Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
head nõu palun
 
carlos 08. märts 2015, kl 19.59
...olen 45 aastane leskmees, kahe täiskasvanud tütre isa. Nüüdseks olen valmis ilusaks, armsaks ja soojaks suhteks ühe kena naisega. Pole eales uskunud neti-, kõrtsi ega "sobitamis"tutvustesse.
Palun nõu, kuidas leiaksin inimese, kellega oleks hea ja kellel oleks minuga hea. Olen valmis kaalu langetama, jagama rõõmu ja muret, pingutama uue suhte (pere) nimel. Kodu jm materiaalne olemas, kullakaevajaga minu puhul tegemist pole.
Palun ainult konstruktiivseid soovitusi. Tänud ette!
 
parim 08. märts 2015, kl 20.25
parim viis on käia üritustel kus võid oma tulevast kohata
 
karoliina 08. märts 2015, kl 20.26
Kes seda teab. Omal tglt üsna sama teema. Aga ekstra otsima ka ei hakka. Eks elu toob kui tarvis ja õige aeg käes, nii targemad väidavad. Ja kui ei too, ju siis ei ole tarvis. Sest arvan, et sobivaid leidub üsna-üsna harva, sobimatut ei soovi, kellega oleks halb ja mõttetu elada.
 
Üksik41 08. märts 2015, kl 20.40
Ise ka ei usu väga neti-tutvustesse aga... juhus on pime ning pole olemas õiget või vale kohta, kui kaks peavad kokku saama! :)
 
N45 teab millest räägib 08. märts 2015, kl 20.53
Kui oled "reaalis" võimeline probleemideta tutvust sobitama (paljud ei oska/julge võõrastega niisama lihtsalt jutustama hakata), siis näiteks on üks võimalus mitmesugustes kollektiivsetes huvitegevustes osalemine ja sealt sobiva kaasa leidmine. Näiteks raamatuklubid, kui oled kirjandushuviline. Eestisisestel teatrireisidel käimine, kui oled teatrihuviline. Loomaaia sõprade klubi või looduse omnibussi üritustel osalemine, kui oled loodushuviline. Jne.
Mis on aga kaasa leidmisest ehk keerulisemigi selles eas, on suhte püsivana hoidmine. Sul on oma kodu olemas, tõenäoliselt on see ka Sulle sobivas eas naisel olemas ja on suur oht, et kumbki ei taha ei enda kodust loobuda ega ka võõrasse elamisse kolida. Ja veel vähem mingit uut ühist elamist soetama hakata. Olen ise selle läbi elanud ja tea, millest räägin. Meil õnneks vist asi laabus.
 
nõu 08. märts 2015, kl 20.54
milleks oma võimalusi kärpida ja netitutvused kohe päris välja jätta? Internet on kontakti saamiseks sama hea kui teised kohad. Tutvumise kuldreegel on teha ennast kättesaadavaks teistele tutvujatele, ega kohusta millekski. Hobikoolitustel tutvumine on hea võimalus leida sarnaste huvidega inimesi.
 
piripiiiga 08. märts 2015, kl 22.09
jäta oma andmed siia samma tutvuse rubriiki. kirjuta meiliaadress ka lisaks ja siis põgene, ning tagasi ära vaata :D. kommentaare pole mõtet lugeda. huvitatud naised võtavad sinuga ise meilitsi ühendust.
 
ahhaa 08. märts 2015, kl 22.58
Ma olen n46 ja võin täie kindlusega väita, et igasugused raamatuklubid ja teatrireisid on mõeldud 60+ vanusele. 45+ tutvub netis või baaris või soojamaareisil.
 
ohhoo 08. märts 2015, kl 23.12
Ma olen baaris ja.klubis tutvunud kahe naisterahvaga kes on olnud täielikud libuhakatised ja neid olen ka hiljem samades kohtades erinevate partnerite kaelaümber näinud!!!... aga juhus võibolla pime!Minule isiklikult meeldib kuskil üritusel inimest silmanurgast vaadata-välimus,kõnnak,näo miimika jne.Läbi interneti ma seda ei saa mida lives! Ma ise lähen näiteks Jazzkaar -e kahele kontserdile ja viskan seal silma.
 
naine 12. märts 2015, kl 13.41
juhus on pime. mina olen tutvunud kõigi oluliste meestega oma elus keset tänavat. lihtsalt pilgud kohtuvad, jäävad pidama ja mees astub ligi. nii et liigu ringi ja naerata inimestele. kui ise oled avatud, siis on seda ka teised ja tutvumine käib kiirelt. edasi on juba aega vaadelda ja valikuid teha...

mis puutub kokku kolimisse, siis ka siin on ju võimalik kõigepealt harjuda ja mõnda aega kasvõi visiitsuhet proovida. kui on tegemist sobiva inimesega ja mõlemad on asjast huvitatud, siis kindlasti areneb suhe edasi. aga ei maksa kohe teha mingeid põhjapanevaid otsuseid nagu sina müüd, mina ei müü... küll elu paneb ise kõik paika. selles eas inimestel peaks ka piisavalt elutarkust olema.

edu ja julgust teha esimene samm !
 
kolm punkti 22. märts 2015, kl 01.35
Kõik ju kena, aga miks sa juba praegu kaalu ei langeta, kui selleks vajadus on, vaid ootad selleks uut inimest oma ellu? Mitte et priske mees ei võiks meeldida, aga tervislik kaal on ju su enda huvides, samuti laste.
 
Cat40 22. märts 2015, kl 13.11
Netitutvus on päris arvestatav variant. Paar aastat tagasi oli mul seis sarnane teemaalgatajale. Jäin siinsamas delfi naistekas niisama "plära"teemas ühe tegelasega lobisema, siis kolisime jutuga üle google talki ja mõne aja pärast saime silmast-silma kokku. Nii ma toreda inimese enda ellu leidsingi.

Kui nett kõrvale jätta, siis minusuguse üsna tagasihoidliku ja kodukeskse lastega lesknaisega baaris või pidudel kohtuda ei oleks olnud võimalik. Väljas või poes ilmselgelt ka keegi ligi poleks astunud, sest mul on enamasti mõni pisematest lastest kaasas, pigem arvatatakse sellisel juhul, et tegemist on juba suhtes inimesega. Tõenäolisem olnuks kedagi enda kõrvale leida ehk tööringkonnast või siis metsa vahel tervisejooksu tehes või ka spordiklubist.
 
miski pole võimatu 23. märts 2015, kl 23.59
Kui tahad uue pere luua, siis pead leidma 20-25-aastase naise, loomulikult lastetu. Natuke keeruline on, aga mitte võimatu. Mina tutvusin ka 25-selt 42-aastase lahutatud mehega, ja nüüd juba 26 aastat koos olnud, meil on 2 last.
 
Carlosele 01. aprill 2015, kl 19.53
Ma heameelega suhtleks.
 
carlos 03. aprill 2015, kl 01.32
Aitäh vastuste eest.
Viimasele: jäta palun kontakt. Meiliaadress oleks hea.
 
Tiina- teemaalgatajale 03. aprill 2015, kl 09.12
Võib küll tutvuda ka siinsamas. Kirjuta pisut, et kuskandis elad, oled pikk mees ja palju seda kaalu siis on, mida langetama oled nõus hakkama. Kas sa suitsetad?
 
carlos 03. aprill 2015, kl 19.49
"carlosele" ja Tiinale

Tartu
174cm
paar kilo üle saja

ei suitseta
ckarlson@hot.ee
Ootan. Pikisilmi.
 
Tere jälle 03. aprill 2015, kl 21.50
Kõik on ok, aga kahjuks arvan, et see et mina suitsetan, saaks probleemiks. Nii et soovin sulle edu ja head õige inimese leidmisel, carlos.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!