Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
UUs lastekaitseseadus
 
Üksikema Jane 05. november 2014, kl 20.34
Kas olete kursis mis hetkel toimub? Võtame midagi ette kui pole veel hilja . . .

"Uus lastekaitseseadus kujutab ohtu üksikvanemaga ning teistele vähekindlustatud korralikele peredele, kes lastekaitsja hinnangul on võib-olla liiga vaesed, et rahuldada lapse majanduslikke vm vajadusi," ütleb ühenduse Emade ja Laste Kaitseks juhatuse liige Maris Kuusik. "Seadus on tehtud mitte laste kaitseks, vaid lastekaitsjate tööjuhendiks."

Lugege edasi:
http://www.pealinn.ee/uudised/uus-lastekaitseseadus-voib-vaesed-pered-lastest-ilma-jatta-n24418

Saate hääletada poolt või vastu:
http://www.petitsioon.com/lastekaitseseaduse_eelnu
 
õudus kuubis 05. november 2014, kl 20.49
see seadus on äri muud midagi
 
tjaa 05. november 2014, kl 21.04
üksikute laste elu kõige raskem ja need korjatakse varsti ära.Õige,las see riik kah kasvatab.Hoolitseb kõige vajaliku eest.
 
masendav 05. november 2014, kl 21.45
Võibolla tuleb see mõnele uudisena aga ARMASTUST raha eest osta ei saa! Laps võib kõik tilulilud saada, mida vähegi soovib, aga vanemaarmastust ei too ükski vildikas või paberileht.
 
to masendav 07. november 2014, kl 16.33
Üritad siin õigustada seda, et oled vaene nagu kirikurott? Küll su võsukesed saavad seda teada, mida vaeste perede lastest teised lapsed arvavad, aga sina ela oma roosas "ma ju armastan oma last nii väga, meil pole raha vajagi" mullis, jänkuke.
 
Ppp 08. november 2014, kl 22.47
See tädike on ise kasvatanud 2 last ilma meheta. alustagem siis temast
 
Sx 01. jaanuar 2015, kl 23.45
Aitan teha ka järgmise lapse. Alimente ei maksa.
 
dea 02. jaanuar 2015, kl 01.05
No kui laps elab sügavas vaesuses, siis tulebki ju teda kaitsta. Kui lapsevanem ei suuda kindlustada lapsele normaalset äraelamist (aga endale suitsuks ja poiss-sõbrale õlleks ikka jätkub!), siis tuleb laps paigutada jah sinna, kus ta toidetud-kaetud saaks. Milline oleks teine variant?
 
naine 18. jaanuar 2015, kl 22.08
ja siis hakkab massiline väljaränne eestist,et mitte ilma jääda oma lapsest,kellele sa võimaldad kõik talle vajaliku,kuid kui lastekaitse seaduse kohaselt neile tundub,et su sissetulek ikka liiga väike,siis ei saa ju lasta neil oma last käest võtta...
 
jamajutt! 20. jaanuar 2015, kl 16.51
naine
18. jaanuar 2015, kl 22.08
ja siis hakkab massiline väljaränne eestist,et mitte ilma jääda oma lapsest,kellele sa võimaldad kõik talle vajaliku,kuid kui lastekaitse seaduse kohaselt neile tundub,et su sissetulek ikka liiga väike,siis ei saa ju lasta neil oma last käest võtta...

Lõpetage see mõttetu halin! Ei võta mitte keegi last ära korralikult emalt. Ja seda vaatamata ema sissetulekule. Kui lastekaitsega juba tegemist, siis on ikka viga muus, mitte rahas. Ei aita ka väljaränne - mujal riikides hoitakse samuti neil probleemsetel emadel silma peal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!