Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Eesti naised on ilusad aga eesti meestel pole sellest tolku kahjuks
 
Mees 20. november 2018, kl 20.52
Ja See et eestis on palju ilusaid naisi, see teadmine rõõmustab ainul eesti ärimehi ja selliseid Tom Cruis välimusega mehi.

Tavalistle eesti meestel ei tähenda see midagi et siin palju ilusaid naisi.
Kui keegi küsib kuskil reisil olles et teil Eestis ju ilusaid naised, mis te jonnite, sellepeale ma ütlen et ei ole seal midagi, sinujaoks küll mitte, kui sa pole just rikas või mingi vinge uue autoga kutt siis võid ainult unistada :))
 
T mees 20. november 2018, kl 23.26
Lähed hommikul tööle bussiga ja bussis on 5-7 päris ilusat naist, ise mõtlen, teid nagunii ei huvita enamus tavalised mehed kes bussiga sõidavad näiteks, millejaoks on vaja igapäev nii ilus olla?? :) kellejaoks???
Meie mehed mõtleme samamoodi, et niipalju ikusaid naisi aga mis mõte selle on, meie teid nagunii ei saa. eriti vahet pole kui üles te end mukite igapäev ju.
kui lähete mingi ärikaga kohtingule või mehega kes meeldib siis kukkige end üles.
see on sama muidu nagu et(Ma lähen tööle kui pole ühtegi inimest või siis 2 meest ja teen ennast nii ilusaks :)) Milleks???

Teiejaoks on mehi nii vähe eestis keda te soovite, kellele te end näitate tänavatel et nii ilusad peate olema???
jalutad läbi linna ja võib olla 3 km jooksul on 1 mees kes teile meeldib, kas tema pärat peategi head välja nägema :)??
 
M 21. november 2018, kl 23.22
ILusad eesti naised, mul on küsimus, milleks te nii head peate välja nägema iga päev?? kellejaoks??
Teid nagunii tavalised eesti mehed ei huvita, ainult rikkad ja väga kenad mehed kes on need õnnelikud kes saavad teid endale.

Mingi mõne mehejaoks kes linnas vastu tuleb pole ka mõtet ju nii hea välja näha igapäev.
Meil pole sellest mingit tolku et te eesti naised olete ilusad, me peame ikka tavalise naistega leppima,
Kui keegi küsib kuskil välismaal et mis teil viga, teil ju eestis nii ilusad naised, siis ütlen et EI Sinule ja minule ja ülte enamus eesti meestele pole sellest tolkku, ainult rikkad ja ilusad saavad endale need ilusad eesti naised. niiet unistada võib küll muud midagi :)))

Ameerikas Venemaal ja veel mujal maades võib tavaline mees endale vabalit ilusa naise leida, kuna seal naised teistsuhused, armastavad inimest mitte tema vara või ainult välimust., isegi välimusest pole kasu eriti.
 
AA 27. jaanuar 2020, kl 18.05
Milles see probleem nagu on? Ise oled mingi vaene luuserist tont ju. Milles need naised süüdi on? Sa samamoodi ei vahi mingeid krõhvasid, miks naised siis peaks? Skoori oma liigas, mitte ära roni teiste väljakule!
 
Onanüümne 02. märts 2020, kl 19.36
AA Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milles see probleem nagu on? Ise oled mingi vaene
> luuserist tont ju. Milles need naised süüdi on? Sa
> samamoodi ei vahi mingeid krõhvasid, miks naised
> siis peaks? Skoori oma liigas, mitte ära roni teis
> te väljakule!

:D Seda liigat iseloomustav intelligentne vastus.
 
Andre 26. jaanuar 2021, kl 23.00
Jah, ma olen täitsa nõus ja solidaarne "M"-ga selles küsimuses. Eesti ilusad naised ei taha suhelda
tavalise Eesti mehega, minu elu kogemus ka tõestab seda. Jääb üle võtta naist välismaalt või üldse siit riigist välja kolida. Kõik see naiste suhtlemise kultuur on küll väga langenud ja stagneerunud siin, näiteks Eesti väiksemates linnades naisi on nii vähe jäänud et ei ole võimalik üldse kedagi leida püsisuhteks.
 
Häkid 13. veebruar 2021, kl 10.24
Kas keegi sooviks osta häkke oma arvutle?
Kui jah siis olete õiges kohas.
Kirjutage discordi aadressile Underhood34 ja öelge oma soov.
 
Elu 26. märts 2021, kl 15.16
Eesti naised elavad unistuste maailmas. Nad on liiga palju seebikaid vaadanud ning soodne reisimine andnud võimalusi välismaal ringi suhelda. peale halbade haiguste kaasnevad abordid ning varjatud suhted. Ettekujutus tegelikust elust ei ole kaugeltki selline, nagu unistatakse saavutada. Ülemäärastele ootustele lisanduvad ootamatud probleemid lapse sünnitamisel, keerulised vaidlused välismaal, karmid üllatused nii meeldivate härradega, kes osutuvad klanitud kaabakateks. Eesti mees ei kõlba, kuid tahetakse kõike head mis kaasneb välismaaga. Halba ei soovita, kuid see tuleb ise vägisi ellu.

Eesti naised on feminismist rikutud. Normaalsed soorollid on hakanud kaduma, naised ei viitsi enam süüa valmistada ega pere eest hoolitseda. Levib ülbus ning seisukohad, et naine pole mingi kodumasin, nagu üks korralik toit kord päevas kogu perele oleks midagi enneolematut. Pihvide soojendamine pole toidutegemine, see on dressides soomlannade pärusmaa.

Tutvumisportaalides on samad naised väga erinevate nõudmistega. Eesti portaalides ollakse nina krimpsus pirtsutamas, kuid ennast pole ollagi. Nõudmised võiksid olla enamvähem kooskõlas pakutavaga. Juuksed surnuks värvitud, pidevast kohvitamisest ja napsust silmad kottis, kreemiga peidetud. Vihastamisest jooned näos, suur hulk eksmehi ning veel suurem hulk lapsi erinevatelt meestelt. Noorem kena naisterahvas nõuab eesti mehelt väga palju, välismaises portaalis on otsekohe nõus eesti mehest väga palju vanemate meestega, ei ole esitatud ebaloogilisi nõudmisi.

Eesti mehed ongi juba oma tähelepanu suunanud mujale, kus naiste valik on suurem ning võimalus naisõiguslastest pagasivalikuid vältida. Võetakse ukrainlannasid, käiakse Filipiinidel, tänavatel on näha juba Tai ning teiste riikide taustaga näitsikuid. Ei maksa arvata, et nad kõik on baaritüdrukud või prostituudid, leidub väga palju range kasvatusega kodudest noori naisi, kes on isegi süütud, neile läheb korda pere ja abikaasa heaolu. Vihast leemendavate juhuseotsijatest feminatside aeg hakkab läbi olema, eesti mehed ei pea taluma ülbikutest tibinaisi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!