Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kas minust saab ka üksikvanem?
 
kalakala 13. mai 2011, kl 19.07
Tere ,

MIDA TEIE ARVATE SELLISEST LOOST? Olen 27 ja mees 38. Oleme koos olnud pea 3 a, koos ei ela kuna töökoht pole lubanud seda võimalust ja olime vahepeal 3 kuus lahus.Olen nüüd lapse ootel, otsustasime kasvatada lapse koos üles ja teha ühiseid plaane. Mehel on 9a poeg eelmisest kooselust.Mees ütles mulle nädalaid tagasi, et ei tunne enam seda mis enne. Tunded on aga need pole päris nii mis enne.Küsisin põhjust , teatas mulle , et ma pole nii seksikas ? Tema mõtleb selle all
seda , et ma ei pane rõhku nii palju naiselikusele. Olen sportlikut tüüpi. Ta on mulle eelnevalt teinud ka märkust , et võiksin end riietad teisiti ja end rohkem sättida. Millest selline muutus .. eelnevalt on mulle öelnud , et talle meeldib loomulik ilu ja ei kulda , karda. Nüüd ütled võiks ikka olla aga mitte väga palju. Küsisin kas see peaks meie suhte päästma , ütles jah. Tema tahab endale naist keda vaadata ja end tunda nii et teised mehd peale tema tahavad. olen ise ka märganud, et olen liiga end lasknud lõdvaks ja ei pane nende asjdele enam rõhuku ja näidata see mis mul on . Ma pole küll paks, hetkel muidugi olen rasedusega võtnud juurde aga mittte nüüd nii kriitiliselt. Soovin suhet päästa ja lapsel oleks igapäev isa mitte pühapäeviti. Mida Teie arvate kas uskuda või minna üksi oma eluga edasi...???
 
. 13. mai 2011, kl 19.38
Ma ei tea, mina ei saaks last mehega kes naist välimuse järgi valib.
 
the truth 13. mai 2011, kl 19.45
Tunded ei sõltu ainult välimusest ju. Ju tal on ka olulisemaid põhjusi, miks suhet ei soovi enam ega lihtsalt julge sulle öelda tõelisi põhjuseid.
 
hmh 13. mai 2011, kl 19.46
Mees võttis endale nii palju noorema naise ja ikka sama jama mis eelmisega. Lapsekisa, rase naine, titemähkmed. Ta ei tahtnud perekonda vaid noort liha, mis nüüd ennast paksuks panna lasi. Miks sa üllatunud oled et enam ei sobi.
 
andra 13. mai 2011, kl 19.52
Väga kahju sinust ja lapsest, aga mõtle mida sina tahad ja pane mees fakti ette. Kui talle ei sobi tõmmaku minema. Nii mõnigi isane hakkab sellise teema peale mõtlema.
 
kalakala 13. mai 2011, kl 20.00
the truth Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tunded ei sõltu ainult välimusest ju. Ju tal on ka
> olulisemaid põhjusi, miks suhet ei soovi enam ega
> lihtsalt julge sulle öelda tõelisi põhjuseid.


teine asi pidi olema, et ta ei suuda jagada mind oma lapse vahel
 
kalakala 13. mai 2011, kl 20.01
tahan selle mehega koos olla ja meie last ühiselt kasvatada.....
 
kalakala 13. mai 2011, kl 20.04
. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea, mina ei saaks last mehega kes naist väl
> imuse järgi valib.

mul oli endal juba plaan muutusi teha , peale rasedust.
 
. 13. mai 2011, kl 20.25
Mis muutusi sa teed? Iga laps väärib 2 vanemat ja kui sina seda pakkuda ei suuda siis tee aborti.
 
kirke 13. mai 2011, kl 20.28
et,oled ju naisterahvas ja kas on nii raske oma välimusele rõhku panna,midagi ju on,kui ilusad silmad,väike ripsmetušš,kui paks v.v.eest .kaalust alla,kasvõi kapsasupiga,välimus ikka on natuke tähtis ka VÕI ,imelik aga olen päris kenade meeste kõrval näinud selliseid loomi.Kaalust alla mitte preagu loomulikult.
 
kalakala 13. mai 2011, kl 21.54
. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis muutusi sa teed? Iga laps väärib 2 vanemat ja
> kui sina seda pakkuda ei suuda siis tee aborti.

minu laps saab minu ja ma ei tee aborti, ma lepin mingi aeg puhapäeva isaga ja lapsel ei saa olema millegist puudust. lapse isa toetab meid ja mul on tore perekond kes on mulle ja minu beebile olemas :)
 
kalakala 13. mai 2011, kl 21.56
kirke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et,oled ju naisterahvas ja kas on nii raske oma vä
> limusele rõhku panna,midagi ju on,kui ilusad silma
> d,väike ripsmetušš,kui paks v.v.eest .kaalust alla
> ,kasvõi kapsasupiga,välimus ikka on natuke tähtis
> ka VÕI ,imelik aga olen päris kenade meeste kõrval
> näinud selliseid loomi.Kaalust alla mitte preagu
> loomulikult.

ma olen sinuga päril, ma pean oma sportlikud riided vahetama kleitide vastu ja vabaaja jalanõud , kontsa vastu
 
kalakala 13. mai 2011, kl 22.06
kirke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et,oled ju naisterahvas ja kas on nii raske oma vä
> limusele rõhku panna,midagi ju on,kui ilusad silma
> d,väike ripsmetušš,kui paks v.v.eest .kaalust alla
> ,kasvõi kapsasupiga,välimus ikka on natuke tähtis
> ka VÕI ,imelik aga olen päris kenade meeste kõrval
> näinud selliseid loomi.Kaalust alla mitte preagu
> loomulikult.


ma olen sinuga igati nõus. ma pole paks , ja ilu mul on aga ma olen selle kõik oma sportliku riiete taha peitnud ja nüüd siis mehel on ka mitte atraktiivsus. rohkem olen rääkinud mis meeldib ja mida teha tahaks jutt jäänud jutuks
 
sõda puhastaks 07. juuli 2011, kl 11.42
mölakas, kuidas nad oma naistega käituvad, sellised memmekast ei vääri mehe nimegi, mis on meie maast saanud ludrikuid kõik seinaääred täis
 
n 13. juuli 2011, kl 06.52
No kui ennem olid lihtsalt kepiõde ja nüüd pärast apsakat peab plaani koos last kasvatada, siis pole imestada midagi, et meesolevus tahab käevangu naisterahvast, mitte dressipükse ja tossupaari. Kui mees juba peab plaani, siis ta loomulikult tahab oma suguvendadele demonstreerida naisolevust ja ka nende tunnustust nautida. Selles pole midagi ebaloomulikku. Kui välimus üldse peale ei läheks, siis ta mingi kooskasvatamise jutuga poleks lagedale tulnudki, vaid oleks ummisjalu metsa tõmmanud. Lapsel vaja ikka perekonda ja kui selle püsimiseks piisab spordiriietuse vahetamisest naisteriieteks, siis see pole küll mingi imenõudmine. Mina selles küll midagi halba ei näe. Mina ütlesin oma mehele ka näiteks pärast kokkukolimist, et sul on mõned sellised riideesemed, mis mulle kohe absoluutselt peale ei lähe, et kapinurka nad võivad ju jääda aga koos väljaminnes neid sa selga igatahes ei pane. Ka minu mees tegi minu riietes mingeid korrektiive ja mul ei tulnud pähegi miskit pahaks panna, koos väljaskäivad inimesed peavadki üksteisele meeldima ja üsna loomulik on, et teineteisega selles osas ka arvestatakse. Normaalne on, kui omavahel räägitakse, mis kumbagile meeldib aga mitte ei käida kusagil naurgataga kirumas, et õudne kuda mu eit välja näeb või jeerum, miks mu mees kannab sandaale ja sokke. Kui ei meeldi, siis tuleb öelda otse näkku ja võimalusel ennast või riietust kohendada. Mul on näiteks üks endine kursaõde, kes on väga lopsakas figuuris aga kannab ilgeid minisid. Ta oma mehele ei meeldi üldse need minid aga ei julge öelda ja sõbrannad kui on märkusi teinud, siis poetab, et aga minu mehele meeldib. Nüüd kõnnibki jonnakalt ringi nagu naturaalsooles sardell. Sellepärast on väga hea, kui mees mainib, mis talle meeldib ja mis mitte.
Lapsesaamiseks palju õnne ja loodan, et tal saavad olema nii armastav ema kui ka isa!
 
mmm 30. juuli 2011, kl 10.51
kas mees ise ka pingutab selle nimel, et teised naised peale sinu teda endale tahaksid? see ei ole imelik, kui sätid oma välimust mehele meeldimiseks. mõtle niipidi, et sa oled ju ennekõike naine ja sulle endale mõjub ka ju hästi teadmine, et oled seksikas ja ihaldatav. ja kui kasvab su enesekindlus, oled sa ka iseseisva inimesena väärtuslikum, mitte ei pea ainult mehe heakskiitu ootama.
 
suvel 31. juuli 2011, kl 03.13
rase olles on ju mõnus vahvades titeema kleitides ringi liikuda, mitte t-särk ja dressid ja tossud. Säti juukseid ka, see on naise ilu. Ja hakka kohe homme hommikul peale, võta seda kui head märki, et mees Sinu välimust märkab. Mis puutub mehe pojasse ta eelmisest kooselust, siis see on ju hoopis teine rida. Too on laps ja Sina naine, küll ta harjub jagama, teie ühine laps tuleb ju ka veel lisaks tähelepanu nõudma. Las ta harjub, see Sinu rasedus on talle ilmselt vähe ootamatu.
 
plaanimine 31. juuli 2011, kl 16.18
kas oli kahe inimese pallan, või naise oma, kes oma plaani läbi kasvatases suruda.
see muidugi ei vabanda mees, kes lapse saamiseks midgi ise ära ei teinud. niisiis paras karistus lohakuse eest.
aga kui mees põhimõtteliselt last ei tahatnud, siis nii ka läheb. rahakopika ehk saad, suhet mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!