Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
arutlus - kellele sobib lastega kaaslane?
 
piripiiga 15. mai 2014, kl 18.39
ma saan ju aru, et sa ei mõelnud peedist. paljuke neid naisi siis ikka on, kes ennast peediks peavad? enamus meist arvab ennast ikka margikonjak olevat ;).

kurb tõde on see, et naised kes lastega üksi jäänud ei ole kõik margikonjakid. küpsed veinid ka mitte.

ma ei kirjuta seda kirja sinu solvamiseks vaid pigem aitamiseks. vahel on hea teise nurga alt asju vaadata. kui sobib, siis on abiks, kui ei sobi unusta mu jutt.

sinu varasem kiri, kus sa avaldasid kahjutunnet, et pole seda ühte kelle kõrval end naisena tunda. mul tekkisid juba siis mõned mõtted, aga jätsin need enda teada. nüüd siis panen kirja. ää pahanda.
esiteks. vaata enda ümber ja ütle ausalt, kas mees mahub sinu majja? kas sa oled hoidnud koha enda kõrval vabana ja arvestad sinu ellu tuleva mehega? see koosneb pisiasjadest. ntk. kas lapsed kolivad öösel sinu voodisse üle jne. minu jaoks on ohumärk, kui naine räägib, et saab kõigega hakkama ja kõik on tehtud ning meest justkui polekski muuks vaja, kui romantikaks. muidugi peab naine muutuma tugevaks, kui laste isa kõrvalt lahkub. siiski peab suutma hoida mingit balanssi, et mitte muutuda "munadega" naiseks. ühe täiskasvanuga pered on oma olemuselt autoritaarsed ja naiselikkusest võib sellises olukorras vähe järgi jääda. mees ei ole nipsasjake või kuumaveekott, et ma vajan teda ainult jalutuskäikudeks mere ääres. usu mind. naine ei tarvitse ise arugi saada, kuidas oma jutuga meesinimesi kastreerib. selliseid naisi mehed veits kardavad.
teiseks. alati, kui sa soovid mingite konkreetsete omadustega inimest oma ellu, mõtle ausalt selle üle, kas sa väärid seda. see ei tähenda, et sa peaksid oma latti alla laskma. kindlasti mitte. pigem peaks oma latile "järgikasvama", kui see vajalik peaks olema.
 
TubliNaine 15. mai 2014, kl 18.57
To mansion ghost: See postitus ei ole seotud selle teemaga aga kuna ma Sinu meiliaadressi ei näinud siis kirjutan siia :) Kiirelt lugesin nö üle ühe kõik Sinu kirjutatud postitused üle. Ma ei saa aru, kas oled meessugu või naissugu :) Lihtsalt jäi silma Sinu kirjastiil ja kasutatav sõnavara. Sinu Silmaring tundub olevat lai ja mulle väga meeldib see kuidas Sa sõnu kasutad( teistele teadmiseks st seda kuida ta lauseid üles ehitab) :) Vähe on inimesi, kes ainult oma sõnavara kasutamisega mind sümpatiseerivad :) Ps.siin delfis käib väga palju erinevid inimesi seega ära loodagi, et kõik Sinu mõtteteradest või vastu kirjutatud küsimustest aru saavad :))
Mul on kahju, et Sa oled olnud kellegi "halb valik" kuid usu mind, kui Sinusugune on olnud kellegi "halb valik" siis tema ei olnud Sulle piisavalt hea :) Ma miskipärast ei taha uskuda, et Sa oled olnud see "halb valik" pigem olid Sa liiga arukas :)

Sulle parimat soovides TubliNaine :)
 
_TubliNaine 15. mai 2014, kl 19.32
To piripiiga : Ma tänan ausa kirja eest :) Ma ei solvu vaid mulle meeldib kui mulle otse asju öeldakse. Olen ise endalt küll ja veel selliseid küsimusi esitanud ja analüüsinud olukorda. Ma olen ise sellise loomuga, et kõigepealt mõtlen enda mätta otsast asjad läbi ja siis vaata teise mätta otsast sama olukorda. Olen suutnud siiani oma naiseliku külje siiski alles hoida, sest olen ikkagi Naine ja seda suure N tähega. Lapsed magavad ilusti oma toas ning minu kõrval on voodikoht tühi. Ma saangi kõigega ise hakkama, sest ma ei viitsi igakord kutsuda keda enda koju kui on vaja mööbel kokku panna või kuskile kruvi kinni keerata. Samas kui mul oli kunagi mees majas siis ma ei teinud selliseid töid. Kuna kui mina seda kruvi kinni ei keera siis ei tee seda ka keegi teine :) On olukordi kus loomulikult on vaja mehe abi, selle jaoks on olemas elektrikud, torumehed jne kelle saab alati tellida :) Ma siiani kui teen miski otsuse siis ikka arutan oma mõtted kas siis mõne hea sõbra või sõbrannaga läbi, seega ma ikka veel oskan ja tahan teatud otsuseid teistega arutada.
Ma olen viimase aastaga oma latile väga ilusti järgi kasvanud.
Aitäh piripiiga veelkord ausa vestluse eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!