Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Alimendid
 
Üksik8 28. august 2019, kl 18.07
Tere,Mul on endise mehega 2 last, ning ta on võtnud pähe, et teeb lastele pangas arved ja laseb need ära külmutada ja kannab sinna peale elatusraha ning mõlemad lapsed saavad sealt igas kuus välja võtta 70 eurot. Ta arvab, et sellest piisabki ja ta ei peagi mulle kui laste eestkostjale rohkem maksma. Ma ei tea enam mis teha. Tal on veel uskumus, et niikuinii kulutan ma selle endale, krt ma ei ole niigi temalt mitmed kuud ühtegi senti saanud ja teinud ületunde, et hakkama saada. Küsimus siis ka see on seaduslik nii teha ja kui ma nt panen talle alumendid peale kas see siis ka kuidagi kajastub(mõtlen just seda külmutatud osa mida kasutada ei saa)
 
trammiraha 28. august 2019, kl 20.39
Enne kui sellise mehega lapsi muretseda, peab kohe arvestama enda võimete ja sissetulekuga.
Nüüd on muidugi ainus lootus kohtus alimente nõuda, iseasi kas selliselt midagi võtta üldse on.
 
mnjah 10. september 2019, kl 20.51
Äkki mees laseb analüüid teha, kas ikka on tema lapsed.Enne kui asjad sinu kasuks pööravad ,ka kohtus.
 
to Üksik8 30. oktoober 2019, kl 08.47
aga las ta sisi teeb need kontod ja kannab rah asinnna, las lapsed siis ostavad oma 70 eur eest endale ka mõne vajaliku asja kuna sinul raha ei ole..
kuna mees aga elatist ei tasu siis kohtusse avaldus, elatis välja mõista kui veel pole ja kui on ja mees laste kontodele kannab siis tekib tal elatise võlg. saad küsida riigilt elatisabi mille mees muidugi pärast peab riigile tahasi maksma
 
KES ON IKKA LASTE --ÕIGE ISAKE ? 31. oktoober 2019, kl 08.01
mnjah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Äkki mees laseb analüüid teha, kas ikka on tema la
> psed.Enne kui asjad sinu kasuks pööravad ,ka kohtu
> s.
VOT MEESTEL ON ÕIGUS SEDA ANALÜÜSIDA ,,PROOVID ANDA JA KOHTULE LASTE
ISAST KA TÄPSELT SEDA KINNITADA ;;;SELLEKS ON VAJALIKUD VERE---ANALÜÜSID TÄNA KA JUBA KÕIK VÕIMALUSED OLEMAS ;;;
 
ENNE ABIELU ,,PEAKSITE KA LEPINGU SÕLMIMA 31. oktoober 2019, kl 08.04
trammiraha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enne kui sellise mehega lapsi muretseda, peab kohe
> arvestama enda võimete ja sissetulekuga.
> Nüüd
> on muidugi ainus lootus kohtus alimente nõuda, ise
> asi kas selliselt midagi võtta üldse on.
ET TEIE KOHUSTUSED ---KÕIK SINNA KIRJA SAAKSID
JA ABIELU SÕLMIDES KA LEPINGULE ALLA KIRJUTATE OMA KÄEGA,,,
SIIS OLEKS KA NEID RAHA NÕUDMISI VÄHEM ;;
 
Matilda 11. aprill 2020, kl 23.24
See on üks väga asjalik pakkumine. Ma kohe nõustuksin.
 
Siin EESTIS POLE KORDA JA SEADUST 01. detsember 2020, kl 12.07
trammiraha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enne kui sellise mehega lapsi muretseda, peab kohe
> arvestama enda võimete ja sissetulekuga.
> Nüüd
> on muidugi ainus lootus kohtus alimente nõuda, ise
> asi kas selliselt midagi võtta üldse on.
VASTUS :::::Näiteks Ensv ---ei pääsenud ükski lapse isa ,,Sest lapse nimi oli passis,, kOHE KÜSITI --KELLEGA KOOS ELATE ##
Nii nagu tööle läksid --Oli kohe passi vaja...
Ja kõik mehed maksid alimendid lastele,,
EI KUULNUD KUNAGI ,,ET KEEGI ALIMENTIDEST PÄÄSES ,,
JA KUI OLI MEES HAIGE ,,MAKSIS PÄRAST TÖÖLE MINNES KOHE KÕIK SUMMA ÄRA,, MEIE VALITSUSE SUUREM VIGA :::
 
Siin EESTIS POLE KORDA JA SEADUST 01. detsember 2020, kl 12.09
trammiraha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enne kui sellise mehega lapsi muretseda, peab kohe
> arvestama enda võimete ja sissetulekuga.
> Nüüd
> on muidugi ainus lootus kohtus alimente nõuda, ise
> asi kas selliselt midagi võtta üldse on.
VASTUS :::::Näiteks Ensv ---ei pääsenud ükski lapse isa ,,Sest lapse nimi oli passis,, kOHE KÜSITI --KELLEGA KOOS ELATE ##
Nii nagu tööle läksid --Oli kohe passi vaja...
Ja kõik mehed maksid alimendid lastele,,
EI KUULNUD KUNAGI ,,ET KEEGI ALIMENTIDEST PÄÄSES ,,
JA KUI OLI MEES HAIGE ,,MAKSIS PÄRAST TÖÖLE MINNES KOHE KÕIK SUMMA ÄRA,, MEIE VALITSUSE SUUREM VIGA :::
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!