Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Kulukas ülalpidamine
 
mnjahh 31. oktoober 2016, kl 15.41
Palju ei jäägi alles, vahest õnnestub midagi kõrvale panna vahest aga mitte. pm üksi, kahe lapsega. Toidule kulub 200, laste kool (pikapäeva rühm+toit) 120, arved 160-180 (talvel)+100 mille iganes peale,. Alimente ei saa(ei lasku detailidesse)
 
isver 16.28 05. veebruar 2017, kl 16.52
Iga krõhva ei lase ikka ennast kamandada ja mehed in pealegi suurepärased lastekasvatajad. Nii, et lasku käia ja saagu õndsaks.
 
arulage 05. veebruar 2017, kl 23.28
arulagedad
18. juuni 2016, kl 14.21
milles küll lapsed süüdi on, et nemad ilmale tulevad,

No seda neile vallasemadele püütaksegiju selgeks teha, et oma vastutustudetu käitumisega teevad nad õnnetuks oma lapsed, kes ilmaletulemises süüdi ei ole. Eit kisub aga püksid esimese isase ees maha ja terve maailm pärast aidaku lapsi toita-katta. Õigustus: ega lapsed süüdi ole, aidake nüüd! Mina lähen järgmist tegema.
 
sa arulage oled see 06. veebruar 2017, kl 02.39
sa arulage oled see moor, kes viriseb, kuna endal nii igav sundabielu käsil. mees ka selline tohlkas ette juhtunud, et ei taha ei ise ega teised, kuigi kannatustes peab see abielu nüüd surma poole veerema.
mis mure sul nüüd eriti siis käsil on seoses oma õnnetu, aga õnnelikuks kiidetus sundabieluga?
 
mida arvata üksikemadest? 06. veebruar 2017, kl 19.55
Mida peab arvama üksikemadest, kui selles foorumis pöördub iga teema alati sõimamiseks. Kui keegi täiskasvanu sõna võtab, siis järgnevad lapsikud solvangud, halvustamine (sa elad igavat sundabielu ühe mehega - õige on ikka nii,nagu meie, igal õhtul uus töll voodis). Kas sellised need üksikemad siis ongi?
Mõni ime siis, et neist üksikemadest lugu ei peeta!
 
mis sul muidu nagu mureks siis on? 07. veebruar 2017, kl 01.19
eelmiselt küsiks, et mis siis nagu päriselt mureks on?
kas keegi käib muidu sinukäest nagu küsimas, enne kui üksikemaks hakkab? no mina ei usu, ses mõttes sa muretsed ju jumala asjata.
aga vanamees on sul selline, nagu keegi ei taha nagunii, ses mõttes vegeteeri aga edasi, ega see ei sega ju teisi.
ja ik,s and sina nagu muidu sõimavad ja mis tunfeid see sinus nagu tekitab?
et kui sõimad üksikemasid, kas sinu abielu muutub nagu vastuvõetavamaks mehega, keda üsksi normaalne naine nagunii ei taha ju.
 
igas teemas see vaimuhaige 13. veebruar 2017, kl 14.52
Igas teemas see vaimuhaige oma küsimusega: mis tundeid see sinus tekitab? Ilmselt teraapias käinud, seal tundeid lahatakse. Aga terveks pole kahjuks saanud.
 
aga mis tundeid see tekitab? 14.52 14. veebruar 2017, kl 19.53
aga eelmine räägi siis teistele ka, mis tundeid see sinus tekitab, kui sa arvad et teised ei saagi terveks? et kuidas see sinus olevate probleemide lahendamisele nagu kaasa aitab?
 
juba parem! 14. veebruar 2017, kl 21.41
Kirjuta aga kõik endast välja! Ja ära unusta ikka kirjeldamast, millised tunded sul tekivad. Sel olevat raviv toime.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!