Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Viktor Vassiljev - ausõna saadaks Antartikasse asumisele....
 
Esiraa 27. jaanuar 2015, kl 18.16
Tere,

Sooviks arvamust avaldada - Palun lähetage see meediasse. Dr. Vassilje ei ole normaalne mees - Pole ime, et Eesti on banaanivabariik, kui sellistele meestele antakse sõna....
Häbi, häbi ja saatke see mees asumisele!!!!!!

Minu lugu:
Olin 21 a kui sain lapse mehelt, kes oli mul suur armastus aga kasvasime lahku ja meie elu ei klappinud. Pärast lahku minekut ei hoolinud mees enam lapsest. Olin aasta lapsega kahekesi kui leidsin uue mehe, kes hoolis. Kasvatas minu last 4 aastat,ja kui oma last, enne kui abiellusime. Olime olnud 2 a. abielus kui jäin taas rasedaks ja seda mehe soovil, et võiks olla veel üks armas laps. Kaks kuud hiljem teatas mees, et ma võiks aborti teha ja tema ei soovi enam peret vaid tahab elada koos sõbraga poissmehe elu.
Olin selle mehega elanud 6. aastat ja sellest 2 aastat abielus.
Loomulikult tõin lapse ilmale, ilma selle meheta.
Kui mees kes on 6. a kasvatanud nn vöörast last, andnud sulle kindluse et see mees ei jäta oma last kunagi. Kuid ühel hetkel kui tuleb oma laps siis ei hooli oma lapsest vaid nn vöörast lapsest...tekib küsimus, et millist meest siis veel valida isaks????!!!!!

Nüüd küsimus Dr. Viktor??????
Keda tuleks steriliseerida? Kas mind? mu esimest lapseisa? teist? või teid, Dr. Vassiljev? Palju teil endal lapsi on? Olete neid ikka ise kasvatanud???

Häbi võiks olla!

Lugupidamisega,

Esiraa
 
tainas vä? 27. jaanuar 2015, kl 18.53
See oli vaastulause eelkõneleja rumalale jutule. Sarkasm.
Küll üks eestlane võib ikka loll olla, et vahet ei tee.
 
V.V. 27. jaanuar 2015, kl 18.53
Peaks ikka ära jah steriliseerima, sest aitab juba küll. Varsti leiad kolmanda mehe ja siis on jälle titerida taga.
 
steriliseeri 27. jaanuar 2015, kl 18.56
Sind on vaja steriliseerida. Mis sügelesid nende lastega?
 
Esiraa-le 27. jaanuar 2015, kl 19.10
Oh jah, sul on tõesti vaja natuke areneda, enne kui aru saad, mida või keda mõtleb dr Vassiljev steriliseerida. Probleem on palju laiem kui sinu titetegu, mis ka on kummaline, väga kummaline.
 
Mina küsin 27. jaanuar 2015, kl 19.31
Tere Autor!

Mind ka huvitab, millest sinu mees ära pööras? Miks ta sõbraga elada soovis? Kas mehega seks on parem või?
Päris põnev lugu!

Mõned mehed võiks siin vähem lõugu lõksutada? Ja tegeleda oma lastega, mitte siin tarka mängida? Reaalis pole meest ollagi!
 
...... 27. jaanuar 2015, kl 20.58
Vassiljev väljendus poliitiku kohta tõesti ebasündsalt, aga tema jutu iva on õige. Kui naine otsustab lapse saada, siis peab ta eelkõige ise olema valmis oma ihuvilja üles kasvatama, mitte arvama, et mees ja riik ja krttebkesveel peaks tema käekest hoidma. Lapsed sünnitatakse endale, mitte mehele ega riigile. Ja oma asjade eest tuleb ise hoolitseda. Tore, kui aidatakse, aga eeldada ja nõuda seda ei ole ilus.
 
paras maha lasta 27. jaanuar 2015, kl 22.26
Sa viimane oled tõesti napakas, ausõna!
Seewaldis ei räägita ka nii haiget juttu, kui sina siin!
Mida sa idioot siis teiselt poolelt k...i tahad saada???
 
n34 28. jaanuar 2015, kl 00.59
Miks ma peaksin enda laste kõrvalt sinu laste ülalpidamiseks makse maksma???

Kas teised on süüdi, et sina said halva mehega lapse???

Ma olen oma mehega väga heas suhtes sellepärast, et ma ikka valisin ka natukene, et kellega peret luua. Mitte ei võtnud kõige esimest ettejuhtuvat nolki.
 
vanem naine 28. jaanuar 2015, kl 19.24
Naljakas on jah neid eluks ettevalmistamata naisi cahtida, kes ronivad mööd meeste voodeid ja muudkui uluvad: ahan last,tahan last. Krt no saads elle lapse aga mdia sa veel mehelt tahad. Kas mees on lubanud sind niseks võtta, abielluda ja sinuga koos erve elu elada, sinuga koos lapsi kasvatada? Mitte ükski naine, kes istub koos oma jumalteabkellelt saadud lastega käsi pikal pole rääkinud, kuidas mees teda naiseks kosis ja kuidas mees andis talle lubaduse, et nad elu lõpuni koos kasvatavad oma lapsed üles. vastupidi, need naised kiunuvad mööda interneti, kui jäi rasedaks läks mees ära, kui sündis laps ,läks mees ära, kui ja kui...Järelikult oli see sinu ainuotsus meest kinni hoida lapse abil ja nüüd ära kiunu siin midagi, määrisid mehele oma raseduse pähe ja arvasid et ta hakkab rahakotti su lapse jaoks tühjendama, rumal oled. Kui mees pole sinuga abiellunud ja tõotanud et elate koos elu lõpuni täpselt sellise sinuga nagu enne abielumist olid aga mitte sel juhul kui muutud irisevaks paksuks olendiks kodus,kes nõuab vaid raha, siis on ka mehel minek.Ise tead, oled sa seksi pärast mehega koos-seksiga lapsi ei tehta või tahad sa seksi asemel last saada- arvesta et jääd üksi. Ärge tulge internetti kiunuma, ise teed oma valikud.Ise ka otsutad oma valikute tagajärgede üle, kas kannatad või hakkad tööle.
 
nii lihtne ongi 29. jaanuar 2015, kl 09.12
Lapse isa valik on naise teha! No vaevalt, et kõik lapsed vägistamise vili. Ja kui valida ei oska /ei viitsi, siis ise vastutad! Ei ole tarvis kohe tutvuse algul last teha ja pärast haliseda, et "oi, aga ta tundus ju algul nii tore jne". Seda enam, kui veel korduvalt puusse pannakse - kas siis mitte midagi õppida ei suudeta!
Üleüldse ei maksakski verinoorelt paari minna ja lapsi teha. Inimesed ei ole veel täiskasvanud ja alles kasvatakse ja muututakse. Ning pole ette teada, kuhu suunas muututakse. Aega on ju selle kiire asjaga!
Muidugi on lihtsam mõtlematult voodisse ronida, laps valmis teha ja siis hädaldama hakata. Ja las riik siis vastutab. Kuigi riigi poole vist lapse tegemise ajal ei pöördutud.
 
Katrin 29. jaanuar 2015, kl 10.46
Oi kui palju haigeid inimesi ikka Eestis elab. Enne kui kommenteerima hakkate,õppige kõigepealt õigekiri ära. Ja muide-iial ei või teada miks või kuidas te ise võite üksi jääda. Jääge ikka viisakas!
 
aga 29. jaanuar 2015, kl 16.30
Eesmärk peaks ikka see olema, et kõik lapsed peaksid normaalsetes tingimustes üles kasvama. Neil peab olema kõht täis, neil peaksid olema huvialad,võimalus sportida, laagrites käia,jäätist osta, kinos käia...jne jne. Meid kõiki peaks tegema murelikuks see, et terve põlvkond lapsi kasvab üles, kellel neid võimalusi pole.
Kui mees ja naine on abielus, siis see tähendab automaatselt ka seda, et nad on loonud perekonna ja laste eest peavad vastutama mõlemad. Ka pärast seda,kui nad siiski on lahku läinud.
 
hhh 30. jaanuar 2015, kl 09.27
Olen sinuga nõus, aga! Tavaliselt ka need isad, kes on oma laste emaga abielus olnud, toetavad oma lapsi ka pärast pere juurest lahkumist. Sest nad teadsid juba abielludes, et abielu tähendab kohustuse võtmist.
Kui aga abielus ei oldagi, no siis on ju selge, et mees ei taha ka kohustusi, vaid ainult voodimõnusid ja teenindamist. Milleks siis veel sellisega laps teha?
 
n 27 31. jaanuar 2015, kl 13.27
Sellised naised teevad teistele naistele häbi. Nende eesmärgiks ongi TERVE ELU käia igalt poolt toetusi nurumas ja haletsust ostsimas.

Nad süüdistavad alati kõiki teisi. Kõik teised on süüdi selles, et nemad ise valisid halva mehe. Halva mehega last saades tulebki halb "perekond". Korralik perekond tuleb siis, kui natuke rahulikumalt endale kaaslast vaadata. Mitte tormata pea ees vastu kiviseina.

Vuihh. Mehed, hoidke eemale sellistest naistest.
 
keda "asumisele saata"? 01. veebruar 2015, kl 11.58
Äkki hoopis neid, kes vastutustundetult lapsi saavad, neid kasvatada ei suuda ja kõiki teisi olukorras süüdistavad? Ja loomulikult kõikvõimalikest kohtadest raha nuruvad.
 
aplaus 02. veebruar 2015, kl 16.10
Vassiljev ütles välja tagantjärele tarkuse. Need naised, kes juhusuhtest last planeerivad ja normaalseks peavad, kui laps isata kasvab tuleks ära steriliseerida.
Kasvab tervem ja õnnelikum põlvkond kui lapsed on perre planeeritud ja mõlema vanema poolt oodatud.
 
kiidan takka 13. veebruar 2015, kl 13.26
Aplaus postitusega täiesti nõus.
 
samasiin 19. veebruar 2015, kl 14.33
Nõus kahe viimase kommijaga.
 
lapsega üksi 23. veebruar 2015, kl 21.29
Läksin lahku pikaajalisest suhtest, sest mees avaldas soovi lapsesaamiseks, aga abielluda ei soovinud. Leidsin mõne aja pärast uue armastuse, kes palus mu kätt. Abiellusime. Mehe suur soov oli ka laps saada. Palus mul rasestumisvastased pillid ära jätta, et laps tuleks siis, kui saatus ta meile määrab. Laps tuli, ja mees lasi jalga enne, kui laps oli aastasekski saanud. Leidis uue südame, kelle nimel elada... Nüüd, pooleteisesena ei tunne laps enam oma isa ära. Sain vastutustundetult lapse? Steriliseerige mind ja tõstke mu eksabikaasa pjedestaalile, kui kõige õigem mees!
 
epp 24. veebruar 2015, kl 13.52
Ja kui pikk see abielu siis enne oli, kui lapse said? Kui kaua olite eelnevalt tuttavad? Igatahes paistab, et oma meest sa tundma ei saanudki!
 
sepp 27. veebruar 2015, kl 11.15
Naised, nagu te isegi näete, on absoluutselt kogu vastutus teie kaelas. Teie keha, teie laps. Siit soovitus: enne lapse saamist elage seksivaba elu. Valige mees, keda õpite tundma vähemalt kuus aastat enne abiellumist. Selle eelneva kuue aasta jooksul peate te ainult "kurameerima", kindlasti mitte ei tohi te sel ajal seksida. Loomulikult peate te enne abielu ja laste saamist ka omandama vähemalt keskerihariduse, parem oleks siiski aga kõrgharidus. Selle jätkuks muidugi ka normaalse palgaga töökoht. Ja kui juba alguses ära on öeldud, et laps on naise vastutusel, siis peab naisel enne abielu ja lapse( laste) sündi olemas olema ka isiklik eluase, sest mine tea, mis mehel võib pähe lüüa.
Nii, võttes arvesse, et vähemalt keskeriharidus omandatakse ütleme 18-ndaks eluaastaks, sealt edasi tuleb väikestviisi karjääri teha, nii viis-kuus aastakest. Siis tuleks tutvuda korraliku mehega, noh, ilusal tüdrukul kulub selleks vähem aega, veidike mitte nii ilusal ehk rohkem aega. Võtame selleks ajaks keskmiselt üks aasta. Miks ma ei soovita kooli ja karjääri algusaastatel meest leida - siis ei saaks täie mahuga õpingutele ja tööle keskenduda kui armas mees mõtteis mõlguks. Niisiis, 18 aastane naine teeb tööd ca 6 aastat, saab edukaks kuskil 24 aastaselt. Siis hakkab meest otsima. Leiab selle kuskil 25-26 aastaselt. Järgneb põhjalik tutvumine ja kurameerimine. Hea, kui valitud mees osutub õigeks, siis saab nii 4-5 aastaga ehk selgeks, kas mees on ikka õige mees. Kui ei vea, tuleb hakata uut meest otsima. Loodetavasti kuskil 35 aastaseks saanud naisel on siis olemas kindel mees, kellega lõpuks ometi võib abielluda. Abielueelset seksi, nagu mainisin, ei tohi olla ( sest siis võib rasestuda).Hea on, kui mees on talunud aastatepikkust ootust. Nüüd jääb loota, et 30-ndate keskel olev naine ja sama vana mees omavahel ka seksuaalselt sobivad. Samal ajal naine peaks olema juba piisavalt jõukaks saanud, et osta endale isiklik eluase. Sest mehele, nagu mainisin, ei tohi lootma jääda. Nii, eluase on olemas, abielu on olemas. Nüüd seksitakse ja loodetavasti sobitakse omavahel. Hea on, kui naine on viljakas ning rasestub esimese abieluaasta jooksul. Tavaliselt selles eas aga viljasutmine enam nii ülikõrge pole ja laps sünnib ehk alles teisel - kolmandal abieluaastal. Naine on siis umbes 37 aastane. Teatud füüsiliste iseärasuste tõttu võib juhtuda, et naine ei soovi ega saa sünnitada kohe aasta peale esimese lapse sündi ja teise või isegi kolmanda lapse sünd lükkub juba 40 aastate algusesse ( hea, kui siis rasestuda suudetakse loomulikul teel). Ja tuletan meelde, et naised EI tohi sünnitada rohkem lapsi kui ise suudavad üles kasvatada. Seega, karta on, et kui tegu pole eriti pädeva ja nõutud spetsialistiga, siis naine üle kahe lapse ei tohikski saada. Lapsega kodus oldud aeg vähendab paljudel juhtudel karjäärivõimalusi ning palka, seega peaks tegelikult juba peale esimese lapse sündi põhjalikult vaagima, kas teist last üldse sünnitada.
Ja siis tulevad meie riigiisad veel imestama, miks sündivus nii väike???
 
millised inimesed 27. veebruar 2015, kl 16.14
V.Vassiljev küll süüdi ei ole, et Sina valede meeste otsa oled sattunud ja teda selles süüdistada on ikka väga tobe
 
epp 27. veebruar 2015, kl 22.34
Kui sa, sepp,mõtlesid nüüd teravmeelne olla ja oma arust nalja teha, siis - see küll ei õnnestunud. See, mida sa kirjutasid, ongi tõde ja just selle järgi tulekski elada. Ja soovimatuid vallaslapsi oleks kohe vähem ning halisevaid vallasemasid ka. Paistab, et sinu arust sünnitatakse ainult iibe kasvu silmas pidades - muu ei ole oluline.
 
Mees 12. märts 2015, kl 19.41
Esiraa tuleks kooli saata, siin on kõik selge

 *Ja muide-iial ei või teada miks või kuidas te ise võite üksi jääda
Õige, aga see ei ole ka teemaks,
enne sõimama hakkamist võiks ka mõista, mida öeldi.
Lapse tegemine ei ole projekt toetuse saamiseks,
Enne peaks partneriga tutvuma, abielluma ja siis lapsi tegema hakkama.
Meeste püüdmine rasedusega on litsakas tegevus ja selleks ta ka jääb.
Osa mehi nõustubki SU last kasvatama, aga austama vaevalt.
 
Autorile: 23. märts 2015, kl 14.15
Loomulikult oleks tulnud SIND ära steriliseerida, KOHE pärast seda, kui läksid oma esimese lapse isast lahku! KOHE! Vastutustundetu mutt, kellel on juba laps, ja siis teeb uue mehega järgmise lapse?!?! Paras, et mees ära läks, mul on jube hea meel, et said oma karistuse! Hea, et sellest kirjutasid, õpetuseks teistele!
 
Vassiljevil 3 poega 24. märts 2015, kl 01.07
Esiraa Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Nüüd küsimus Dr. Viktor??????
>
> Keda tuleks steriliseerida? Kas mind? mu esimest l
> apseisa? teist? või teid, Dr. Vassiljev? Palju tei
> l endal lapsi on? Olete neid ikka ise kasvatanud??
> ?
>
> Häbi võiks olla!
>
> Lugupidamisega,

> >
> Esiraa

________Elulugu
Sünniaeg ja -koht: 09.04.1953, Tartu

Perekonnaseis: abielus, kolm poega

Haridus: Tartu Riiklik Ülikool, arstiteaduskond 1977, _______ http://www.riigikogu.ee/?op=ems&page=ikaart&elulugu=true&pid=bbbcacb7-c34f-48b7-a2ba-1680c93ff810&lang=ee&


Miks dr Vassiljevil häbi peaks olema?
Haritud inimene, kolme lapse isa, töötab oma erialal (annab nõu televiisoriekraanil), Eesti inimesed on talle andnud sellevõrra hääli, et ta saab Riigikogusse.

.
 
Keeleteadlasele 24. märts 2015, kl 01.10
Katrin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oi kui palju haigeid inimesi ikka Eestis elab. Enn
> e kui kommenteerima hakkate,õppige kõigepealt õige
> kiri ära. Ja muide-iial ei või teada miks või kuid
> as te ise võite üksi jääda. Jääge ikka viisakas!

*
See on küll tavaks saanud, et ilgutakse kirjavigade kallal, aga kui "vigade parandajal" endal haridusest puudu jääb, siis võiks küll oma külakooli-kolme-klassi haridusega tagasihoidlikem olla.
 
jah 06. juuni 2015, kl 23.05
see on küll vana teema, kuid just hiljuti nägin taas seda i.diooti Tallinna tv-s esinemas, kus ta seniilseid vanureid mõnitab, nii et lollikesed ei saa ise arugi.
tõesti, rõve, mis elajad meil riigikogus istuvad!
 
jah 06. juuni 2015, kl 23.08
appi, lugesin nüüd ka mõnda kommi. ja kus veel pooldatakse seda Vassiljevit. jumal hoidku, tundub, et need pooldajad on siia ilma sündinud küll ebaõnnestunud sterilisatsiooni tulemusena.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!