Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kolme lapsega üksikema
 
triin 11. september 2008, kl 14.19
huvitav, kas kolme teismelise lapsega üksikemal on kunagi lootust kedagi enda kõrvale leida? kas keegi tunneb mõnda sellist? ühega ilmselt lihtne, aga kolmega...?
 
ühega 11. september 2008, kl 14.23
mismoodi lihtne? mul üks laps ja 10 aastat olen üksi. ja ilus olen ja sale olen ja hakkaja ja edukas ka. hid mehi lihtsalt pole.
 
jaa 11. september 2008, kl 14.34
mul tuttav 4 lapsega ja ka sai mehele.
 
hmm 11. september 2008, kl 15.07
Kes otsib ,see leiab :)
 
On-on 11. september 2008, kl 15.07
Mul sõbranna ema sai 3 lapsega mehele. No lapsed olid küll siis juba nii umbes teismelised.
 
ml 11. september 2008, kl 15.26
tean üht tuttavat, kes oli kõrgharidusega ja sai ka mehe kõrgharidusega, siis sündis neil omavahel ka kaks last veel. elasid väga hästi,loodetavasti siiamaani.
 
mh 11. september 2008, kl 16.53
Ma jälle kõhuga mees ja paljud on selle pärast loobunud.Pole söödik ega joodik kuid pärast pimesoole oppi asi järsku muutus.
 
ei 11. september 2008, kl 18.26
ei ole võimalik saada normaalset meest kolme lapsega, kesse võõraid lapsi ikka tahab
 
ml 11. september 2008, kl 19.27
kusjuures on väga normaalset meest võimalik leida. muidugi on mehel ka siis mõni laps juba olemas kas enda või naise juures.
 
ok 11. september 2008, kl 21.30
kõik on võimalik kui sa ise normaalne oled ja normaalselt suhtled, lapsed pole takistuseks, kui sa hoolid lastest ja mehest kes su kõrvale tuleb
 
ml 11. september 2008, kl 21.43
viimasega täielikult nõus!
 
kindel 12. september 2008, kl 09.24
olen ise kolme v2ikse lapsega ja leidsin ka, t2hendab tema leidis minu ja oleme 6nnelikud...lapsed on ta omaks v6tnud ja tema ka lapsed omaks v6tnud...mingi aeg m6tlesin ka et j22n eluks ajaks yksi oma kolme lapsega, kuid n2ed ei j22nudgi...olen 6nnelik:))
edu:)
 
nojah 13. september 2008, kl 16.42
to ühega

sul latt liiga kõrgel
 
mees32 13. september 2008, kl 17.06
saak kokku ! kenake
 
ss 13. september 2008, kl 22.41
mina olen oma elus just näinud palju seda kuis lastega naised leiavad häid mehi aga üksikud jäävadki krimpsus näoga ootama või saavad siis mingi imeliku isase. ma olen oma kogemustele toetudes jõudnud järeldusele, et lapsed on pigem boonuseks.
 
kasuisa omanik 15. september 2008, kl 00.10
minu ema leidis kyll kolme lapsega uuesti väga torea mehe...meie oma isa suri õnnetult
kasuisa on igati tore inimene... nyyd kui ema enam pole suhtleme ikka, kuigi olin peres kõige vanem ja kolisin suht vara kodust ära.. jäid ikkagi väga soojad suhted... kuigi koos elasime vast 1,5 aastat... väike vendadel muidugi täiesti isa eest. mina usun, et lapsed pole takistuseka...tähtis on naine ja mees ise.. asjaik naine leiab ikka asjaliku mehe sest jobusi ta ju välja ei kannata ;) elu veeretab ise asjad paika
nb. mu ema ei olnud sellinne piitspeenike tibike.. pigem trullakas lõbus hakkaja naine...
 
n44 15. september 2008, kl 10.51
pole ka kuulnud ühegi mehe käest, et laps oleks takistuseks olnud, kui naine on normaalne nii seest kui väljast.
 
irr 16. september 2008, kl 12.32
Tean juhust,kus mees jättis oma naise lapsega maha ja läks uue naise juurde,kus kasvamas 4 last ja elavad siiani õnnelikult.Igaühe jaoks on kuskil keegi,näed lapsed ei ole takistuseks kui ise igati mõistev ja tore inimene.Edu sulle,varu kannatust.
 
ka 3 lapsega 18. september 2008, kl 15.40
Kõik oleneb, kui kõrgele lati seadnud oled. Mina leidsin küll väga hea ja armsa inimese:)
 
Daam50 22. september 2008, kl 14.53
Ei no, ma tean ühte meest (kui sootunnused aluseks võtta, siis on ta mees jahh). Ta sai ühe naisega tuttavaks, kel oli oli 5 last. Tegi kohe 6-da juurde ja aasta pärast nad lahutasid. Ma pakun, et see naine leiab omale järgmise 'mehe' kah.
Niiet - kõik on võimalik.
Aint et mitte kõik ei ole kõrvaltvaadates nii hale.
 
kolmik 22. september 2008, kl 18.07
Mul on kolm last lahutatud abielust.
Nüüd elan koos mehega, kes on ilus, tark, hea ja teenib päris piisavalt, et mina võin muretult kodus olla.
Muinasjutte juhtub.
Planeerime ühist last kah.
 
sugulane 29. september 2008, kl 19.28
minul on sugulane kes leidis 9 lapse kõrvalt veel omale mehe.ise on aktiivne särtsakas lapsed tublid suured juba enamuses.kõik on võimalik.kindlasti.
 
tartukas5 27. oktoober 2010, kl 21.57
Tere.Ikka leidub kui huvi kirjuta tutuvuks hea meelega ise olen 30 aastane nimi Toomas ja kasvatan 8 aastast poega üksi.

E - Mail:
ariatoomas@hotmail.com
 
toomasele 28. oktoober 2010, kl 23.04
kas sa endast 10 aastat vanema üksikemaga ka soovid tutvuda? minul seda vanusekompleksi pole, kuid tean, et mõnesid see häirib. olen küll tallinnas ise oma lastega. kuid pole olnud mahtigi end sellisele lainele seada, et kusagile minna, kus kedagi kohata jne.
 
Isa3last 28. oktoober 2010, kl 23.15
Võid ju teada anda, kes oodatud oleks ja kes mitte, ehk siis sellised ka ligi ujvad mõned. Üldine küll, et nooremat naist vaadatakse.
 
Naine40 29. oktoober 2010, kl 20.13
kolmik....
sulaselge prostitutsioon
 
eelmisele 29. oktoober 2010, kl 22.04
sellest ei saanud nüüd küll aru. misasi on sinu arvates prostitutsioon?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!