Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Tänane saade
 
Nonii 17. september 2008, kl 21.51
Kuidas teile rahvas tänane saade tundub?
 
kerttu 17. september 2008, kl 21.56
Mis mihklist arvate??
 
üks üksikisa 17. september 2008, kl 21.58
kuna kolmapäeviti pole midagi paremat sel ajal vaadata, siis käib küll neid vaadata,
mis asi see on, mis neid sinna ajab (lollitamine, esikaanele saamine, raha või on nad lihtsalt nii äpud)
 
Nonii 17. september 2008, kl 22.16
Ma ei oska öelda aga kurb, et Evelinile ei tulnud sinna keda ta ootas.Ta tundus nii nukker ja ootlik.Mulle väga Leena meeldib ( südamlik naine tundub).
Rutt ei meeldi absoluutselt.Ruti kõige normaalsem mees on Jaak mu meelest.
Kahe lapse isa pidu oli küll väga vahva.
 
üksikema 17. september 2008, kl 22.17
appi! no ma pole mingi meestevihkaja ja oma maa patrioot olen isegi omal moel, aga seda vaadates, ma ei oska küll muud öelda, kui et FCKING EESTI TROPID!!! ja see käib nende meeste kohta seal - nii kosilaste kui ka üksikisa pihta, no mida? üksikemadest on muidugi eriliselt kajhu - kui säravad, kui TARGAD - elutarkus on see, seda on silmist näha, ükski neist ei laia nii, nagu see üksikisa seal - no küll on sõiduvees, antagu talle aga aega ja kuipalju neiusid ta järgi ikka nutma jäi. naised on eestis vastutusvõimelised ja ilusad, mehed memmekad ja tropid (ei saa kolmekesi üht telkigi püsti), see minu kokuvõte saatest :(
 
t 17. september 2008, kl 22.33
mehed tunduvad jah nagu sunniviisiliselt seal olevat. kisu sõnu või tangidega suust... justkui õnnetusehunnikud kõik
 
ps 17. september 2008, kl 22.39
Leena on armas, aga lollike (parima mehe saatis minema), aga vast selle totuluse tõttu ka mehed ennast temaga vabamalt tunnevad ja kosilasi kõige rohkem. Evelin on ilus ja tark naine - paneb eesi mehe värisema ja peitu pugema, kurb, aga tõsi. Ja kellele siin Rutt ei meeldinud, tead, kui mind jäetaks metsa üksi kolme sellise äbarikuga, ma ei kujuta ette, kuidas suudaksin käituda nii tasakaalukalt ja kenasti, nagu see vapper naisterahvas.
 
terttu 17. september 2008, kl 22.41
jah, aru ei saa- mehed ju nii tagasihoidlikud ja tasased justkui naisterahvad ... aga ega keegi neid sinna vägisi pole viinud. masendav.
 
... 17. september 2008, kl 22.42
minu kaastunne mehele,kes selle krigisev-targutaja Ruti omale majapidamisse saab:)
no peab ikka tallaalune tropp olema, et sellist vinguviiulit taluda:)
 
marge 17. september 2008, kl 22.42
See rutt on väga julm. Konkurentide ees ühele mehele kõva häälega öelda et sa ei oska ju tantsida üldse!!! Alandada teda teiste meeste ees. Eriti, kui see kõige häbelikum niigi ületas ennast ja läks esimesena rutti tantsule kutsuma.Väga julm ja taktitu. Ja kaameramees veel pärast tükk aega meelega näitas selle mahatehtu kohmetunud ja häbistunud nägu. Tõesti nagu vereimejad- saaks aga rohkem intriigi ja draamat saatesse!
 
siki 17. september 2008, kl 22.43
See mehhaanikust kõnepuudega traktorist on ikka erijuhus- lühikesed püksid,ja sandaalid mustade sokkidega :D:D:D
 
murakas 17. september 2008, kl 22.44
Mulle väga saade meeldis. Naerda sai ka kõvasti,kui
loll ikka mõni seal on :D
Aga tahtsin küsida seda et see leena austaja taavi-kas ta on kuksil saates veel olnud?ta nii tuttav mulle kuidagi,või siis olen teda reaalses elus kuskil lihtsalt kohanud :P
 
maria 17. september 2008, kl 22.44
Saade on hea, kuid piinlik hakkab vaadates neid mehekandidaate...
Nagu ma ei tea mis asjad, siuksed saamatuse hunnikud koos.
See, kes Rutile sis viimaseks tuli... sellist ei saa ju meheks nimetadagi. Nagu väike s...häda.

Kohutavalt kahju Evelinist ja Rutist, loodan, et kunagi leiavad ikka õige!
 
to marge 17. september 2008, kl 22.45
keegi ei keela sul troppe topsutada ja ninnutada - tee seda ise, aga inimest, kes ei taha ja julgeb oma arvamust otse ja ausalt väljendada, ei ole sul küll mingit õigust julmaks nimetada
 
mm 17. september 2008, kl 22.46
Nõustun Marge jutuga,see Rutt tegi mehi maha ja aina vigus ei meeldi see ega teine.Aga see Jaak mulle meeldib,ei ole küll klassikaline iludus ,selline ürgne ja metsik.
 
amanda 17. september 2008, kl 22.46
Minu arvamus selline et mehed on kõik sellised et võta üks ja viska teist. Kust sellised äpud välja on võetud? Ei taha kuidagi uskuda et ise tulid.Tõesti väga masendav pilt. Ainuke vaadatav ja sädelev on Krista.
 
Nonii 17. september 2008, kl 22.47
Ma ise kaldun arvama, et pooled oleks ise samasugused hallid hiired kaamerate ees.
Vaga vesi sügav põhi.
 
? 17. september 2008, kl 22.47
See Taavi oli Malaisia saates.
 
birgit 17. september 2008, kl 22.48
kusjuures koguaeg pingutasin oma ajusid selle taavi pärast, KUS ma teda näinud olen!!??
ja just praegu tuli meelde!! oli mingis telesaates, kus mingid paarid võistlesid, pärast võitjad said mingi auhinna reisi kuskile malaisiasse või singapuri ....(ei mäletagi enam....)võitsid mingi hästi paks mees oma kena naisega, aga reisile mineku ajaks olid nad juba lahus!!!! küsimus suurele ringile, mis saatega tegu?
 
ojaa 17. september 2008, kl 22.49
Võin teile Rutist nii mõndagi rääkida.
Aga siiski jätan selle siinkohal enda teada.
Kes teab , see teab.
 
keit 17. september 2008, kl 22.50
Autor: murakas
Aeg: 09-17-08 22:44

Mulle väga saade meeldis. Naerda sai ka kõvasti,kui
loll ikka mõni seal on :D
Aga tahtsin küsida seda et see leena austaja taavi-kas ta on kuksil saates veel olnud?ta nii tuttav mulle kuidagi,või siis olen teda reaalses elus kuskil lihtsalt kohanud :P

---
Mul täpselt sama tunne, et seda taavit enne näinud olen :D.
 
marge to "to marge" 17. september 2008, kl 22.50
See et keegi on nõrgem, häbelikum, oskamatum, ei anna õigust teda veel kõikide ees avalikult solvata ja alandada. Selline teguviis on taktitundetu ja julm.
 
:D 17. september 2008, kl 22.50
küll on möla palju. see krista peabki sädelema, ta selle jaoks sinna saadet juhtima võetigi.
aga Ruth... näol ega teol vigu pole, aga õpetab küll kõvasti. ei mehed sellist asja kannata kaua välja.
vähemalt keegigi on minust hullem :D
 
mariamaria.... 17. september 2008, kl 22.51
maria tahad siis sellist machot endale kes nina segi lööks või?
 
to ojaa 17. september 2008, kl 22.52
lõpeta laim ja klatsh!
 
elika 17. september 2008, kl 22.52
issand kui jube see rutt on -pole ime et tal meest pole ma saadaks sellise kohe pikalt, näeb palju vanem ka välja kui 26.leena on normaalne talle vist meeldib see kristjan.saade oli huvitav üldiselt aga see rutt ooooo mai gaad-ta tundub selline litsakas ka olema
 
siki 17. september 2008, kl 22.53
Ruthi juures hakkas see ka vastu, kuidas ta neid sööma kutsus: poisid, tulge sööma! Nagu ema kutsus oma lapsi. Mina oleks küll igatahes hüüdnud mehed, sööma! Üldse ta kasutas mitu korda nende kohta väljendit "poisid". Nüüd on selge, miks ta siiani üksi on :D
 
sibelius 17. september 2008, kl 22.53
Minu lemmikud olid Evelin ja Leena.
Kandidaatidest Jaak.
 
murakas 17. september 2008, kl 22.54
Ahjaa muidugi oli ta malaisia saates :Dsee piinas mind ikka tükk aega...nad olid seal ühe naisega kõige vanem paar saates osalenutest.Väga tore naine oli tal,kahju et nüüdskek siis lahku läinud.Aga minule see Taavi väga meeldib,jättis juba malaisia saates väga positiivse mulje:D
 
hehee 17. september 2008, kl 22.55
RAUNDE LEEDI on see rutt tõepoolest:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!