Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
rutt
 
vaataja 11. september 2008, kl 12.57
issand milline naine kohe esimeses saates hakkas mehi kamandama pühi laud puhtaks pane lina nii tee väiksemad tükid jne jne...pole ime et sellisel naisel meest ei ole ta ju ehmatab need esimese korraga ära, siis tuli veel välja et ta ei viitsi tööd teha.algul oli hoopis teine arvamus aga pettumus kui suur.
Loodame et mehed saavad aru et sellise ülbikuga pole midagi peale hakata.mle isiklikult jättis väga hea mulje see vene rahvusest naine 2 väikse lapsega kohe tundus tore ja heasüdamlik
 
sips 11. september 2008, kl 13.29
Ma ei saa aru, miks tal aint 2 meest seal oli... teisel mehel on neid naisi niiii palju. Ja selle ruti mehed on ikka päris nõmedad.
 
positiiv 11. september 2008, kl 13.55
Ma märkasin ka seda sama asja, aga vahest see on lihtsalt sellest, et inimene on harjunud üksi toime tulema ja sellepärast teab ise mismoodi asjad peavad täpselt olema + harjumatus teise inimese tavadega pidevalt arvestada.
 
xxx 11. september 2008, kl 14.03
Arvan ka,et kui kellegil on kont kapis siis on see Rutil.Kui juba esimesel kohtumisel läheb selliseks kamandamiseks,mis siis veel kooselul juhtuma hakkavad?Iga päev tülid?
Ei saanutki päris täpselt aru,kas tegu on konfliktse inimesega või lihtsalt või lihtsalt sellise "püksid naise jalas" tyypi naisega.
 
www 11. september 2008, kl 14.20
to xxx
on ka kolmas võimalus, lihtsalt kaamerakramp. igaüks käitub erinevalt, et oma kohmetust peita. ju ta ei osanud siis paremini istuda ja astuda ja suhelda. jutt neil omavahel lihtsalt ei jooksnud. mehed olid muidugi ka "tase" omaette.
 
et mida? 11. september 2008, kl 14.25
no aga mehed, kes rutile tulid, olid ju ka allpool arvestust? neid ma ei viitsiks isegi kamandamiseks kasutada. ilmselt rutt pole neist ka huvitatud. mis vanamehepäss.. eriline vilusoof ju, irw
 
kilbu 11. september 2008, kl 14.33
Rutt on linnainimene, maatöö koos varajase ärkamisega pole talle.
See spordipoiss sobiks isegi paremine, tasakaalustaks kamandaja.Kuid see maapoiss, muidu tore ja normaalne aga jutt jättis küll soovida.Just see, et miks eelmine suhe lõppes ja kogu muu jutt,et ainult töö jne.
 
Liisi 11. september 2008, kl 16.18
mis kamandamine naine peabki mehi juhendama need mehed teevad ju koike nii et koik peab ise ule tegema.. ja ukski naine pole selline kes mingi 5ules touseb ja maa toid tegma hakkab appikene...ja ega jah need mehed ikka jubedad ka enam vahem koik.. ja uks tuli mingi 19a ja ulikonnas jummal kul mis ta arvab et sellise 60ndate riietusega on kena va ja saaks hakkama naise ja 2lapsega inimestel pole vist uldse moistust peas...
 
vambola 12. september 2008, kl 20.51
minule küll Rutt meeldis.
kamandajana ta küll ei tundunud,pigem olid need kutid pisut mökud ja keegi pidi ju lihtsalt aktiivsust üles näitama.
kui saaks võtaksin Ruti kohe ää
 
b 13. september 2008, kl 20.41
mul hakkas küll lausa kahju Rutist - tal küll millegi ega kellegi üle seal rõõmustada polnud. oh vaesed mökud, neist ka kahju - pole imestada, et naist ei leia. "luuletaja".....
 
naine 18. september 2008, kl 14.37
Rutt oli vahva,
mina ka arvan et kaamerakramp,
mida te ise peale hakkaksite,
kui näete, et kumbki kanditaat ei sobi
ja saatest ära minna ka ei tohi, tuleb edasi näidelda????

Sama käib evelini kohta.

Mulle meeldis see kuidas Rutt neid kahte ohmukest kantseldas, üks ühes äärmuses, teine teises äärmuses oma iseloomudega.
Ma poleks ise küll suutnud sellist viisakat "teatrit" teha, et huvi tunda käekäigu vastu ja sõbralikult vestelda, kui iniemsed ei meeldi.
 
dsad 19. september 2008, kl 13.12
rutt on ikka jube nimi küll
 
Ah 25. september 2008, kl 19.26
No suht nõmedalt suhtub meestesse küll. Üks oli enamvähem ja iial ei saa nii küsida kui esimest korda mehekoju lähed, et kus siis minu tuba on. Anna andeks aga se on nõme mina meheasemel oleks vastand kodus on sul oma tuba jobu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!