Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
mees tahab üksi last kasvatada.
 
tüdinenud 06. august 2017, kl 19.10
Kas naine saaks tal seda keelata. Laste pärast ei tohiks mitte keegi koos elada. Parem siis üks lapsevanem ja asi vass. Naised on samuti inimesed.
 
Kes sind keelab? 02. september 2017, kl 23.04
Võta jalad selga ja hakka juba astuma. Lõpeta juba ükskord oma lapse ja mehe terroriseerimine.
 
23:::04 VOT ÕIGE JUTT... 19. detsember 2017, kl 09.00
kui ON NAINE OTSUSTANUD ---SAADA UUESTI VABAKS ::::
SIIS SINU MEES ---ON AVANUD SINULE PUURI UKSE
JA LENDA MINEMA VABA LIND,,
 
kahjuks 28. detsember 2017, kl 18.28
Naisel pole kuhugi minna...
 
No võimalus ikka on 26. jaanuar 2018, kl 10.08
kahjuks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naisel pole kuhugi minna...
EMA --ikka võtab tütrekese koju tagasi ,,kui elada ei oskanud..
KAS siis sinu vanemad on juba kabelis ?
Ära pahanda ,,et nii küsin ,aga elu on selline karm
NB! mees 44 võtaksin sind naine--- ,,,nagu tütre enda juurde ;;
aga vist elad minust kaugemal
 
vaba laps. 26. jaanuar 2018, kl 10.10
kahjuks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naisel pole kuhugi minna...
peab põgenema majast --või korterist
kui sind sinna enam vaja pole
 
to võimalus ikka on 23. veebruar 2018, kl 21.52
Vaata ei ole ja oma vanematega mina ühe katuse all elama ei hakka.Ma mingi titt pole.Leiab uue ja parema elamise.Ehk ka armastuse, kes kohtleb naist naisena ja mitte tütrena.Iga mees ei teagi, mida naised tahavad.
 
21:52 Ära ole nii kindel ? 22. märts 2018, kl 15.38
to võimalus ikka on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata ei ole ja oma vanematega mina ühe katuse all
> elama ei hakka.Ma mingi titt pole.Leiab uue ja pa
> rema elamise.Ehk ka armastuse, kes kohtleb naist n
> aisena ja mitte tütrena.Iga mees ei teagi, mida na
> ised tahavad. Ja mõtle enne kümme korda ,mis ees ootab ?
1. Nutad veel 3o korda padjad märjaks --KUI MEHE LEIAD ,,kes
OLEKS NÕUS LAST KA KOOS KASVATAMA ?,,
NAISED ::: Mehi põle enam kõigile --" Täna lugege lugu kuidas POJA VANEMAD MAKSAVAD KA ALIMENTE
JUTT ONGI SELLEST ---- MIDA MEES JA pojakese VANEMAD NÜÜD 3--4 lapsele peavad maksma ? kas SEE OLUKORD --EI AJA HIRMU PEALE ,,VÕI NÖÖRI KAELA ?
2.. Siit KA algavad kõigi mehe suuremad HIRMUD - ET NAISEL LASTEGA -----TUJU TULEB KAOB,,,, - Lastega ka jalga lasta + meestele alimendid kaela,,
a), Miks naised ROLLIDE VAHETUST --LÄBI EI MÄNGI ? SEST KOHUS ON - ALATI MEESTE RAHA KALLAL!
Kohus on VALMIS Meeste rahakoti--TÜHJAKS IMEMA JA KÕIK,, ? !
KALLID tänased NAISED ---- ENSV KERGEM küll POLNUD?
KALLID naised saage aru ,, kui mees maksis siis 25% seadusega !-- JUST Lahutatud naisele 1, lapsele ---
AGA 2, minu uue pere lapsed ,,olidki kannatajad --pidid ikka kooliraha vähem saama -----Kuigi NOORUSES rabasin altuurat ja tööd kahe kohaga### , Autojuht ,kes laadis kauba peale --+ võimaldati 45 rublaga ekspediitor tasu ,,siit ka maksin tütrele:::
.. AGA LASTE ISA JA MEES ON IGA VÕIMU AJAL LOLLIKS TEHTUD !-KANNATAVAD IKKA OMA LAPSED ----- KOHUS EI KÜSINUD MINULT ÜLDSE KEEGI ENAM MIDAGI -- ET MIDA NÜÜD MINU UUED LAPSED ---SÖÖVAD JA ÄRA KOOLITAD ?
 
21:52 Ära ole nii kindel ? 22. märts 2018, kl 15.55
to võimalus ikka on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata ei ole ja oma vanematega mina ühe katuse all
> elama ei hakka.Ma mingi titt pole.Leiab uue ja pa
> rema elamise.Ehk ka armastuse, kes kohtleb naist n
> aisena ja mitte tütrena.Iga mees ei teagi, mida na
> ised tahavad.
NAINE OLE RAHULIK JA mõtle enne kümme korda ,mis Ees ootab ?
1. VÕI Nutad veel -- 3o korda padjad märjaks --KUI MEHE ÜLDSE SIIT LEIAD ,,
KES ---OLEKS SELLISE JUTUGA NAISEGA --- NÕUS LAST VEEL KOOS KASVATAMA ?,,
NAISED ::: Mehi põle enam kõigile --" Täna lugege "" ELULIST Lugu KUIDAS POJA VANEMAD MAKSAVAD KA 4. LAPSELE ALIMENTE
2... JUTT ONGI SELLEST ---- MIDA ON ISA TEINUD ,,ET VANEMAD NÜÜD 3--4 lapsele Peavad JUURDE maksma --JA POEGA KA TOITMA
SEE OLUKORD --EI AJA ISADELE --- HIRMU PEALE ,,VÕI NÖÖRI KAELA ?
3.. Siit KA algavad kõigi ISADE suuremad HIRMUD - ET NAISEL LASTEGA TULEB -----TUJU JA JUST SIIS KAOB,,,, - Jätab mehe --ja KÕIK + KOHE --- Isadele alimendid kaela, ?,
a), Miks TEIE -- ROLLIDE VAHETUST --LÄBI EI MÄNGI ? SEST KOHUS ON - ALATI MEESTE RAHA KALLAL!
Kohus on VALMIS Meeste Rahakoti--TÜHJAKS IMEMA JA ISAGA ONGI KÕIK,, ? !
KALLID tänased NAISED ---- KA ENSV POLNUD ISADEL KERGEM;;;
KALLID naised saage aru ,, kui mees maksis palgast 25% Seadusega !-- JA Lahutatud naisele ja 1, lapsele --- 25% --OLI ka suur summa !
AGA ---NÜÜD KAKS minu Uue pere lapsed ,,olidki NEED kannatajad --Pidid ikka kooliraha vähem küll saama ,,,
Nii kaua Maksin ,alimente palgast ,KUI tütar tähistas 18, sünnipäeva!
NOORUSES 1985 rabasinaldati 45 rublaga ek Altuurat ja tööd kahe kohaga### , Autojuht ,kes laadis kauba peale --+ võimspediitor tasu ,,sellest ka maksin RAHA tütrele---ikka üks kuupalk: miinus 25%
.. EGA LASTE ISAD JA TOBUKE MEES -- ON IGA VÕIMU AJAL KOHTUTES LOLLIKS TEHTUD !- AGA ---KANNATAVAD IKKA OMA PERES--- SÜNDINUD LAPSED ----- KOHUS EI VASTUTA,, KUIDAS TOIME TULEVAD ---- VAID NÕUAVAD --
EI KÜSINUD MINULT ÜLDSE KEEGI --KUS SEE RAHA VÕETAKSE ,,, -- ET MIDA NÜÜD NÜÜD NEED------ MINU UUED LAPSED ---SÖÖVAD JA NEMAD KA ÄRA KOOLITAD ?
 
tore seltskond siin 22. märts 2018, kl 22.14
Üks puudeline küsib ja teine vastab!
 
sina eelmine oled vastaja 01. aprill 2018, kl 19.16
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!