Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Hirm jäädagi emaks
 
tasakesi 17. mai 2015, kl 14.57
mansion ghost, kas kõik, kes sinuga ei nõustu, on rumalad? arvad, et jätad selle väitega endast targa mulje? nojah. :)

loomulikult valivad naised. kuid milleks see sõnavaht, et need, kes veidigi huvi tunnevad, on nagunii vaid need "halastajad"? parem see kehvake, kui mitte kedagi? vähemalt see kehvake tunneb "teiesuguste" vastu huvi. seda sa ju siin üksinda jäänud emadele aina jutlustad ühte ja teistpidi.

nimeta mind kuidas tahad, kuid minu mõte on vastupidine. ärge kunagi valige kehva, armsad naised. korrutagu teile või terve mansion ghostide ühendkoor, et muud te ju ei väärigi ja keegi teine teid ei taha, võtke needki, kes viitsivad teid korragi vaadata.
milleks selline propaganda?
kas oma tütrele ütleksid sama?
mansion ghost 17. mai 2015, kl 15.17
´tasakesi´, nüüd juba ainuüksi ei näi, vaid oledki rumal. Kahju.

Ma pole kunagi soovitanud mitte kellegile valida esimene ettejuhtuv nn "halastaja". Aga kui pole valida paremaid? Mitte keegi peale meeleheite ja rumaluse ei sunni halvale valikule. Olge või üksi aga ärge süüdistage mehi oma kahtlastes valikutes.
 
tasakesi 17. mai 2015, kl 15.53
Näid rumal, oled rumal, kahju.
mingid delfitädide tüüpfraasid. need mind ei kõiguta.
ka sina ei tundu mulle just kõrge IQ-ga, kuid on sellel vahet? :)

lisaks pole ma justkui mehi süüdistatudki.
vastupidi, ütlen, et häid mehi on küll ning jagub neid ka naistele, kellel lapsed.
sina, mansion ghost justkui püüad selgeks teha, lapsega naisi vaatavad heal juhul vaid "halastajad", kui sedagi?

või kelle MG fraasid need on või kuidas neid peale "peene" pilkamise mõista saab:
Seega Subjekt võib arvata oma väärtuseks midaiganes ja oma pilvel igavesti hõljuda.

See "halastaja" ongi võibolla parim, kes subjekti väärtuslikuks peab.
..

olen sind valesti mõistnud?
ütle veel siis paar korda, kui rumal ma olen, et su oma tarkus aiva eredamalt siin särada saaks. :)
mansion ghost 17. mai 2015, kl 16.04
"sina, mansion ghost justkui püüad selgeks teha, lapsega naisi vaatavad heal juhul vaid "halastajad", kui sedagi?"

Lugedes seda hädakisa ja hala, siis näib tõesti, et vähestel on õnne leida midagi paremat. Meeste leerist kah just vaimustushõikeid ei kostu võimaluse peale võõraid lapsi kasvatada. Aga eks vajadus teeb leplikuks.
 
tasakesi 17. mai 2015, kl 16.24
"hädakisa ja hala". sa ikka tõesti kasutad natuke delfitädilikke käibeliialdusi, mansion ghost.
on see üheks põhjuseks, miks üksi oled? või ikka see su "isakese tarkus" peletab naised sinust eemale?

aga ole rahus, mansion ghost.
saladuskatte all võin sulle siiski teavitada, et delfi naistekas enamik mehi tõesti ei käi. eriti neid, kes pere ja lastega. seega jäägu su illusioon mingist "meeste leerist" ja nende hõigetest sinu päralt seal omaenda pilvekese peal. :P
mansion ghost 17. mai 2015, kl 16.26
"saladuskatte all võin sulle siiski teavitada, et delfi naistekas enamik mehi tõesti ei käi. eriti neid, kes pere ja lastega."

Viimastest on üksikutele lastega naistele eriti palju abi ;)
 
tasakesi 17. mai 2015, kl 16.35
lastega, lasteta, mehed, naised, isad, emad.. üksikud ghostid aga aina Delfi naistekas ja ikka omaette, ikka omaette... :P
mansion ghost 17. mai 2015, kl 16.53
Nagu Sinagi, ikka Delfis ja ikka "parima" otsinguil :)
 
gõusit ootused 17. mai 2015, kl 17.14
nbagu sai öeldud, gõust ootab, kuni ta exmoori mees maha sureb, siis saab enda exmoori tgagasi võtta ja jälle sedasama naist kerjama hakata.. keppi ja suupi, ida ilmselogelt ses gõusti ainukeses suhtes väheks jäi..
naisele vist..

selline on ka tüütu mees, kuna kõik naisi võrreldakse exiga.
 
no maailm mehi täis ju 17. mai 2015, kl 17.18
no nii vaeseid ja ihneid ja piiratud mõtlemisega mehi ei kohta just palju mujal maailmas.

eks see gõusti taoliste meeste ihnus ja vaesus paneb ka piirangud meestele, sest lastega peres kulub ikka rohkem raha ja aega.. olgu siis lapsed omad või need, kes omaks ehk saavad..
 
tasakesi 17. mai 2015, kl 17.53
mansion ghost. ma rääkisin just loo, kuidas elu armastust kohtasin, sina aga nagu liivakastis, loobid mulle nähtamatut liiva silma, et sähh sulle.
ei ole ma parima otsingul, ei ole. 26 aastat juba pole. :)
 
tasakesi 17. mai 2015, kl 18.04
kusjuures jäin mõtlema, et miks siin rubriigis öeldakse korraga, et olen parima otsingul?
või on see üksikvanemate foorum hoopis tutvusfoorumina kuskil kirjas? või mansion ghost võtab seda selliselt? :)

olgu peale. ega ma halba sulle ka soovi, ghost. saagu sa ka ikka õnnelikuks kas oma exi või nextiga, on see viimane siis sinu maitse kohaselt lastetu vanatüdruk või saatuse irooniana paljulapseline üksikema. mingu sul siiski kenasti.
head kaaslast väärivad kõik.
mansion ghost 17. mai 2015, kl 18.36
"head kaaslast väärivad kõik."

Seda kindlasti ;)

Aga head äratundmist siis ja oma valikuga leppimist.
 
mees 17. mai 2015, kl 20.35
Kummaline. Mis vajadus peaks olema väärt ja hinnatud naistel, emadel, armastatutel...mansionile ära tõestada, et just tema pole midagi väärt ja on üldse loll nagu lauajalg??
 
kuule nüüd 17. mai 2015, kl 21.32
gõust ju ise alustas norimist ja tõestamist.
mansion ghost 17. mai 2015, kl 21.48
Aga mõelge, mis juhtuks kui lugupeetud prowad peaksid oma kodusele oinale sama tõestama. Las plõksivad parem siin. Kummitusel tükki küljest ei võta ja kellegi kodurahu vähemalt õhtuks päästetud ;)
 
mees 17. mai 2015, kl 23.58
Ju siin ise lolliks jäädes võetakse see kodune oinas ikkagi ette ja jäetakse ennast ja teda veel seksistki ilma. Õiglus tuleb jalule seada ja naisi peab austama.
 
gõust ootab oma exmoori 18. mai 2015, kl 00.04
kuna gõusti exmoor läks parema mehe juurde, siis gõust ootab või igavesti ,kuni see mees maha sureb ja siis saab gõust oma moori tagasi..
selline igatsev ulgumine kostab läbi igast gõusti tekstist..
 
mees 18. mai 2015, kl 00.10
Eelneval psühhopaadil pole aga peale surma midagi oodata. Seegi võtab sealt, kus midagi võtta on.

/või on see üksikvanemate foorum hoopis tutvusfoorumina kuskil kirjas?/

Teemas on mainitud küll soovi mehe järele ja tahetud end naisena tunda. Hirm ja vana harjumus aga sunnib ainult emaks jääma.
 
Proua 18. mai 2015, kl 15.48
Veider lugeda, et siinsed mehed kellegi abikaasat koduseks oinaks nimetavad. Teeb seda kadedus teise pereõnne pärast, ei saagi aru...
Arvasin, et mehed omavahel rohkem solidaarsed...
 
Shepard 18. mai 2015, kl 16.46
Isegi kõva sõna, et mõned lambad teist oinaks peavad. Irw.
 
prouale 18. mai 2015, kl 20.03
Proua Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Veider lugeda, et siinsed mehed kellegi abikaasat
> koduseks oinaks nimetavad. Teeb seda kadedus teise
> pereõnne pärast, ei saagi aru...
> Arvasin, et m
> ehed omavahel rohkem solidaarsed...

Susugust võiks tingimise peale isegi lambaks pidada. Missiis, et näed mehi mitmuses..
 
em 18. mai 2015, kl 21.53
Ma ei saa aru, miks mõeldakse kohe, et kui naisel on laps või kaks, siis tulevane mees peab kohe neile nö isaks hakkama ja nad üles kasvatama. Kardetakse nagu tuld sellist naist. Aga kui naine saab üksi hakkama nende kasvatamisega ning lastega tegeleb ka nende isa, siis milleks need hirmud? Mina küll ei otsi oma lastele uut isa, vaid oleksin rõõmus, kui leiaksin endale hea mehe, kes austaks ka mu lapsi. Kiiret pole ja igaühega meeleheitest suhtesse ei torma.
 
Proua 19. mai 2015, kl 13.14
20.03.
Lamba nali juba tehti nende meeste suunas ära, mis sa kordad.
Oinaks nimetavaid mehi oli siin tõesti mitmuses. Loe uuesti ja püüa järgmine kord originaalsem vaimukus teele panna.
 
liki 20. mai 2015, kl 09.45
no aga ise oled nõus võtma kahe lapsega mehe, kes siis nädalavahetuseti külas käivad? või ise küll ei ole suuteline sellist asja taluma, et võõras tatt su diivanil ronib ja sinu asju käpib? no kui ise pole nõus, siis mõtle natuke miks mees nõus ei ole. äkki lausa samal põhjusel.
 
elis 20. mai 2015, kl 14.09
Ma just arvan, et normaalne täiskasvanu eeldabki, et kui ta lastega kaaslasega koos on, siis ta hakkab lastele uueks emaks/isaks. Muul juhul oleks perekonnas lapsevanem, lapsed ja mingi "imelik" tegelane, kes pole laps ja pole ka lapsevanem. Selline suhe ei saa olla täiskasvanute vaatepunktist võrdne ja harmooniline ning lapsed samuti ei tunneks ennast turvaliselt koos selle "imeliku" tegelasega, sest ilmselget ta ei vastuta, ta ei kasvata (vastupidiselt kõikidele teistele lähedastele täiskasvanutele - st päris ema/isa, vanavanemad, õpetajad, treenerid), ta nagu on olemas ja olgu pealegi siis tore, aga ikka kuidagi nagu veider. See pole lastele ka hea eeskuju, kui nad on igapäevaselt koos täiskasvanuga, kes ei tunne mingit erilist vastutust laste ees, vaid on niisama nagu tore kloun vms tegelane. Lapsevanem ja kloun koos...no ma ei tea...pikas perspektiivis nii ikka ei saa ju.
 
to elis 20. mai 2015, kl 14.35
Miks see mees peab olema kloun? Kui ta elab koos naise ja tema lastega, siis loomulikult on ta selle pere liige. Ta on neile vanemlik eeskuju, kasvatab kui vaja (moraalne eeskuju), toetab ja mõistab jne, aga kuna lastel on ka pärisisa, siis tema ei pea 100%lt nende väljaminekute jm tasuma. Seda muidugi kokkuleppel ja kui on selge, et lastel on isa, kes nende ellu panustab. Aga kui lapsed on kas üldse isata (nt surnud, kadunud või polegi), siis loogiline, et ta võtab täiesti isarolli üle. Kõik on ju võimalik mõistlikkuse piires. Olen selliseid peresid näinud küll ja küll, mingit imet ma ei näe. Lapsed suhtuvad ema uude mehesse lugupidavalt (väljendage, kuidas tahate). Kui on normaalsed suhted ja pole vaenupidamist üksteise suhtes, siis on see täiesti võimalik.
 
liki 20. mai 2015, kl 15.18
kuule elis, sinu komm võtab üsna hästi asja kokku. ainult et see juurdetulev mees on alati kloun, ka siis kui ta kõige eest maksab ja igasugu toimetusi teeb. ja loomulikult on uuel mehel makseõigus, aga lapse ärplemised peab ära kannatama, sellist asja pole, et last keelata7suunata tohiks. no ja selle tõttu normaalsed, väärikad mehed ei soovigi kooselu üksikemaga - keegi ei taha lastele trambitav kloun olla. vb 1-2 aastat kannatab ära, siis on aeg kaabut kergitada. mõnel juhul muidugi on daam selleks ajaks uue pätsi põlle alla soetanud.
 
to Iiki 20. mai 2015, kl 15.29
Väga labane kommentaar! Miks arvatakse alati kõige halvemat? No ei ole nii, et on makseõigus ja ei ole keelamisõigust... Sõltub naisest ja sõltub mehest, aga kõiki ühe vitsaga lüüa pole ilus. Ja seetõttu võiksid ka need mehed enne mõelda, et kas nad on ikka nii väärikad ja õiglased ja mida iganes, kui kõige halvemat naisest arvata. See paistab ju kohe välja, kui naisega lähemalt tuttavaks saada, et kas ta otsib sponsorit, lastele isa või endale meest. Väärikalt käituv mees ei tee probleemi sellest, kui peab elama koos armastatud naisega, kellel on eelnevalt lapsed.
 
elis 20. mai 2015, kl 15.51
Ma mõtlesingi, et uus mees/naine on kloun siis, kui üksikvanem otsib ainult niisama toredat kaaslast, kes laste kasvatamises suurt ei osale (nagu em-i kommentaarist võiks järeldada). See on ikka veider, kui õpetajad ja treenerid on lastele rohkem isad-emad kui kodus olev lisa-täiskasvanu. Need toimivad uued suhted, mida mina tean, on samuti sellised, et uus kaaslane on lastele ikka isa-ema eest, mitte niisama tore onu-tädi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!