Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
jube kaabukas..
 
Jaana 11. september 2008, kl 01.30
see kauboi kaabuga oli ikka vaga rove ja vastik kui ma selle naise asemel oleks olnud siis oleks kaskind selle sealt minema saata...ja see lopp oli ka hea et oi kas jargm. nadal ma euroopas see oli kull naisele ja sellele teisele norm. kutile lohutuseks et onneks...sellega ei pea rohkem kohtuma.. se kauboikas oli kull peast segi vist...
 
ellyke 11. september 2008, kl 07.06
Ei ütleks et just rõve ja vastik aga selline mees sobib ikka vanemale daamile.Nagu öeldakse vana hobune tahab ka kaeru,arvan et seekord jääb ilma.See kaabu teda ka ei kaunistanud just.
 
hmm 11. september 2008, kl 07.41
meenutas kadunud Mati Nuudet veidi:D
 
kaku 11. september 2008, kl 08.38
see on ilmselge näide tüüpilise eesti mehe enesehinnangu kohta. ise paks, vana ja kole kui öö, aga näe- tahab noort ja ilusat naist. täielikult puudulik kriitikameel.
 
vaidleja 11. september 2008, kl 10.44
Öö ei ole kole!
 
Miku 11. september 2008, kl 11.23
Mehel polnud ju viga! Puhas, korras välimus, eneseväljendus ka ok. Ei otsinud sõnu, ei ropendanud, ei kasutanud slängi. vana? Seda jah! Kole? Kindlasti mitte! Minu maitse ka mitte!
 
dsd 11. september 2008, kl 12.58
jube paks vanamees vaene naine kui ta sellise valib ja pealegi jube tüütu oli ka koguaeg seletas ja teisel mehel ei lasknud üldse rääkida
 
ella 11. september 2008, kl 13.25
Välimus on maitseasi, aga no minu meelest oli selle mehe jutt küll imelik. Pole ka ime, et ta naisele ei meeldinud. Kuidagi ennasttäis tüüp tundus. Brr...
 
sips 11. september 2008, kl 13.38
Tõesti jube:S:S:S Miks see evelin teda üldse valis??
 
to sips 11. september 2008, kl 13.42
Ta polnud enne mehe pilti näinud.
 
xxx 11. september 2008, kl 14.05
Kas te ise olete paremad.Välimus ja olek on maitseasi.Aga muidu ta tundus küll heatahtlik ja mõnel peol oleks isgei huvitav kuulata tema kiiksuga lugusid...
 
! 11. september 2008, kl 14.14
Selle kaabukaga ei suudaks küll isegi viisakuse pärast saadet lõpuni venitada. Mina oleksin ta peale esimest saadet kohe viisakalt ahtri suunas juhatanud... Kohutav eneseimetleja!
 
paistab 11. september 2008, kl 14.41
Osad on saatesse tulnud, et endale reklaami teha. See mees käis laulmas ju kuskil.
 
ml 11. september 2008, kl 14.43
no oli ka see kaabuga mees nii hirmus või, nagu siit lugedes välja paistab. minumeelest küll ei olnud, täitsa tavaline mees ju. huvitav oleks vaadata nende naiste mehi, kellele ta üldse ei meeldinud, et missugused ilu-eedid need teie mehed siis on. mees peab mehelik olema!
to mees oli vanem küll naisest, aga mõned naised tahavadki ju vanemaid mehi, mis ei ole sugugi kummalisem, kui vana naine tahab nooremat meest.
et oli paks...,polnud hullu midagi, vanemad mehed võivadki veidi tüsedamad olla. ainuke asi mis mind häiris, oli see lobapidamattus. teisel kandidaadil oleks võind lasta ka rääkida.
keegi arvas,et öö on kole,mulle öö meeldib.
 
mulle 11. september 2008, kl 14.58
ka see vana meeldis. Endale meheks ei tahaks, vaatan nooremaid, aga selline heatahtlik ja muhe papi oli. Ja muuseas, ilu on vaataja silmades.Kole oli ta meie, 20-neste jaoks, oma vanuse kohta oli ta ikka täitsa kobe.
 
piiga 11. september 2008, kl 15.20
Aga minule meeldivad viisakad ja toredad inimesed, vahetpole mis vanuses. Igaljuhul oli meeldiv inimene..ja 100 korda kergem on sellise inimesega, kui sellisega kes omaette istub ja puhiseb.
 
Cafe 11. september 2008, kl 15.21
Kui vana siis kaabuga mees oli, et oma vanuse kohta kobe? Mina olen tema pilti näinud ka delfi tutvuste lehel, mis siin paremal pool vanasti seisis.
 
ml 11. september 2008, kl 15.32
mina pakuksin talle näkku vaadates nii 55. täitsa normaalne härrasmees väilmuselt.
 
ei 11. september 2008, kl 17.06
tea, kas ta perekonnanimi on Illak? Nii tema moodi ja semmis kunagi Eve Kiviga.
 
näinud 11. september 2008, kl 17.29
Kaabukas ju väga aktiivne otsija olnud erinevates tutvumisportaalides. Mehel peab ju midagi ikka viga olema kui ikka ei leia. Kenade ja normaalsete naiste hulk peaks ju piisavalt suur olema.
 
ebameeldiv 11. september 2008, kl 18.46
Minu meelest oli ta isalik. Rääkis ka liialt aeglaselt, kuidagi ei jõudnud lause lõppu ära oodata.
 
h 11. september 2008, kl 20.01
mull tundus, et tal on mingi alkoprobleem..
 
öäkk 11. september 2008, kl 20.27
mulle see kaabupaksmagu absull ei meeldinud, rõve rõve oli
 
k* 12. september 2008, kl 10.07
aga kas keegi on aru saanud, mille järgi neid mehi-naisi kohtingule ilmus... sellel evelinil(??) ja rutil ainult 2 meest, nii et valida ju ei olegi millegi-kellegi vahel...??? kirju said aga kõik kõvast...??? kummaline....
 
n44 12. september 2008, kl 10.56
kirju said nad hästi palju jah, aga ma arvan, et nad ise valisid sealt kirjade hulgast kõige normaalsemad tundunud välja.
 
ann 12. september 2008, kl 11.11
Kaabuga härral pole viga midagi,kui ta omaealiste daamidega suhet luua üritaks.
 
huhh 12. september 2008, kl 16.56
välimuse kohta ei kobise mitte üks paha sõna, aga jutu maneer oli küll häiriv. kui kodus peaks olema selline kirikuõpetajaliku aegluubisjutuga mõmm, siis küll kannatus katkeks. ma jõuan enne 5 tiiru ümber maja teha, kui tema oma mõtte ükskord edastatud saab.
 
xxx 12. september 2008, kl 17.33
kirju said nad hästi palju jah, aga ma arvan, et nad ise valisid sealt kirjade hulgast kõige normaalsemad tundunud välja.


Ma millegi p2rast ei usu,et need naised ise v2lja valisid kirjade hulgast.Kas siis toesti olid teised kirjad veel hullemad.
Ja sel kaabuga vennal polnud ju piltigi.Seega ilmselt polnud ka nn kirja kvaliteet eriti oluline.
 
njah 13. september 2008, kl 16.51
polnud sellel kaabumehel midagi viga, sõbralik, jutukas, kogemustega, tundus et ka toimetulev inimene. Kahju oli vaid Rutist, et tal vaid 2 vahel valida oli. kaabumees on talle vana ja teine liiga noor. Aga otsustab ikka muu sobivus, tähtis pole mitte ainult vanus.
 
tts 13. september 2008, kl 18.09
Ta oli nagu Mati Nuude kloon. Kogu aeg oli tunne, et hakkab laulma: "Ära ütle, et ma olen vilets mees..."
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!