada et üksikemana elu lõpuni vaesuses vireleda. Seda tahad või?
 
mhh 07. mai 2014, kl 13.17
soovitus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> igal lapsel on isa - lapse isalt elatise n
> õue ja endale otsi töökoht

enne tuleb ära tõestada, et see ikka selle mehe laps on.

Ja no paistab, et teemaalgatajal ainuke töö, mis oskab, ongi rikast meest lüpsta. Ja eriti ei oska seda ka.

Kummaline, et siin juba mitu teemat, kus mees maha jätnud ja siis naine tänaval. Jumal appi, kust need sugulaste-sõprade-tuttavateta ajukääbikud kõik välja on karanud? Normaalne oleks häda korral ikka kõigepealt sugulaste-sõprade poole pöörduda, aga siin mingi seltskond jookseb hoopis foorumisse hädaldama. Selge pilt ju, et kui sugulased-tuttavad pole nõus abistama, siis on midagi mäda.
 
teadjam 07. mai 2014, kl 13.24
emad, sugulased ja sõbrad on neil samasugused luuserid.
 
küsimus 07. mai 2014, kl 13.26
Kui naine ei kasuta kaitsevahendeid või ei nõua seda mehelt, siis mingi lapse sigitaja, kes pole selle seksida sooviva naisega abielluda soovinud aga naine jääb rasedaks omalgatuslikult, siiss ee sigitaja ei ole isa ja temalt nõuda oma planeeritud lapsele elatist,samas kui naine ise kaitsevahendeid ei nõua ega kasuta,pole küll õige seda meest süüdistada ja vägisi isaks suruda.Iga naine teab, et seksuaalvbahekorra tagajärg võib olla rasedus, iga naine teabs eda ja iga naine vastutab ise oma keha eest. Selles ongi naise iseseisvuse mõte, mitte lasta end ära kasutada ega oma keha lasta ära kasutada ja naine võtabki selle üle ainuisikulise vastutuse end kaitsta, kasutab seksides kaitsevahendeid ja nõuab seda, et hoida ära rasedust, haigusi.Kui naine aga ei nõu kaitsevahendeid ja ei kaitse ennast, no siis võib jäädagi rasedaks suvalisest mehest ja nõuda mehelt vägivaldselt isaks hakkamist, kes naisele maksma peaks, on absurd. Pealegi kui naine magab erinevate meestega ja kellegagi kaisevahendeid ei kasuta, pole ju kindel, et mees,kellele ta näpuga näitab, oleks üldse selle ihuvija eostaja.
 
oehh 07. mai 2014, kl 13.44
Arvategi, et vanemad, sugulased ja sõbrad neid enda juurde tahavad? Neid tuleb ju ülal ka pidada, kõigil ei ole selliseid võimalusi, teate ka kui madal on Eestis inimeste ostujõud? Riigikohus äsja jälle leidis, et isegi toimetulekutoetus ei vasta vajadustele, aga see mökitamine ei aita kedagi, kui riiki Euroopa Kohtusse ei kaevata nagu elatistega tehti.
Lastekaitsesse tuleb minna ja edasi seal juba vaadatakse, laps turvakodusse või mis edasi, ei ole neid sotsiaalkortereid ka igal pool võtta ja kodutute varjupaika last ei saadeta, ema võib küll sinna sattuda.
Ärge sigitage lapsi, kui endalgi kodu ei ole.
On veel võimalus laps lastekodusse kasvatada anda, vanemlikke õigusi selleks enam ära ei võeta.
 
Trincu 07. mai 2014, kl 13.47
Ma ei ihka ega vaja ühtegi meest, mul on käed - jalad väga ilusasti otsas, aga kes see tööle võtab kodutut ?

Ma ei hakka end müüma, see rikka mehe otsimine on sama kui enda müümine, niisiis suren enne kui seda peaks tegema.

Muide see meheelukas pettis mind..pean elama nüüd tema ja ta uue naisega ühe katuse all et mitte kodutu olla.

Mida peab tegema üks vaenelaps maapeal et saada söödud-joodud ja armastatud ? Esiteks on vaja kodu...sean sammud sotsiaalosakonda, aitähh :)
 
to küsimus 07. mai 2014, kl 13.48
ärvad tõsimeeli, et isase haisust üksi ära hirmutatud naine suudab ennast kaitsta ja kondoomi nõuda? Keda see tema kondoomi nõudmine huvitab? Sellised ilma kondoomita seksutavad mehed valivad nimelt näruses olukorras naisi, et neid kasutada täpselt nii nagu ise tahavad.
 
Trincu 07. mai 2014, kl 13.54
Vastuseks oehh le..Ärge sigitage lapsi kui teil kodu pole ?

Päris allapoole vööd löödud naisele kellel enda arvates oli kõik, aga mehele sellest ei piisanud. Muide laps on väga väike ja sellepärast pole tööd, mitte et töötada ei suudaks.
 
mhh 07. mai 2014, kl 13.55
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui naine ei kasuta kaitsevahendeid või ei nõua se
> da mehelt, siis mingi lapse sigitaja, kes pole sel
> le seksida sooviva naisega abielluda soovinud aga
> naine jääb rasedaks omalgatuslikult, siiss ee sigi
> taja ei ole isa ja temalt nõuda oma planeeritud la
> psele elatist,samas kui naine ise kaitsevahendeid
> ei nõua ega kasuta,pole küll õige seda meest süüdi
> stada ja vägisi isaks suruda.Iga naine teab, et se
> ksuaalvbahekorra tagajärg võib olla rasedus,


Loll jutt suhu tagasi. Huvitav, kas mõnele mehele on see uudiseks, et tagajärjeks võib olla rasedus? Mis takistab mehel neid vahendeid kasutada, kui last ei soovita? Ei ole naisel võimalik mitte kuidagi rasedaks jääda, kui väga ta seda ka sooviks, kui mees kaitsevahendeid kasutab. Vabadus ei tähenda ikka seda, et mehel on ainult vabadus ja naistel on ainult kohustused. KUi mees ei soovi lapsi, siis tal on täielik vabadus neid vältida. Kõik muu jutt mingist sigitajast jne. on lihtsalt loll möla.
 
Trincu 07. mai 2014, kl 13.55
Näruses ?

Mul oli töö..ma jäin rasedaks..Me olime oma kalli mehega palju ilusaid aastaid koos ja nüüd on see minu süü et olen rämps aasal - niimoodi siis..Mul on neljakuune laps, mida te arvate endast ?!
 
mhh 07. mai 2014, kl 13.59
Trincu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vastuseks oehh le..Ärge sigitage lapsi kui teil ko
> du pole ?
>
> Päris allapoole vööd löödud naise
> le kellel enda arvates oli kõik, aga mehele selles
> t ei piisanud. Muide laps on väga väike ja sellepä
> rast pole tööd, mitte et töötada ei suudaks.

Ega ikka pole allapoole vööd. Küsimus, miks on kõik pandud sõltuma ainult mehest (selle olemasolust)? Ja kui mees laseb jalga, siis on naine lapsega elatusvahenditeta tänaval. Alati on olnud töid, mida saab ka lapse kõrvalt teha, kasvõi vähesel määral midagi teenida, et mingigi iseseisvus säilitada. Olgem ausad, selliste naiste kõrvalt ei kipugi mehed nii kähku jalga laskma. Ja jääb küsimus, kus on sugulased-tuttavad jne?
 
Trincu 07. mai 2014, kl 14.01
Lugege : 4 KUUNE..kuidas ema läheb nii väikse kõrvalt tööle..ise ka aru saate mida räägite ??!
 
küsimusele vastus 07. mai 2014, kl 14.03
Niisama näpuga näitamise peale ei nõua keegi üheltki mehelt alimente. Kui mees vabatahtlikult last omaks ei tunnista, siis nõutakse kohtu kaudu DNA-testi tegemine ja sealt tulev vastus juba näitab ära, kas oled isa või ei.
Kuna naine üksinda ei rasestu, siis tuleb mehel igal juhul kasutada vahendeid, mille korral naise rasestamine ei ole võimalik, mitte aga oodata, kas naine nõuab või mitte. Iga mees otsustab siiski ise, kuhu auku lasta, seega kui naisega lapsi ei soovi, siis kasutab iga mees kondoomi või läbib vasektoomia.
Miks mehed eeldavad, et naised peavad ennast mürgitama meeste nimel, kes soovivad seksida ilma kummita, kuid lapsi saada nagu ei tahaks?
Kõiksugused tabletid, kreemid, plaastrid jms ei ole looduslikud - see on keemia, millega naised ennast igapäevaselt mürgitavad.
Mina nt ei kavatsegi rohte süüa, et mees saaks minu tervise arvelt kummivaba seksi nautida.
 
m41 07. mai 2014, kl 14.05
Kui sain oled rämps, mis siis tema on, prügi keset hoovi
 
Trincu 07. mai 2014, kl 14.06
Laps oli mõlemaltpoolt tahetud ja ma pole ka mingi keldris elav kodutu nagu mulle märk külge on pandud - targutate, aga lahendust pole. ( Imetilluke on, eks lähen seda kaema )
 
naine 07. mai 2014, kl 14.06
Trincu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Näruses ?
>
> Mul oli töö..ma jäin rasedaks..Me
> olime oma kalli mehega palju ilusaid aastaid koos
> ja nüüd on see minu süü et olen rämps aasal - nii
> moodi siis..Mul on neljakuune laps, mida te arvate
> endast ?!

4-kuuse lapse ema saab emapalka veel üle aasta aega!
Lapse isalt nõua välja alimendid - miinimum 177 eur/kuu. Kui üürikas toime ei tule kõigi kom.maksetega, siis sots.osakond abistab ka üüri maksmisega (peab olema korralik üürileping ja üürileandjal tuleb tasuda makse).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!