Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Uus maailm.
 
Raffael 21. aprill 2016, kl 23.44
vbl mõni ei leia aadressi üles....aga noh nii saamatu kah olla ei saa. taevasvanker@gmail.com
 
Raffael 27. aprill 2016, kl 11.56
Ilmselt pole üksikemade huvi või usaldus selle foorumi vastu märkimisväärne. Tundub ,et nad saavad iseenda ja lastega hakkama oma sissetuleku ja mehe toeta. Jõudu ja edu üksikemad. Otsin abivajajat kusagilt mujalt.
 
Küsimus 27. aprill 2016, kl 15.44
Selguski lõpuks tõde. Sa ei vaja kaaslast, partnerit, vaid abivajavat üksikvanemat, kes on niigi olemuselt juba nõrgemas positsioonis. Jah, tõepoolest, selle kahe lehekülje jooksul sa ei ole teinud ennast usutavaks ega jäta usaldusväärselt tunnet. Kuna aga sinu psühholoogiaalased teadmised on piisavad nagu sa ütled, siis juurdle selle üle põhjalikumalt.
 
Raffael 29. aprill 2016, kl 14.10
Lp."Küsimus" Sinu loogilised tuletised tekstist on kallutatud sinu enda arusaamade või soovunelmate poole.Üks märksõna sinu kui vestleja kohta on "usaldamatus". Pigem jätad sina kahtlase mulje kui ei viitsi isegi varjunime endale välja mõelda ja veel vähem mulle kirjakasti midagi saata. Pigem huvitab sind avalik meessoo mahategemine ...niimoodi nurga tagant. Aga sa võid vabalt ennast sellega lõbustada...ma vaatan seda pigem eemalt kui et lasen ennast sellest häirida. Ma pole kusagil öelnud ,et üksikvanem ei võiks olla majanduslikult ja vaimselt iseseisev. Mulle meeldiks pigem inimene iseloomuga kui abipaluv, endaga mitte hakkamasaav üksikema. Ma olen olemuselt demokraat aga näitan hambaid kui mind rünnatakse.
 
Raffaela 27. november 2016, kl 12.26
Lihtsalt tunnen huvi, palju kirju oled saanud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!