Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Olematu nõudlus üksikvanemate järele
 
rebellion 01. august 2017, kl 16.30
Kes teid ikka tahab, suur pagas järgi lohisemas ning teie kõrval on palju paremaid valikuid.
 
üksikvanem 01. august 2017, kl 23.08
Sellest, miks üksikvanemad siin kirjutavad ja küsivad analoogses olukorras olevate inimeste kohta, saavad siinsed kommentaatorid alles siis aru, kui nad ise mingil hetkel on üksikvanemaks jäänud. Üksikvanem ei tähenda ju alati seda, et on megapalju lapsi ja kõik erinevate isadega!
 
piisab ühest 06. august 2017, kl 23.07
Isegi vaid üks laps toob kaasa terve võõra suguvõsa. Teise mehe laps on kogu aeg prioriteediks.
 
K 07. august 2017, kl 22.17
Appi, kui haige lähenemine!
 
uus mood 08. august 2017, kl 12.52
Appi, kui haige on kärgperesid kokku seksida.
 
koll 09. august 2017, kl 15.40
Olen samuti üksikisa(seaduslikult selliseid pole)ja hoidun üldse naistest või teistest üksikemadest.
 
ei pea ronima 13. august 2017, kl 18.25
ega teemategija ei peagi ju üksikvanemast naise otsa ronima. kas keegi nagu käskis vä?
 
Üksikvanem 15. august 2017, kl 07.49
Olen kasvatanud oma lapsed üksinda, nüüd on nad täisealised. lastele võõrasisa või mingit muud meest ma majja pole soovinud võtta, sest mine tea mihkese otsa võib juhtuda. Ei kahetse seda. Nüüd on aega ka enda jaoks, käia teatris, kinos, tegeleda isetegevusega, reisida...
Olen loonud kena kodu ja lapsed kenasti oma elu peal, toimetavad ja aitavad mindki majaga, aiaga...

Aga on vaid üks mure, nimelt lollid mehed, kes kipuvad nn satjateks ja tutvusi looma. nad on ikka väga nõmedad. ühe käest küsisin otse, et mis on ta eesmärk.
Vastas: et tal on ema vana ja väga vilets ja üksi tal raske, et oleks vaja naist tema kõrvale, kes toitu teeks ja koristaks peseks, ema hooldamisel aitaks jne ( Varem kui ema asjalik veel oli siis ju tegi tema neid toimetusi ja poeg, kena mees elas muretut elu.)

Mul ka tuttavaid teisi üksikuid naisi, kes samuti on kogenud, et oi kui hinnas on nad üksikvanematena keskealiste meeste seas nüüd kui oma lapsed on kodust ellu saadetud.
 
mida seal imestada! 15. august 2017, kl 09.52
Teenijaid on ju majja ikka vaja. Ja kui on teada, et naine sai lapsed ilma et oleks abielus olnud, siis see räägib ju naise kohta nii mõndagi. Kõlbab teenijaks küll!
 
üksikvanem 15. august 2017, kl 12.04
mida seal imestada! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teenijaid on ju majja ikka vaja. Ja kui on teada,
> et naine sai lapsed ilma et oleks abielus olnud, s
> iis see räägib ju naise kohta nii mõndagi. Kõlbab
> teenijaks küll!


Kui see vastus oli mõeldud mulle siis jh, laste saamise ajal olin abielus, aga kahjuks kuri haigus viis kalli kaasa kui noorim laps veel oli sündimata...
 
tee 15. august 2017, kl 23.29
No aga siis sa ei ole ju üksikvanem, vaid lesk:) Ja sinu kohta see jutt ei käigi.
 
üksikvanem 17. august 2017, kl 05.18
lapsi ju kasvatan siiski üksinda ja igal pool statistikas siiski üksikvanemana kirjas.
 
Naise süü 19. august 2017, kl 18.22
Lesk on aus naine, kes pole perelõhkuja vaid sattunud elu keerdkäikudesse. See pole naisele süü.

Süüdi on naised, kes on liperdanud või ise lahkumineku algatanud.
 
K 20. august 2017, kl 21.32
Süü ei saa olla kunagi ühepoolne!
 
just! 20. august 2017, kl 23.32
Ja ainult õigustaks enda lodevust need vallasemad. Ning otsiks aga teisi süüdlasi.
 
Ipsi 24. august 2017, kl 10.58
Naise süü Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lesk on aus naine, kes pole perelõhkuja vaid sattu
> nud elu keerdkäikudesse. See pole naisele süü.
>
>
> Süüdi on naised, kes on liperdanud või ise lah
> kumineku algatanud.


üksikvanem on nii lesk, lahutatud naine/mees kui ka vallasema või vallasisa kes kasvatab last üksinda
 
to Naise süü 04. september 2017, kl 16.18
Aga miks siis naised ise lahkumineku algatavad? Ja milles need naised süüdi on?
 
Mihkel Välk 14. oktoober 2017, kl 23.12
Teemaalgatajale: oled lihtsalt rumal provokaator, aga vastan ikka.
Tegelikult on elus nii, et üksikvanema staatus on asjaliku mehe jaoks tähtsuse järjekorras alles kuskil teises kümnes.
Misiganes juhuse tõttu üksikuks jäänud lapsega(lastega) naine, kes on ise igati asjalik ja tubli, leiab omale kaaslase loetud kuudega.
Ma võiks oma tutvusringkonnast tuua kümneid ja kümneid näiteid edulugudest.
Ja ainult mõne üksiku vastupidise juhtumi kohta.
 
teistsugune 15. oktoober 2017, kl 13.19
Naise süü Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lesk on aus naine, kes pole perelõhkuja vaid sattu
> nud elu keerdkäikudesse. See pole naisele süü.


Ha-ha, lesk võib olla sama ebaus nagu iga teine inimene. Võib-olla tõmbas ta mees ennast oksa just selle "ausa naise" liiderdamise pärast või kõrvaldas seesama "pühadus" ise oma mehe :)
 
Kuidas nii kiire oli,sõlmida abielu 21. november 2017, kl 06.47
Mihkel Välk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgatajale: oled lihtsalt rumal provokaator,
> aga vastan ikka.
> Tegelikult on elus nii, et üks
> ikvanema staatus on asjaliku mehe jaoks tähtsuse j
> ärjekorras alles kuskil teises kümnes.
> Misigane
> s juhuse tõttu üksikuks jäänud lapsega(lastega) na
> ine, kes on ise igati asjalik ja tubli, leiab omal
> e kaaslase loetud kuudega.
> Ma võiks oma tutvusr
> ingkonnast tuua kümneid ja kümneid näiteid edulugu
> dest.
> Ja ainult mõne üksiku vastupidise juhtumi
> kohta.
1,, Ja paljud inimesed --polegi loodud koos elama !
Tasub elada mehega koos küll ,, aga mitte enam sõlmida uut abielu !
2. täitsa võimalik --et leiate üksi last kasvatava mehe.
 
Mees199 14. detsember 2017, kl 12.20
Kõik oleneb naisest endast. Enamasti tähendab väike laps üksikema puhul muidugi seda, et ongi mingi suguvõsaga pidev ühendus ja mehena peaksid valmis olema looma suhted ka teistega. Tunnen ka ühte üksikema oma lapse kaudu. Pidev kamm on nende vanavanemate ja muude lisanditega, kes hakkavad esile kerkima. Lisaks olen varasemalt liini arendanud ilusa üksikemaga. Tissi oli tore katsuda, aga laps oli muidugi nr1, terve facebook lapse pilte täis. Iga mees tahab ikka oma liini kasvatada.
 
Mees200 14. detsember 2017, kl 12.24
Lisaks on see jama, et kui tahad üksikema külla kutsuda nahistamiseks, siis tal peab mingi lapsehoidja olema. Ei ole nii et teeme spontaanselt täna seda ja homme toda. Kui on väga normaalne laps, siis võib kaasa võtta kuskile. Aga laps arvab et äkki uus isa ja siis saab pettumuse. Kui aga on rikas, ilus ja haritud naine, siis tõmbad kohe teise lapse peale ja hakkab asi lahenema.
 
Mina ei VIHKA LAPSEGA MAHA JÄETUD NAIST. 05. veebruar 2018, kl 08.39
1------SEE OLI TEMA OTSUS ---SEE OLIGI SELLINE NAISE JA LAPSE SAATUS ,,
ÜKSKÕIK ---MIS VÕIB --MEESTEGA TÖÖL --ROOLIS JUHTUDA .. VÕI VIGASEKS JÄÄDA ! NAINE ---ON NOOR --JA EI PEAKS VIST OOTAMA JA KANNATAMA ;;

2,, Pean LAHKU LÄINUD --- NAISEST --OMA abikaasast ikkagi lugu --Tütre kasvatas ikka tema suureks:
3,, aga ANNE --- sa võiksid ka vabandada Lapse ISA EES,,,
ET SA LOOTSID --ET MA HAIGLAST ENAM ELUSANA --JA OMA JALGEL KOJU EI JÕUAGI ;;SOOVISID ÕDEDE TOAS --KIIRET LÕPPU --OMA ARMASTATUD MEHELE ???
MIKS SA SEDA TEGID --INTENSIIV RAVI ÕDEDE KUULDES ,,
PEA NÜÜD 2018 MEELES --KÕIGI SAATUS ON KARM ?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!