Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Armsad inimesed
 
naine/ema 12. september 2008, kl 14.13
Palun 2rge yldistage naisi/emasi,kes on nn j2tnud oma lapse(d) mehe/isa kasvatada,tembeldades rongaemaks vms.Te ei tea kunagi tagamaid!Uskuge,on erandeid,kellel pole lihtsalt olnud valikut!Te ei tea mis toimub nende sydames!
 
mh 12. september 2008, kl 19.12
kas sul kah süümekad või? Mis saab peale dementsuse, raske puude või surma VEEL olla ühel naisel põhjuseks, miks mitte oma last ISE kasvatada?
 
viimalsele 12. september 2008, kl 19.17
Ei suhtu sellesse hästi, aga meestel on neid põhjusi sadu.
 
naine/ema 12. september 2008, kl 21.57
yliv6imukas mees,kes suudab oma rahaga k6ik(i)e osta!
 
tõepoolest 13. september 2008, kl 15.16
kui ikka ei tea asjast midagi, pole kellegil õigust targutada
 
eile 13. september 2008, kl 15.37
arvan sama, kuigi pole ligilähedaseltki antud olukorras olnud.
Väga inetu on hukkamõista, räigelt, ja parastada...teadama kogu lugu. ja teades kogu lugu...ei pruugi ka see olla KOGU lugu....

Mõista, mitte hukka mõista
Mõista mitte, hukka mõista
 
pealtvaataja 13. september 2008, kl 16.40
mind ärritab ka suhtumine et abielu lahutamisel PEAB ainult naine last kasvatama.
Tahaks tead mis on mehel puudu et ta seda ise teha ei või? On meestel vaimne või füüsiline puue?!
 
ti 14. september 2008, kl 19.01
aga vot ei kujuta peale surma või kooma nagu varianti, miks ma oma last EI kasvataks. ära tule ikka rääkima siin, naine/ema, VALIK on alati. samas kergema vastupanu teed on muidugi ju ka kaerhgem minna ja ennast pärast õigustada.
 
naine/ema 15. september 2008, kl 08.18
ti

ytleksin t2pselt sama,kui ei oleks seda nii jubedal moel l2bielanud.Usun,et jah,m6ned naised ehk nii teevadki,annavad alla,aga vaata on selliseid mehi,et sa ei suudaks mitte uskudagi!Olen tihti m6elnud panna oma loo Tuuli saatesse,aga ma tean,et siis ma ei pruugi enam elada.Eks ise syydi ka,et sellise mehe otsa sattusin,aga alguses on ju k6ik ilus ja tore,kantakse peent loori oma pahupoole ees...Elu nagu filmis :S
 
NAINE 15. september 2008, kl 09.52
tean ka üht juhtumit ,kus naiselt lihtsalt võeti lapsed ära, kõik ametnikud maksti kinni, lapsi ema juurde ei lubatud.
Asi läks vägivallani välja.
Ema oli/on tore ja armas ,hooliv ja tubli perenaine.

Naine/ema, ära pane oma lugu sellesse saatesse, kardan et sellest ei tule head nahka.
 
naine/ema 15. september 2008, kl 12.45
NAINE
T2nan,et nii m6istev oled,sa r22gid nagu minu juhtumist.
Mina yritasin isegi Eestist lastega p6geneda,tegin k6ik mis mu v6imuses oli...aga nii kurb kui see ka pole,on siin riigis K6IK ostetavad.
Tahaks lihtsalt noori naisi hoiatada,et ei ole lahe v6tta mees,kes on kas tuntud tegelane,ambitsioonikas ja v6imukas v6i/ja allilma tegelane.Saatus v6ib osutuda v2ga julmaks-v6id j22da ilma k6igest,oma vanematest,lastest,s6pradest ja ka iseendast!!!
 
NAINE 15. september 2008, kl 15.13
naine/ema
mulle tundubki et tundsin su ära ,tahaks küll loota,et selliseid mehi väga palju Eestis ei ole.Kuigi äkki kellelgi oleks sellest teadmisest suur abi aga parem karta kui kahetseda.
Olen veevalaja 40+ ,kas ka sina ?
 
naine/ema 15. september 2008, kl 15.25
Ei,mina olen 25+
 
haahaa 16. september 2008, kl 14.18
Noortele naistele, ärge siis muretsege lapsi iga totuga...Mis toimib naise südames kui jätab lapsed maha. Midagi ei toimu, seksisõltlased on nad, jooksevad armukese sabas minema.Normaalne mees ei lase lapsi välismaale jooksva naisega iial kaasa.
 
- 20. september 2008, kl 19.48
Teil kõigil võib õigus olla, aga osa naisi lihtsalt jätab oma lapse kas isa või vanaema hoolde ja tuld .Üks isend põrutas Tln. tööle kuna põlgas kodulähedase töö, hakkas 13 poja juures kaks korda nädalas käima ja kui laps vanaema juurde jõudis oli lahkesti nõus, nüüd üritab soomes raha teenida ja nüüd hoolitsegu isa nii kahe lapse (tütar oli juba enne vanaema juures)kui vanaema eest ja käigu tööl mitme koha peal või lausa elagu tööl.KAS LÄHEN KOHTU KAUDU RAHASID NÕUDMA, ET EMA SAAKS VANAST PEAST LASTELT ELATISE VÄLJA NÕUDA KUI @!#$ VÄLJAVENINUD????
 
poolt 03. oktoober 2008, kl 21.32
olen teemaalgataja poolt.isad pole sugugi halvemad lapsevanemad.muidugi otsustab ju terve pere mis on lapsele parim aj variante on ju mitu.kõik isad ei ole kaugeltki sead.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!