Üksikvanem
Eesti riik ja elatis raha
 
mees ja kodutööd 03. jaanuar 2017, kl 23.26
kelle kodus nüüd margiti secondahnd mees siis mehetõid teeb?
 
k 05. jaanuar 2017, kl 11.50
Margit pole totu.
Ma olen täpselt sama meelt. Kui mehelt nõutakse töötuna uue töökoha eidmist, parema palgaga tööd. Miks siis naine seda tegema ei pea. Naine ei sobi muuks kui kassapidajaks, kellele makstakse vähe. Mees aga sobib ka kuhugile liinile ja mitte enamaks. Ikka jään sama mõtte juurde, et naine maksku sama raha mis meeski. Samuti iga kuu. Mees annab 220 eurot ja naine annab 35 eurot. Muidugi see on ju võrdne. Naine arvutab, et pesi pesu ja andis lapsele süüa. Kuulge need ülejänud, kas tõesti arvate, et mees peabki terve ülejäänud elu teile maksma. Oleks see raha lastele tõeselt minev, oleks ju kõik hästi. Miks emad ei taha et isad nende lastele hoiused teevad ja lasped saavad täisealiseks ning omavad raha. Miks naised ei ole nõus seda tegema oma laste nimel.Ma oleksin küll olnud nõus , kui mul laste isa oleks sellise pakkumise teinud. Ise oma kuludega nn oma osaga lapsi kasvatanud ja edasi oleks saanud koole valida või elu alustada.
 
lihtsameelne 06. jaanuar 2017, kl 02.01
olen koguaeg arbanud, et lapsed söövad igapäev ja riideid kantakse ka igapäevselt, koolivahendeid samamoodi. samas veel magavad ka naise elamuspinnal ja kasutavad elktrit ka igapäevaselt, isegi emme koduteenuseid kasutavad igapäevaselt( koristmine, õppimine, haigeksolemiseajal põetamine, kooliviimine ja koolist toomine, pesupesemine söögitegemine jne jne)
nüüd keegi sećondand mehe elukaaslane arvab, et lapsed söövad vaid tulevikus, siis kui hoiuarve kasutamise aeg nendearust kätte jõuab.

keegi ei keela ju lapse isal lapsele tulevikuks arvet avada lasterahade miinimumile lisaks.
 
kogemustega 08. jaanuar 2017, kl 10.40
k Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Margit pole totu.
> Ma olen täpselt sama meelt. K
> ui mehelt nõutakse töötuna uue töökoha eidmist, pa
> rema palgaga tööd. Miks siis naine seda tegema ei
> pea. Naine ei sobi muuks kui kassapidajaks, kellel
> e makstakse vähe. Mees aga sobib ka kuhugile liini
> le ja mitte enamaks. Ikka jään sama mõtte juurde,
> et naine maksku sama raha mis meeski. Samuti iga k
> uu. Mees annab 220 eurot ja naine annab 35 eurot.
> Muidugi see on ju võrdne. Naine arvutab, et pesi p
> esu ja andis lapsele süüa. Kuulge need ülejänud, k
> as tõesti arvate, et mees peabki terve ülejäänud e
> lu teile maksma. Oleks see raha lastele tõeselt mi
> nev, oleks ju kõik hästi. Miks emad ei taha et isa
> d nende lastele hoiused teevad ja lasped saavad tä
> isealiseks ning omavad raha. Miks naised ei ole nõ
> us seda tegema oma laste nimel.Ma oleksin küll oln
> ud nõus , kui mul laste isa oleks sellise pakkumis
> e teinud. Ise oma kuludega nn oma osaga lapsi kasv
> atanud ja edasi oleks saanud koole valida või elu
> alustada.

---------------------------------
Vot mul on isiklik kogemus olemas selle võrdse teenistuse ja panustamise osas!
Läksime lahku, elatisega oli kuidas oli, pigem ei olnud, kuigi oli kohtuga määratud miinimum igale lapsele, lapsi 3. Minu töötasu veidi üle miinimumi.
Siis avanes võimalus soome tööle minna, kuna me ema elas lähikonnas siis leppisime, et tema vaatab lapsed saadab kooli, ise käin kodus iga 2 nädala järel. Kõik oli kena, saime lastega järje peale, ema sai lastega hakkama.
Mees kui kuulis, et lapsed mu ema juures esitaskohtusse hagi, et lapsed ema poolt hooletuses, emal soomes uus elu, nõudis enda poolse elatise maksmise lõpetamist ja et kuna tema on laste ainus eestis elav vanem siis hooldusõigust ja elatist minult. Kohus leidiski, et jah tõepoolest, mehel on õigused laste kasvatamiseks ja hooldamiseks suuremad kui minu emal. Määrati elatis, mida hakasin mehele maksma. Kohus tegi veel ka tõkendi, et lapsi ilma mehe loata eestist välja viia ei saa.
Reaalne elu aga oli selline, et lapsed elasid edasi mu ema juures, kes nende eest ka hoolitses ja kuna emal nüüd rahalisi vahendeid enam niipalju polnud siis saatisn ise emale ka laste jaoks raha, mees sai muidugi elatise kuigi lastega ei tegelenud.
Pool aastat käis selline elu, enne kui kohtuveskid taas asja õigeks keerasid, aga mehel oli võimalik uue perega pool aastat väga lahedalt ära elada...
 
Banoonia 13. veebruar 2023, kl 16.50
Eesti riik ei jaksa enam kolonialismi vahendavaid tegelasi üleval pidama. Tuulepargid meres mis Eestile elektrit tootma ei hakka aga eestlased maksavad peale. Pankade hiigelkasumid. Mingi väike seltskond saab hiigelkasumid kolonialismi vahendamise eest ja teised jäävad järjest vaesemaks. Olid kunagi kadakasaksad siis Kremli saadikud ja nüüd globalismi vahendavad Reformierakond, E200 ja sotsialistid, kõik nad tegelevad kolonialismiga. Neist kõige leebemad olid Kremli saadikud, neid sai lollitada, nende endi teadmisel koguni. Kõigile jagus ja jäi ülegi, kuna polnud veel ahnuse ja kurjuse tõusulainet.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!