Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kas usute selle suhte kestvusesse
 
asja tuum 18. september 2014, kl 11.31
Neid enda jutu järgi palju nooremad paistvad naised on in real life olnud kindlasti tegeliku vanusenumbriga samas kategoorias, kael, käed, nahk, hääletoon ja muud asjad reedavad kohe ära. Mõni on isegi vanusenumbrist palju vanem, kuid julgeb nooruslikkusega keksida!

27 ja 7 aastasel naisel on väga suur vahe. Üks võib järgmised 15 aastat sünnitada, 37 aastane seda ei tee. Treenige palju tahate, sünnitusvõime kaotamine tõmbab joone alla.
 
mahajäetud naine 18. september 2014, kl 12.55
Oh, Kaksik oli mu eks. Terve abielu aja jooksul flirtis erinevate naistega, kolleegidega. Ikka juhtus vahel, et mulle jäi midagi kahtlast silma. Küsisin, mida see tähendab. Nähvati - mõtle, mida tahad. Neelasin alla.
Vabadust ihkas rohkem. Mina soovin pereelu, ühiseid ettevõtmisi, ühiseid pühapäevahommikuid pannkookidega. Tema soovis pühapäeva hommikul magada-magada-magada, sest eelmistel nädalavahetuse õhtutel armastas poole hommikuni arvuti taga istuda või filme vaadata.

1,5a tagasi ostsime maja, mis tähendas suuremas mahus kodutöid. Tegin mina, tegi tema, koos unistasime, koos planeerisime, koos tegime.

Teemat nädal tagasi püstitades olin emotsionaalselt läbi. Lahutus tuli minu jaoks siiski kui välk taevast. Kahtlustasin, et on mingi naine. Eitati. Tänaseks olen 100% veendunud, tean naise nime ja kõik muu sinnajuurde. Ühel hetkel pöördus mees minu vastu, suutis ainult leida vigu, mida ma teen. Kuidas tema peab nii palju kodus tegema ja kuidas mina mõtlen talle kodutöid välja. Enda arvates mõtlesime koos, mida võiks kodus värskendada, muuta, ehitada.
Ilmselt ka mingi keskeakriis lõi pähe, sest suve hakul ostis ülikalli ratta endale kuigi ise on pühapäevasportlane kui üldse sportlaseks nimetada saab.

Alati ei ole lahkumineku põhjuseks naise käestlaskmine. On muid põhjuseid. Kurb on, et 14aastat on veega alla lastud. Lastest on meeletult kahju. Mina saan hakkama, näen hea välja, saan komplimente ja ma tõesti ei tunne, et vajan üldse kedagi. Praegu tunnen siirast rõõmu, et kodus on vaikne, aega on nagu rohkem, lugeda saan rohkem. Ei ole mitte kedagi, kelle peale vihastada tundide kaupa arvutis passimise või telefonis passimise pärast.

Mehest saan aru, 27aastane naine, lastetu, iseseisev. Liblikad kõhus. Pesu peseb ta endiselt ju vanas kodus, kui laste juures käib, kuivati kuivatab kohe ära. Naisel ei ole mehe suhtes veel mitte mingeid kohustusi. Elu on lill:) Täna hommikul just mõtlesin, et huvitav, kas see naine hakkab tema kingi ka viksima nagu mina seda tegin. Mees ei ole ise iial kingi puhastanud.
 
20ndates N 18. september 2014, kl 13.26
No kui su mees selline kahepalgeline terve elu oli, siis ma tõesti ei mõista, miks sa ise varem temast lahku ei läinud? Paljude naiste viga ongi see, et ei suudeta õigel ajal õigeid valikuid teha ja siis mingi hetk on juba hilja ja minevikku tagasi ei saa.
Ise olen olnud kunagi sellise mehega koos ja algul ka ei suutnud lõpetada suhet, osalt sellepärast et ei tahtnud üksi olla.
Sõbranna on minust 10 aastat vanem ja samasuguse tropiga koos, mees passib ainult arvutis/telekas, midagi ei tee. Lapsi neil pole. Kindlasti on mu üle 30a sõbranna hetkene lasteta staatus parem, kui oleks lastega, kui ta mingi hetk peaks selle otsuse langetama ja mehest lahku minema. Muidugi ma ei usu, et ta seda teeb, sest ta tunnetab et on piisavalt vana, et uut suhet otsida, uut inimest tundma hakata ja siis kui need lapsed veel peaks hakkama tulema, on ta juba 40.temas pole seda jõudu kahjuks, mis oli minus. Ja suurim viga, mida ta teha saaks, oleks selle olemas oleva mehega üldse laps saada, sest siis pole enam tagasiteed, siis oled selle mõttetu mehega seotud igavesti. Ma ei saa aru, miks inimesed nii pelgavad üksi olla ja miks nad lasevad sellel ühiskonna survel -millal peab laps sündima- end mõjutada.
Mina olen tegelikult üksi väga õnnelik, ei pea mõne laisa mehe kingi viksima ja iga päev kööki-esikut tolmuimejaga võtma.
Samas see mees, kellest eelnevalt kirjeldasin, on minu jaoks niivõrd eriline, et tema nimel näete tahan katsetada mitte üksiolemist :) Aga tuleb olla tark naine ja ise aru saada, millal tuleb mingi asi lõpetada ja mis samme astuda nii, et võimalusel lumme jälgi ei jääks.
 
huvitav 18. september 2014, kl 13.54
miks lahutust nõudev mees käib laste ema juures pesu pesemas? korja oma väärikuseriismed kokku ja oma pesudega saada mees uue naise juurde. samuti oleks hea kokku leppida kindlad lastega kokkusaamise ajad, kasvõi suuliselt kuni suurem lahutuse-teema möödas ja saategi reaalselt hakata asju juriidiliselt ajama (elatis, laste hooldusõigus, vara jagamine jne).
 
kärgsugulus 19. september 2014, kl 13.26
Lastega inimesega ongi tarbetu enda elu ära rikkuda, eluaeg seotud ja enam sellest taagast lahti ei saa.
 
ei saa aru 19. september 2014, kl 17.17
mina aru ei saa, miks peaks nii hirmus noor olema? ja tundub, et see sügeleb ikka meeste ajudes, et ikka veel lapsi saada ja naisi sünnitama panna.Vanamehe närakad ei mõtle ju reaalselt, et need nende vanadest geenidest pooletoobised lapsed peab keegi ka üles kasvatama. no kui see noor naine lapse saab, on mehel jällegi ju kepiperiood läbi sellest suhtest.Palju siis üks mees neid naisi suudab läbi karata ja ka järglased üles kasvatada? see mehenärakas, vananev, kortsus, kiilanev, kehva sexiga, sureb enne maha ja siis pole nagu muretki. Ja ikka ju naised süüdi, et mehel enam ei tõuse ja kiilaspea läikimas....kas siis nagu minnake järgmist noort naist ostima, et uus ring peale tõmmata?
 
vähe keppi 19. september 2014, kl 17.51
no primitiivsetel meestel, keerleb ju elu ümber augu. kust aga rohkem saaks, ja vaba tibi käest saab teoreetiliselt ju rohkem, sest sel polegi muid kohustusi kui lipakas olla ja mehi sexuaalselt teenindada. naine ise nimetab seda armastuseks.
 
naiste vahe 19. september 2014, kl 19.11
Tihedam auk tekitab rohkem armastusetunnet, nooremal naisel on emakaesine kanal paljusünnitanust tihedam.
 
viimastele 19. september 2014, kl 21.00
No mida teksti.
Noore mitte sünnitanud naise ambitsiooniks ikka ei ole küll ainult lipakas olla ja mehi seksuaalselt teenindada! Seks on elu osa ja asi, millest mõlemad sugupooled tahavad naudingut saada, st et ka naine! See kui mõni seda raha ja ilusate vidinate eest teeb, on juba tema probleem ja ei tähenda, et kõik sellised on.
 
raha või kulinad 19. september 2014, kl 23.59
Kui raha eest seksivate naiste osakaal ületab 80% naiste koguarvust, on tegemist riikliku probleemiga.
 
aga kus sina tead 20. september 2014, kl 02.23
eelmisel: sa seda 80% siis nagu üleval peadki vä? irw, koonerdis ja muidu mööda olemisega.
 
cocktail wommans 20. september 2014, kl 13.32
Moraalikoodeksit eiravatel naistel pole emakat vaja. Selle eemaldamine polegi väga keeruline, alustatakse sinust?
 
amputatsioon 21. september 2014, kl 00.17
huvitav, et mehe tilli longulangemine paneb ta kiunatama naissoo teemadel, uss püksis vä?
 
lõdva limukas 21. september 2014, kl 00.18
no kui mehel reite vahel vaid pehme limukas, siis selle mehe jaoks tõesti pole naiste emakatel mingit tähtsust.
 
hilve 53 21. september 2014, kl 14.06
<Teatud vanuses niikuinii enam ei müü.Olgu või 6emakat
 
müügitöö 21. september 2014, kl 21.18
no jah, neid kiunuvaid pooletoobiseid vanamehi ju nett täis, keda keegi ei taha isegi halastusest väeti vastu..
 
vanem naine 24. september 2014, kl 18.38
teemaalgataja koguaeg kordab,et on hea figuuriga ja tubli pereema.Ehk on mehel puudu hingelisest soojusest ja muidu toredast naisest.Tavaliselt sellised mehed võivad ka viletsama väilmusega(kui oma naine)naiste juurde minna ja õnnelikud olla.
Olen selle ise üleelanud kui mees võttis endale armukeseks minust tunduvalt viletsama naise.Tegelikult olin selles ise süüdi,sest kogu energia kulus kodu,laste ja enda tuunimisle.Mees oli minu jaoks lihtsalt unarusse jäetud.Kui selle enda jaoks teatavaks tegin ja ennast muutsin jättis ta armukese maha.
 
ilma kummita 24. september 2014, kl 22.49
Ei andnud mehele korralikult seksi, nii minnaksegi teiste juurde saama.
 
alati valmis HIV-le 24. september 2014, kl 23.30
no ringiaelevate meeste naised peavad alti olema valmis ka tasuta HIV- saamiseks.
 
seda et 26. september 2014, kl 01.50
Minu soovitus teemaalgatajale on, et kui kunagi uues suhtes oled, ara hakka mehe kingi viksima. Mis liig, see liig.
 
teemaalgataja 29. september 2014, kl 08.32
Lahutus mõjub ääretult karastavalt. Olen viimase kuu ajaga muutunud iseseisvamaks, egoistlikumaks, ükskõiksemaks. Isegi kui sama mees tagasi tuleks, ei hakkaks ma enam ka tema kingi viksima ;) Täiskasvanud inimene, saagu ise hakkama.
 
Täitsa Bond 01. oktoober 2014, kl 13.26
Aga siin teemas on ju täiesti valed kommentaarid!

Oodatud, nii mõnegi mahajäetud naise poolt, oli ju, et muidugi keerab mees tagasi oma igava naise juurde ning jätab naise, kellega ta ehk näeb tulevikku ilma minevikus tehtud vigadeta:-)
 
teemaalgataja 06. oktoober 2014, kl 14.14
Tänaseks on see mees tagasi ukse taga vabandust palumas. Emotsioonide okseratas paneb täistiirudega edasi.
 
Täitsa Bond 07. oktoober 2014, kl 12.28
Ju see teine naine oli siis veel igavam:-)

Head oksendamist!
 
elu teeb tuure 07. oktoober 2014, kl 19.09
ja ringiaelejale selgus, et polegi piitpeenikese taljega neidude horde, kes kõik seda lontrust tahaksid...
oh, tulge maapeale, te vaesed vanamehed ja tühjate taskutega muiduaelejad..
 
Lisaks 10. oktoober 2014, kl 09.32
et nt.Saksas on meestel kohustus peale lahutust lisaks lastele ka eks naise ülalpidamine.Se on põhjustanud meeste üksikuks jäämise ja nädalalõpu "reisid" Tsehhi ja Poola tasuliste "teenuste"juurde.Se endine kantsler Gerhard Schröder ju maksab kinni kolme eksi kõik kulud ja elab väikses korteri uberikus Berlinis.Sõidab vana Golfi loguga,mida laia uhke mersuga turva meeskond saadab.Olen seda ise näinud,kui minust autobaanil möödusid.Väga kalliks on tehtud seal meeste armumine noortesse tibidesse
 
juluks äea küll 11. oktoober 2014, kl 03.18
no kui siinsed ringiaelejad ka peaks oma töö tulemused kinni maksma ilma kobinata, oleks pilt pisut teine.
 
Täitsa Bond 13. oktoober 2014, kl 13.41
Tulge nüüd ikka eestimaa peale tagasi ja vaadake passi ja peeglisse ka palun. Millal keegi viimati teile välja tegi, või keelekat saite?
Myass, eksid maksku teie elu kinni, midaperset:DDDDDDD
 
ah teatea 14. oktoober 2014, kl 18.16
Hindate seda välimuse asja üle. See ei ole peamine, miks mehed armuvad. Jahh tehakse sageli valik välimuse järgi, aga iseloomude sobimatus hakkab ajaga üha rohkem hõõruma. Siis ei aita enam püss välimus ega nabani dekoltee. Kui selline hõõrutud mees kohtab naist, kellega jube hästi klapib ja hea koos olla, siis ongi ta läinud. Ah et miks sageli nii palju nooremad naised. Loogiline ju, et vanemad naised on juba suhtes, lastega või koduste toimetustega hõivatud. Kus sa neid ikka kohtad. Noored ja vallalised on rohkem tutvumise lainel.
 
hj 14. oktoober 2014, kl 18.22
Tean juhust, kus pereisa läks kõvasti noorema naise juurde jättes maha abikaasa kolme väikse lapsega. Selle noorema naisega sai ka lapse. Kümme aastat hiljem aga kolis tagasi eksnaise juurde ja on siiani koos, nüüdseks siis rõõsad pensionärid :) Nii et vahest võib juhtuda, et vana arm ei roosteta.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!