Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
ootan huviga
 
taaja 09. september 2008, kl 12.33
uut saadet ja jõudu jaksu neile kes seal osalevad ,loodame et mõnigi leiab omale kaaslase.
 
just 09. september 2008, kl 13.57
a mul juba ette kahju, kuidas siin delfis neid maha tegema haka-takse
hea oleks, kui seal osalised netist selle saate kommentaare lugema ei kipuks
 
üksik n 58 09. september 2008, kl 14.21
ootan ka põnevusega seda saadet kuigi ei osale.Aga soovin ka osalejatele jaksu ja tahet,enam aga õnne otsingutel.
 
linnavurle 10. september 2008, kl 03.42
maha tehakse siiski ikka põhjusega, tihti on sümpaatsed inimesed saanud ka vaid positiivsd kommid. aga ise üleolev ülbik või pekine aga teisi maha tegemas, sellised saavad siin oma koslepi kindlasti kätte. erandeid on ka aga siiski suht õiglane siin see värk.
 
Miiz 10. september 2008, kl 12.16
Millal saade hakkab?
 
üksik n 58 10. september 2008, kl 12.27
täna kanal 2 kl.21.30 head vaatamist.
 
üksik n 58 10. september 2008, kl 12.32
vabandust:ETV2,kell 21.30
 
anna 10. september 2008, kl 15.59
Siiski Kanal 2, kell 21.30.
 
pipi 10. september 2008, kl 18.14
alkoholi- ja naistelembesed sõbrakesed kristjan superstaar kiis ja taavi malaisa malmre võrgutamas üksikema:)) ootan huviga.
 
p 10. september 2008, kl 18.22
Lapsed on mõnikord julmad. Ma ei imesta, kui nende lapsi koolis narrima hakatakse. Milleks selline saade üldse? Kas vanemad oma laste peale üldse ei mõtle?
 
viimasele 10. september 2008, kl 19.22
sinusuguste lapsed hakkavadki mõnitama. sinu asi oleks kodus teleka ees selgitada asjatuuma või saata nad magama.
 
p 10. september 2008, kl 19.30
Minu lapsed ei hakka, pealegi, nad ei vaatakski sellist saadet. Kas täiskasvanud inimene pole tõesti ise võimeline teistsugusel viisl peret looma, kui vaid narri mängides?
 
viimasele 10. september 2008, kl 19.33
igaüks teeb nii nagu õigeks peab. ei suuda sina ega mina maailma pöörata sinna suunda, mis oleks meelepärane. tuleb leppida paratamatusega.
 
p 10. september 2008, kl 19.35
Paratamatus? Kas sa ise läheksid sellisesse saatesse või Tõehetke?
 
:P 10. september 2008, kl 19.45
miks sa p pead narruseks seda, kui keegi julgeb oma mõtteid saates avaldada? pigem on narr see, kes julgeid maha teeb. sinu kui mahategija mõtted on ju põhimõtteliselt samasugused, vahe vaid selles, et sina oled arg ja poed oma silmakirjalikkuse taha.
 
pere 10. september 2008, kl 19.49
Aga mina saan küll aru nendest nimestest,kes sellisesse saatesse lähevad.Kui ikka inimese elu on igav töö-kodu,miks siis mitte saada elamust teles.Olen ise käinud Reisile Sinuga saates ja küll ei kahetse.Minu arust see just tekitabki kaifi,kui terve suguseltsil vms olen sina mõnda aega klatsialune:)
 
p 10. september 2008, kl 21.11
Naeruväärne mõttekäik, to :P. Kas ülejäänud klouniks mitteminevad eestlased on arad?
 
viimasele 10. september 2008, kl 21.57
kui oleks soov, siis oleksin seal, aga ei kribaks siin. ei, mina ei läheks, aga ei tee teisi ka maha. igaüks loob oma õnne ise ja tee õnneni ei pea mitte mee lakkumine olema. okkaline nagu ütleb kõnekäänd.
 
haha 10. september 2008, kl 22.21
seal ju hullem kaader kui maamehes:D
 
viimasele 10. september 2008, kl 23.02
aga kuidas su enda peegelpildiga on, oled rahul?
 
ml 10. september 2008, kl 23.02
miks nende lapsi hakatakse koolis narrima? vanmate kohus on oma lastele selgitada, kuidas asjad käivad ja on, siis ei teki ka lastel võlt arusaama. ma ei näe küll põhjust, miks kellegi laps peaks teist last koolis narrima, kui nägi teda või vanemat telekas. see näitab narrijate taset.
üldiselt on väga kift saade koos saatejuhiga. temas õhkab kohe seda heasoovlikkust ja headust. mainiksin, et hästi-hästi armsa oleku ja jutuga on Leena seal saates. teised olid kuidagi virilad, kes mida leidis juba meesterahval olevat ja hädaldava jutuga.
edu neile kõigile!
 
wert 10. september 2008, kl 23.13
oi mulle see Leena meeldis, väga armas tõesti :)
 
:P 12. september 2008, kl 16.49
p, arad ja silmakirjalikud on need, kes julgeid maha teevad.
 
mnjah 01. oktoober 2008, kl 00.13
No ,mulle üks sealne osaleja on ka suht teada...varemalt ajas minu abikaasat taga ja ütles otse mulle,et temast saab minu lastele parem ema kui mina .....nime jätan mainimata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!