Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
jube kaabukas..
 
to njah 13. september 2008, kl 22.59
Toimetulev inimene? Millega toime tulev? Kui sellises vanuses mees elab üürikorteris, siis ma ütleks, et tegemist on viletsal elujärjel oleva inimesega! Ka see võib põhjus olla, miks endale naist ei leia - ükski naine ei riskiks sellega, et mees võib tema ülal pidada jääda...
Jutt on sel mehel ka tüütult ja närvidelekäivalt aeglane!
 
jube 14. september 2008, kl 13.48
kuidas ta oma käsi hoiab puusas, koledad kondised käed, ise paks
 
keegi 15. september 2008, kl 16.46
Kilomeetrite kaugusele oli ju näha, et see vanapaks krooniline tutvuja ja vanapoiss. Kaabu aga varjas kiilaspead. Kahjuks jah enamus mehi suure ego ja ülepaisutatud enesehinnanguga. Kui sa ikka 45eluaastaks pole omale naist suutnud reaalis hankida, siis ei saa ka teleka kaudu...Aga nagu öeldakse, et iga pott leiab kaane, niiet äkki isegi mõni kirjutab sellele onkule ja krabab omale...Aga antud naisele ta absoluutselt ei sobinud. Tundus, et naised olid valed valikud teinud...
 
noh 16. september 2008, kl 10.09
Mulle näib, et kui 35. eluaastaks ei ole mees endale naist leidnud (vähemalt ühte pikemat kooselukogemust) ja tal pole last, siis on tal midagi viga (lihtsalt nõme ja äpu, liiga kõrge enesehinnanguga, perfektsionist vms).
Kusjuures need 35+ mehed tahaksid leida naist, kes neile lapse sünnitaksid! Järelikult alla 30-se, tegelikult juba alates 20. eluaastast naine oleks sobiv neile! Utopistid.
 
tuuli 20. september 2008, kl 07.24
kaabukas -jah. Liiga aeglase mõttelõngaga. naise kannatus lõppeb enne, kui see oma ka veel monotoonse heietuse lõpetab. Hästi kommis keegi eelnev, kes rääkis ümber maja jooksmisest. ko-hu-tav, sellepärast tal naist ei olegi. ega saagi. mina ja minu laul. mina ja minu lava. mina. kaabu.
 
stiil 20. september 2008, kl 18.56
See kaabu ja stiililt täiesti mööda- mingi hele suvine võrkkaabu.Oleka siis veel, et veluurist kallis kaoboikaabu...See on tal umbes sama, mis villane mantel ja suvine võrkkaabu.
 
tean selliseid 21. september 2008, kl 21.31
see kaabu oli tal ju esinemisatribuutika. kõige kohutavam oli see, et ta laulda ei osanud. omaarust muusik, ansambel Andres ja sõbrad. ikka väga jube oli kuulata. ja olemine oli sellise mehe moodi, kes iga päev vaikselt drinki paneb, lapik põues.
 
Teadja 22. september 2008, kl 12.56
Lihtsalt naljakas on see , et inimene reklaamib end täiesti valede faktidega ja ise tunnen seda inimest, selleks võin tõe huvides panna kirja tast mõned tõesed seigad. Ta oli kunagi Tšernoböli komitee esimees ja Eesti Ekspress trükkis aastaifd 15 tagasi ära seiga et ta käib Eve Kiviga. See oli tõsi ja olen ka nendega koos seltskonnas olnud. Ilmselt Kivike kasutas ära head "tõupulli" n.ö.
Mõni aeg nad tõesti oli koos. Aga nagu naistelehe artikkel kirjutas, et Mati Nuudega nad sõbrad olid, see on küll jama ja laulda ta ei oska tõesti, olgugi, et ta on lauljaks ennast alati pidanud. Alkoprobleemid on tal ka kuigi on tublilt aeg ajalt jälle maha jänud aga muidu kipub tsüklikas olema. Ja mingit pikaajalist elukaaslast pole tal ka olnud. Veidi kiiksuga ja veider on ta alati olnud. Kaua oli ta bussijuht küll siin ja soomes aga ka sealt löödi ta minema. Nii on lood.
 
ka teadja 22. september 2008, kl 19.26
Tegemist ongi patoloogilise valetajaga. Ajakirjanduses rääkida väljamõeldisi on ju imelihtne,keegi ei kontrolli,kas räägitu vastab tõele või mitte.Tundub,et kaabul on haiglaslik tähelepanuvajadus.Mis siis,et lauluoskus on pigem kesine, tunneb ta end Mati Nuude juuniorina(kriitikameel on kahjuks olematu ja paistab,et segi on läinud reaalsus ja iseenda poolt väljamõeldu).
 
viiul 29. september 2008, kl 19.30
minuarust mees nagu ikka mees olgu siis sihuke aga laulda ta küll ei osand see oli nõme.ja tüdruk oli liiga armas tema jaoks.aga ju päss leiab omale ka naise igal potil ju kaan.
 
kuulja 03. oktoober 2008, kl 21.44
kauboikas käis esinemas ühel sünnipäeval laulis no väga jama esitus kahjuks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!