Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
ehk keegi teab...
 
üks tore mees 31. jaanuar 2018, kl 11.04
Lugu lihtne.
Ühel toredal mehel seisab ühes ilusas Eesti väikelinnas elamiskõlblik väike maja koos aiaga ( mis on tänaseks küll veidi kasimata) täiesti kasutuna. Kuna ise olen tihtilugu töö tõttu kaugel, siis mõte, et võiks anda kasutamiseks kogu majapidamise ja ka pikemaks ajaks. Soovin, et seal saaks elada mõni üksikema oma lapsega kasvõi ajutise elupaigana või veelgi midagi enamat. Samuti saab koduloomi võtta. Koolid ja huvialaringid on väga lähedal. Seega sobib ka kooliealine väikelaps. Tähtis on see, et inimene, keda niimoodi soovin aidata, peab olema ise kindel oma elusihtides, tegus ja positiivne. Kindlasti ei tohi olla alkoprobleemiga.
Ja nüüd ongi küsimus, kust sellist soovitavalt lapsega ( võib muidugi ka ilma olla) toredat naist leida? Perenaiseks otseselt ei taha, kuid majapidamistöödega ta peab paratamatult kokku puutuma.
Loodan, et see mida teen, toob ehk kellelegi pisutki päikest oma keerulises eluetapis.
Oma meili siinkohal veel ei jäta, kuid kel huvi, vs kes teab kedagi ülalkirjeldatut soovitada, kontakteerun ise jäetud kontaktile.
 
:)) 31. jaanuar 2018, kl 14.48
no eelkõige alustaks sellest, et annaks mingigi vihje, kus kandis see väikelinn asub. Enamus Eesti väikelinnu on kenad ja armsad, nii et see vihje küll kuidagi abiks ei ole.
 
Tore mees 31. jaanuar 2018, kl 22.46
Vihjeks siis niipalju, et üsna lähedal pealinnale.
 
:)) 03. veebruar 2018, kl 10.48
Kuna on vihje väikelapsele, siis on ka vanusepiir ilmselt paigas. Võiks huvitatud olla küll, aga väikesi lapsi mul enam ei ole :). Nii et soovitud sihtgruppi ma ilmselt ei kuulu kahjuks.
 
Tore mees 03. veebruar 2018, kl 11.14
Ei, vanusepiiri ei ole. Tahan lihtsalt puhtast südamest aidata kedagi ( kellel seda tõesti vaja), anda mingigi uus võimalus, kui see peaks õnnestuma. Eesmärgiks on lihtsalt see, et anda eluks vajalik ulualune ( tasu ma ei soovigi), samas ta on huvitatud aiatöödest ja meeldib aias nokitseda, isegi aeda kujundada. Sellega on ka aed kuidagigi paremini hooldatud. Ise sellega alati toimetada pole võimalik ( eriti suvel), sest olen mõnikord üsna pikalt Eestis eemal ja kahju lasta kohal tühjalt ja kasutult seista.
 
kas naist on vaja ? 05. veebruar 2018, kl 08.13
Tore mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vihjeks siis niipalju, et üsna lähedal pealinnale.
Mõistan sind --keda sa otsid ja miks sinna inimest otsid !
 
SOOVITAN LAPSEGA NAIST 05. veebruar 2018, kl 08.15
Tore mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vihjeks siis niipalju, et üsna lähedal pealinnale.
ÜKSIK --EMAD ON PALJU HOOLSAMAD JA LAPSELE MEELDIB KA AIAS TOIMETADA ;;;TULED KOJU --TEEB SOOJAKS TOAD JA SOE TOIT LAUAL
 
Sandra11 19. aprill 2018, kl 23.31
Tahaksin sulle kirjutada
 
kas leinguga saab tutvuda? 20. aprill 2018, kl 02.24
kas koostöölepinguga saab tutvuda? kuna on vaja ju ka elukoha registeerimine teha, et laps kooli ja raviarstile jne. saada.
et mis on tööks ja lepingu sisuks ja mis on tasu tehtud tööde eest.
 
õnnetusehunnik 23. aprill 2018, kl 12.18
On küll anonüümne foorum, aga oma elu siia laotada ei soovi. Teema tundub liiga ilus, et tõsi olla. :)
 
Üks n 24. aprill 2018, kl 19.31
Üldiselt kooliskäivate lastega üksikemal pole aega, et koristamata elamises korda luua ja veel aias võililli niita ja peenraid teha. Väikelinn tähendab paratamatult seda, et töökoht peab lähedal olema, kuid üksikema tavaliselt autot ei pea. Kooliealiste lastega ka see, et see peab ikka väga puntras oma eluga olema, et kooli vahetama hakata. Aga mine tea, äkki keegi leiab võimaluse...
 
Robinson 29. aprill 2018, kl 13.58
Kui on liiga ilus,et tõsi olla siis uuri asja. Eestlase tüüpviga on see ,et ei asu isegi uurima kui midagi head pakutakse aga kui on võimalik pori loopida,asutakse kohe asja kallale.
 
üks tore mees 20. mai 2018, kl 13.03
Olin küll üksjagu siinsest elust eemal, kuid rõõm siiski tõdeda, et keegi on ka huvi tundnud.
To: Sandra11, jäta palun kontakt, et saaks kirjutada;
To: õnnetusehunnik, sinu meil ei avane, saad ehk uuesti panna.

Üks n küll kirjutas, et koristamata elamine jne, kuid pean teda siiski kurvastama. Elamine on puhas ja koristatud, isegi muru on korralikult niidetud, seega kõik enam-vähem korras.

Kontakteerun ainult sel juhul, kui veendun, et asi õige. Seega, hea õnne ja kerge elu otsijatel palun mitte tülitada.
 
To: üks tore mees 01. august 2018, kl 12.38
Ma kirjutan kuidas mul endal heategevusega läks:
Mu tuttav (olime põgusalt koos varem töötanud ja hiljem harva kokku puutunud, lihtsalt lobisenud) rääkis eelmise aasta lõpus, et ta elukaaslane tõi majja uue naise ja on vägivaldne. Tal oma kolme lapsega pole kusagile minna. Minul oli just suur 3-toaline korter vaba ja plaanisin selle üürile anda. Lubasin tuttaval oma lastega detsembrikuuks sinna mingit üüri maksmata elama minna. Leppisime kokku, et otsib selle ajaga endale sobiva kodu, kuhu lastega minna. Minu üürikorter oli võrdlemisi kallis (suurus, asukoht, värskelt remondiuuendused) ja ma maksan ise pangalaenu ning seetõttu ei saanud ise üksikemana pikalt heategevust teha. Tuttav hakkas aga rääkima, et see on nii hea korter ja ta jaksab maksta küll, tahab ise üürile võtta. Saatsin talle üürilepingu, sellele ta alla ei kirjutanud. Ja siis läks jama lahti! Välja ta ei kolinud, kogu aeg oli võlgu. Maksin ise oma korteri kulusid, tema kulud olid väga suured. Saan väga hästi läbi oma naabritega ja suhtleme, nemad rääkisid, et korteris käib palju võõrast rahvast ja seal elab püsivalt ka meesterahvas. Kuna mitte mingit kommunikeerumisvõimalust ei olnud (ta lihtsalt ei vastanud) ja juba 6 kuud olin asjatult oodanud, et ta välja koliks, läksin ise ühel õhtul külla. Ukse avas üks agressiivne mees, nõudis, et kes ma üldse olen ja miks ma julgesin tulla. Küsisin tuttavalt kas see on sama mees, kelle eest ma varju pakkusin, ei olevat. Rohkem mul tuttavaga ei õnnestunudki rääkida sest korteris olev meesterahvas oli agressiivne ja ei andnud selleks võimalust. Kutsusin politsei aga sellest polnud abi sest politseile väideti, et tegemist on lihtsalt külalisega ja mina viibin nende elukohas. Hiljem selgus, et siiski on tegemist just sellesama tüübiga, kelle eest ma varju pakkusin. Otsisin üles ka neile eelmist korterit üürinud inimese ja nad jäid ka talle võlgu, samamoodi ligi aasta proovis neid korterist välja saada. Ehk siis see stoori mis mulle räägiti oligi ainult selleks, et järgmise inimese kulule elama saada. Minu loo point on selles, et võid saada endale kaela puugi, kes sinu kulul elab ja pool suguvõsa ka veel takkapihta. Minu korteris elava A.V ja tema korduvalt kriminaalkaristusi saanud elukaaslase G.P elektriarved nt on ca 50€ kuus. Omanikuna ei saa neid maksmata jätta ja kui oled oma koju kellegi elama lubanud siis lahti sellest puugist on väga raske saada. Kohus on pikaldane. Enamasti ei ole neil ka ametlikku töökohta, seega tagasi seda raha ei saagi. Minu õnn oli see, et ta lepingule alla ei kirjutanud ja ei kontakteerunud. Kirjalikult saan tõendada kui palju kordi olen ta poole pöördnud ning võimalusi andnud välja kolida. Kalliks läks see heategevus maksma. Elamine on ka ära lagastatud ja mööbel lõhutud.
 
... 13. august 2018, kl 13.52
Tere.
Kui puugiga mingit lepingut ei olnud, kas siis ei saanud tõesti politsei neid suvalt tänavale tõsta(ei olnud ju tõestust, et nende elukoht, kuid sul oli tõestus et sinu korter)?

Vabandan ette kui valesti asjast aru saanud
 
Hm. 29. august 2018, kl 07.39
Jah, kõigeks peab valmis olema, elu on kirev.
Aga minul on üürileandjana kogemusi jälle toredate üksikemadega.
Ja hoian hinge kinni, et nad ei lahkuks, sest kust ma jälle uued sellised saaks....
Ja see tühjalt seisva maja jutt on samuti tavaline.... Kuna iga järgmine põlvkond on eelmisest väiksem, siis jääb palju eluasemeid tühjaks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!