Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Kirjasõpra, lihtsalt kaaslast
 
Üksikema 30+ 06. august 2018, kl 09.21
Elu lapsega on suurim õnn ja parim, mis elus juhtunud, kuid saatuse tahtel või iseenese lollusest,111 oleme jäänud kahekesi. Tegelikult on elu ilus ja me saame hakkama, kuid mõnikord ja võibolla isegi viimasel ajal tihedamini, on tekkinud vajadus ja soov teise täiskasvanu järele, kellega koos oma hetki jagada. Kirjutada võiksid inimesed, kellel samasugused soovid (nii mehed kui ka naised), kes vajaks lihtsalt kedagi, kellega suhelda või teinekord mõnele kontserdilegi minna.

Kui kirjutajaks on keegi, kes otsib kaaslast kogu eluks, siis ole kirjutades aus ja konkreetne. Meie sponsorit ei vaja, tuleme ise edukalt toime, kuid kaaslaseks pakkuja peaks ka ise olema majanduslikult sõltumatu, haritud (alati ei ole oluline paberil nähtav, küll aga haritus peaks olema märgatav, sh head elukombed, iseseisvus, toimetulek, empaatia, rahumeelsus, tunnete kontrollimine, huumor, tarbimisharjumused (mõistuse piires, pigem vähem või üldse mitte). Sooviks veel järglasi ning oskaks näha elu ka väljaspool koduseinu.
Asukoht Harjumaa.
 
30pluss 16. september 2018, kl 09.11
Kas on sul facebooki aadress?
 
K 04. oktoober 2018, kl 21.50
Tore kiri ja heameelega sooviks lähemalt tutvuda, kuid...mu telefon ei leia Su meili aadressi. Kui võimalik, kirjuta mõni rida mulle (kuuter66@mail.ee), siis saame kõigest juba kirjutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!