Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kellel teil on mõttes mehest lahku kolida, kuid ei ole materiaalset tugisüsteemi
 
hetkel veel mitte üksikvanem 18. juuli 2018, kl 14.08
Olen suhtes kuid tõsistes suhteprobleemides, mida suhte sees lahendada ei anna. Seega näen võimalust vaid lahku kolimises.Mul on ka 2 last, üks käib koolis, teine mitte.Puudub oma eluase ning kuna eluasemekulud neelavad suure osa sissetulekust,siis rahalises mõttes oleks arukam ning toimetulevam rentida pinda koos mõne tulevase või praeguse üksikemaga. Selline mõte :) Kellel on sarnased ideed või tunneb mõnda üksikvanemat, kes võiks mõttest huvitatud olla võiks endast siin foorumis märku anda, et edaspidi koos asju arutada ning "perspektiviseerida" :)
 
ehh 29. juuli 2018, kl 18.43
No lapsed anna nende isale kasvatada.Milline reegel ütleb, et lapsed peavad nende emaga elama.Minul on selline plaan ja ei plaani elada koos mingi nõmedikust lapse isaga ega tema lapsega samuti.Oma vaimset tervist nende pärast rikkuda.Ei kavatsegi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!