Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Elatisabi ja ebavõrdne kohtlemine
 
kas ikka aru ei saa? 16. märts 2017, kl 09.55
Tark naine ei vali ometi lolli meest lapse isaks. Sest laps ju pärib lolli isa geenid. Tark naine peaks seda teadma.
 
tark naine oligi tark 16. märts 2017, kl 21.37
ainult rikkad mehed saavad endale armukest ja väljaspool abielu lapsi lubada. Naine teadis, et mees on edukas, aga peret ei jäta. naine seda ei tahtnudki,sest miks ta peaks kodutöödega ennast vaevama, selle osaga, mis nüüd mehe enda naine kodus ära teeb. Tema sai pestud- kustud- kammitud mehe pruukimiseks, kuni tema seda tahtis, naine sai oma lapse ja mehelt kasvatusrahad..

Täiesti arukas naine ju.
 
arukas, arukas... 17. märts 2017, kl 08.59
Mees rikas küll, aga loll! Mida arvad, kumb omadus lapsele pärandub? Missugune normaalne naine tahab rumala mehe rumalat last? Ilmselgelt see naine oma jalgevahest ja mehe rahakotist kaugemale vaadata ei osanudki.
Aga paistab, et see targutaja siin, kes naist targaks peab, ei ole ise ka päris...... Peaasi aga, et mees rikas! Olgu ta või päris ajudeta, ega ma ometi lapse peale mõtle!
 
rikas mees ei saa loll olla 19. märts 2017, kl 18.56
kas sul eelmine jõuab kohale, et põhimõtteliselt polenud el mehel lapse vastu ju midagi. kui olks olnud, ta oleks midagi ka ette võtnud, aga tema ju sisemalt hoopis rõõmustas,et lapsi rohkem.
Tema jõuab neid kõik ülal pidada.
Abieluvälisel naisel aga elu nagu lill ju: ei mingit vanamehe orjamist, ainult ela!

ajudeta mees ei saa rikas olla, on ju?
 
miks siis ei saa 20. märts 2017, kl 16.48
Rikas saab olla ka ajudeta. Kas selliseid vähe nähtud? Egas rikkust pea alati ise koguma.
 
no sul pole kummagai probleemi 20. märts 2017, kl 18.20
su eelmine pole kummagagi probleemi, ses mõttes ikka elu nagu lill ju.
 
elu lill jah! 21. märts 2017, kl 14.54
Ei kerja kelleltki raha lapse kasvatmise jaoks! Ei nõua kohtu teel isaduse tuvastamist!
 
loll olemine on vabatahtlik 22. märts 2017, kl 01.21
loll olemine on muidu ju vabatahtlik.
 
Normet 12. aprill 2017, kl 22.20
to elu on lill jhh: Kas ühelt lapsevanemalt, kes vabatahtlikult oma last ülal ei pea elatise välja nõudmine on kerjamine? Sinusuguse ellusuhtumise tõttu paljud lapsed vaesuses elavadki. Vanema kohus on last ülal pidada. Pole tähtsust, millised on vanemate omavahelised suhted. Igal lapsel on õigus heale, paremale elule isegi siis kui ta vanem või vanemad jobud on. Ma ütleks ka naistele, kes lapsi üksinda kasvatavad, et nõudke ja nõudke kohe nii palju kui saate sellistelt meestelt rahasid välja, sest lapsed on seda väärt. Ja, miks peaks riik üldse selliste vanemate lapsi eraldi toetama, krt vastutustundetud vanemad tuleks vastutusele võtta, selliste vanemate elu tuleks ebamugavaks teha, õnneks seda on hakatud ka tegema, eks näis, mis veel tulevik tooks, aga tõsiselt tuleks kaaluda veel karmimaid meetmeid. Ei pea siin silmas mingit vangi panekut, aga vara kallale võiks julgemalt minna küll. Meie riigis on piisavalt selliseid vanemaid ka, kellel vara on, aga lihtsalt ei täida oma kohustust.
 
võrdsus 27. juuli 2017, kl 16.25
läksime mehega lahku ja lapsed jäid minuga kuna korter kuulus minu tädile, lasterahadest poolemaksan mehele ja mees elatist ei maksa kuna tal väiksem palk ja pealegi tal nüüd ka veel uus pere kus juba 3 last. rahaliselt ja elukoha poolest on meie 2 last paremas seisu kui tema praegused 3 last
 
tubli! 27. juuli 2017, kl 16.57
Hea valik mehe osas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!