Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Elatusraha
 
to kuri 12. juuni 2014, kl 15.01
siis isal kohe alates sünnipäevas mõistlik hakata maksma miinimumelatist lapse enda arvele. Küsib lapselt arve nr ja pole probleeme. vb laps pole seni näinudki nii suurt raha oma arvel kui see miinimumelatis.
 
tegelikult 12. juuni 2014, kl 19.02
Kas isa on poolearuline, et ise ei suuda otsustada, kuidas ta oma lstega suhtleb ja kui palju neile raha annab? Kui tahab, andku surmani - ja mitte ühelgi võõral naisel pole siin midagi öelda. See on isa ja laste vaheline asi. Kui uuele naisele ei meeldi - kõndigu minema.
 
kuri 12. juuni 2014, kl 20.09
Sinule tegelikult vastan ma nii, et sinusugused naised ongi need kes alati koik suhted oskavad untsu keerata ja kes ei kannata uusi naisi. Ehk saab mees normaalselt elada aga seda ju ei thi lasta. Motle peaga. Mul on aastaid perekond ja mitte mingi lastaia mangimine. Perel on olemas eelarved, kohustused ja maksed. Selliste naiste peredes on lihtsalt anna elu.;) Ma ei hakka heietama, kui palju on ema ja ta lapsi aidatud aga mingit normaalset suhtumist pole nuud sellest kull valja tulnud. Peetakse loomulikuks, et isa koos uues naisega teeb, toimetab ja maksab. Meid ju kaks kes teenivad. ;)
 
aga ongi nii ju 13. juuni 2014, kl 03.01
no aga teid ongi ju nii, et kaks teenivad, või sain millestki valesti aru?
ja kui see üksikema seisuses naine nüüdseks ikkagi üle pole saanud enda nurka viskamisest, siis kahjuks küll, ongi teie asi neid lapsi elus hoida ja ellu aidata.
sa said ju mehe, kas sellest siis ei piisanudki täiuslikuks õnneks?
 
to kuri 13. juuni 2014, kl 07.29
lisan veel, et kui see 1a saanud laps hakkab sügisel elatist nõudma isalt kohtuga siis loomulikult on tal õigus nõuda ja saada kuni asta tagasiulatuvalt, ehk siis alates sellest ajast kui ta sai 18a täis. kui mees nii loll, et ei märka ise maksta kohe siis kohtus jääb ta küll halba valgusesse
 
kuri 13. juuni 2014, kl 12.22
Jah ja lasta jaab kohtus halba valgusesse. Ta on nagunii halvas valguses koguaeg olnud.Ta ei hooligi sealt tuhast tousmist parema isa tiitlile;)
Tavaliselt kastakse mehe naisel laste ja isa vahele nina mitte toppida, siin leitakse hetkel, et naise eks peabki ka rahaliset toetama mehe lapsi.;) Need pole inu lapsed aga olen neid lapsi toetanud, kui laste ema seda ei moistagi, et see on vabatahtlikult tehtud siis siit saame juba alguse katte. Nuud lahenen nii, et ma ei pea seda tegema, mees ka enam ei pea, kuna elatis ongi selleks. See vahepealne maa jaabki moista, et miks nii laks. Ma olen jah onnelik ..Rumal naine kes jattis sellise mehe ja laste isa.;) Ja ma ka lisan, et emal on samad kohustused noore inimese ees.Siis tuleb ka kohtus emalt elatis valja nouda , kuna noor kodus ei ela vaid kuskil kellegi teise iiese turjal. Oi ul on piinlik seda isegi oelda, sest oma lastel ma pole seda lubanud, et noorelt kohe mehega kokku.;) Aga kodu ja pere vajadusest kinni haakumine teen nae oma too.
 
Nella 13. juuni 2014, kl 13.05
Autorile: Seda juhtub tänapäeva eestis suhteliselt harva, et isa maksab elatisrahasid. Olenevalt mehe palgast peavad nad ise omavahel kokku leppima, mis ulatuses laste peale raisatakse. See et lapsed helistavad ja küsivad isalt raha on normaalne.Sest lapsed küsivad emalt kogu aeg raha. Lastel on ikka oma soovid ja tahtmised. Kui laste ema tööl ei käi, siis sellest 400 eurost muidugi palju ei jätku. Ma sain aru, et laste emal on uus lapse uuest suhtest ja ta on lapsehoolduspuhkusel.
 
kadeduseuss 14. juuni 2014, kl 04.04
no see kuri mutt on ju kade mehe exnaisele, et naine uuesti suhtesse jõudis ja lapsegi veel sünnitas.
 
kuri 14. juuni 2014, kl 23.37
ma pole kade, lapse sai aga suhtes pole, suhe sai koos lapsega jalle otsa. ;) lopetan nuud selle jutustamise siin. Head ohtut.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!