Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Seksimaia naise otsing, jätkuvalt (vanus parem oleks 18-49a)
 
M 44 07. detsember 2021, kl 23.58
Servus, neiukesed - prowakesed! Uus katse enne muhedat jõulu ning kindlasti igas vallas edukat uut aastat!

Et siis jätkuvalt otsin oma talu-häärberisse majapidajannat-madaami, kes kõik läikima lööks ning ise ka maaelu fhännaks. Mu ootused naisukesekesele pole ka teab-mis-suured - tahaks et oleks voodi vallas vähemalt reede-laupäe õhtuti kellegile hamba peale anda ja kellegisse vastastikusel diilil toru tühjaks lasta koos nädalapingete-painetega ning kes seda vajadust täiega ka mõistaks!

Anaal-valmidus oleks lihtsalt poonus. See ei pea olema, aga kui on- väga superlux ju! Kui noorik on väga vabameelne, oleme valmis naabrimehe-sõbrapoisiga ka meeletut topeltgrupi-mõnu saunajärkselt pakkuma (kui aru said :)...

Ise ikka lakun ka orkusid välja tavapäraselt ja tugevat trukkimist on kõik varasemad vallutused kiitnud! Lisaks on pakkuda maaelu avarate aasadel matkamisega, numpsakute loomade talitlemist.

Kindlasti olen tšentelmen ja pakun peale linade vahel püherdamist ikkagist klaasikese Chene-veini või lux-konyakit Metaxat! Veinide tundmist olen europa-reisidel küllalt kogend - rännuteed mind viind korra lausa Parntuse-Italia maile, nooruses Nliidu ajal ka Gruuzia mägedesse, veinikloostrieisse.

Kui nüüd mu meelas jutt su praokese märjaks võttis, libista sõnum teele. Teeme aastalõpu ja uue elu alguse üheskoos väegade magusaks! Kirjuta kindlasti ja sa ei kahetsed...
 
Härra samune-aastatagune 24. detsember 2022, kl 05.32
Kuulutus samune, aastatagune - noor näkk, võta yhendest! Nii väsind olend yksi-orakase tagumisest (et seemne ikka liikuma saaks). Mis sääl salata, on tyhjendet end veisegi, õh häinamaal suisel aal.. ent sooviks, et näitsik uus mind tyhjendaks wempsost suuhhe!
 
Näkineiu 29. detsember 2022, kl 03.22
Oleksin huviline, aga mul ei käi jalad laiali, seal on soomustega kaetud saba ju.. Nuuks :(
 
Ropp Raivo 08. veebruar 2023, kl 01.02
Määri uma urg õliga likeks, astun ehk lauba-õhta läbi!

Tõmba sis ikka päramulk ka likeks! Käin tolle ülõi kah.

Ja ludsumiseks pane õige uma kunst-amba är.

Ma siis purska õkva õige mitu hääd kõrda..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!