Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Tänane saade
 
Keit 17. september 2008, kl 22.55
See Taavi oli kunagi reality's "Malaisia".. seal kus paarid omavahel võistlesid :P
 
:D 17. september 2008, kl 22.56
jaaku võiks välimuse poolest pidada kandidaadiks küll, aga suud lahti ei soovitaks eriti teha
 
to ojaaa 17. september 2008, kl 22.56
Ma ei olegi siin midagi klatsima hakanud.
Mida sa tõmbled.
Relax.
Rahvast kindlasti huvitaks.Kordan veel,jätan oma teada.
 
to "marge to "to marge&quot 17. september 2008, kl 22.56
aga salaja ja seljataga solvata on taktitundeline või? oled selle koolkonna esindaja? lollus! aus ja usaldusväärne inimene ütleb oma arvamuse välja otse ja selgelt, hoolimata kiibitsejate hukkamõistust ja riskides sellega. oma naha hoidja teeb sita mängu juures head nägu ja pärast sajatab tagaselja - vot nii
 
murakas 17. september 2008, kl 22.57
nahhui sa siis seda siia kirjutad to ojaaa.nüüd loodad et kõik hakkavad rääkima...palun räägi rutis,palun räägi :D
LApsik:D
 
:D 17. september 2008, kl 22.58
to to to marge
seda nimetatakse taktitundetuks tegevuseks.
 
normull 17. september 2008, kl 22.58
Imelik osad inimesed on rahvale juba eelnevatest saadetest tuttavad.
Peab ikka suur enesenäitamise vajadus olema.
 
okokouu 17. september 2008, kl 22.59
paistab justkui oleks rutt ise siin enda kaitseks välja astunud
 
to ojaa 17. september 2008, kl 22.59
Samas mind küll huvitaks Rutist.
 
sibelius 17. september 2008, kl 23.01
Mulle ka tundub et rutt passib siin: D
 
murakas 17. september 2008, kl 23.01
Keda meist siis ei huvitaks :D:D:D
Aga lapsik on siia umbes kirjutada et tean rutis aga ei räägi jätan oma teada....kui ei räägi siis ära kirjuta üldse ja kui kirjutad siis kirjuta asjast :S
 
marge 17. september 2008, kl 23.02
Sa ei saa vist aru ja ei tee vahet taktitundetusel ja otsekohesusel. kas tõesti ütled ka onma sõpradele, elukaaslasele, emale jne alati otse välja kui kole soeng, nõmedad riided või kui loll või paks või saamatu keegi on??? Ei tahaks sind küll tunda ja jumal tänatud et ei tunnegi :)
 
ojaa to marge 17. september 2008, kl 23.03
Ma ikka oma headele sõbrannadele küll ütlen ära, kui mu arust midagi on ,mis mulle ei meeldi.
Aga otse loomulikult võõrastele ma seda ei ütle.
Püüan ennast vaos ikka hoida ning mitte solvata teisi.
 
:D 17. september 2008, kl 23.04
kui aus olla siis ei huvita mingi klatsimoori jutt, kel soov vaid jutte ja intriige tekitada...
 
ojaa 17. september 2008, kl 23.08
Ütleme siis algatuseks, et kui Rutile veini anda ja ta vinti jääb, siis meeldib talle 1N+2M ja seejuures kamandab ta häälekalt mehi. Kust ma seda tean? See arvake juba ise ära:)
 
123 17. september 2008, kl 23.08
Alguses mulle tundus Veljo kõige normaalsem.
On´see ikka see mees,kes üksi kasvatab poega??

Aga tänasases saates ta jättis endast kuidagi tähtsa mulje.

Võib olla mulle tundus.
Rutt sakib küll täiega.
Kahe teismelise isa oli positiivne ja pidu oli koos suguvõsaga.
Meeldis ,et mees hoolib peale enda veel perest ning tutvustab kandidaate ka kodustele.
 
ojaa 17. september 2008, kl 23.10
to ojaa 23.08 ära palun kommenteeri minu nime alt.
Ma seda kirjutanud ei ole.

Igal ühel on luukere kapis.
 
D 17. september 2008, kl 23.11
:DDD Kas sa oled ruti naaber? Räägi veel midagi põnevat :DDD
 
kity 17. september 2008, kl 23.12
ma tean küll kus rutile kahe mehega ja veini saatel kõvasti kamandada meeldib......ssates üksikvanem otsib kaaslast!!!
 
to ojaaa 17. september 2008, kl 23.13
ah seda asja mõtlesid või? arvasin juba et peaministri maha koksanud:D
 
Vaataja 17. september 2008, kl 23.13
1. Leena teeb väga suure vea, kui valib Kristjani. Kristjan sobiks talle siis, kui ta oleks üksi,vallatu ja vallaline, aga mitte hetkel koos lastega. Leena peaks ikka natuke laste peale ka mõtlema - ja ma usun, et ta on nii tark naine küll, et seda teeb.
2. Reinu pidu polnud sugugi midagi erilist laiamist - tavaline suguvõsa pidu maakohas.
Ja sellises situatsioonis on ju kõige paremini näha, kes kellega sobib, kes mitte.
3. Evelinist kahju, aga eks tal ole ju need kirjad alles - proovigu väljaspool saadet.
4. Rutt oli küll väga hakkaja ja tegus, aga ka tema ei leia siit saatest endale kedagi. Jaak on igati tore noor maamees, aga Rutt ei ole tema jaoks.
5. Veljo kohta ei oska midagi öelda - kuidagi vähe ja jupiti näidati - üks eputisest blondiin määrib ennast talle meeletult kaela.
 
ojaa 17. september 2008, kl 23.14
to kity

ära arvasid, mine osta endale nüüd poest auhinnaks lehmakommi!
 
to siki 17. september 2008, kl 23.15
minu arust on jaak ainuke normaalne kanditaat seal , ta ei ole mingi maakas ka ju.
sa oled lihtsalt kade ruti peale , et ta sai sellise kanditaadi ja sind keegi ei taha.
 
oh ja ah matkal 17. september 2008, kl 23.15
Ah naised lõpetage see maha tegemine ära.
Kui inimest ei tunne siis ei saa öelda midagi.
Pelgalt 2 saate jooksul juba otsustate.

Mulle meeldisid kõik.Ausalt .Igaüks on omamoodi huvitav ja ainulaadne.
 
to ojaa 17. september 2008, kl 23.18
Lõpeta inimeste laimamine minu valitud nime alt palun.

Pane oma meili aadress ka ,kui soovid siin niimoodi kommenteerida.
 
to ojaa 17. september 2008, kl 23.19
tead ma võtan oma auhinna homme vastu siis kui peale tööd piima järgi poodi minek, eks ostab lehmakesi ka!

jeeejeeee


Naised marss magama!
 
to siki 17. september 2008, kl 23.20
minu arust on jaak ainuke normaalne kanditaat seal , ta ei ole mingi maakas ka ju.
sa oled lihtsalt kade ruti peale , et ta sai sellise kanditaadi ja sind keegi ei taha.
 
to siki 17. september 2008, kl 23.23
minu arust on jaak ainuke normaalne kanditaat seal , ta ei ole mingi maakas ka ju.
sa oled lihtsalt kade ruti peale , et ta sai sellise kanditaadi ja sind keegi ei taha.
 
ojaa 17. september 2008, kl 23.23
ütlen ausalt, vintis Rutt läheb ikka mõnikord päris pööraseks kätte ära, eriti kui mehi on rohkem kui üks:)
 
masendav 17. september 2008, kl 23.25
Osad on ikka suht labased kommeteerijad.
Kui ei ole midagi öelda ,siis jätke enda teada.
Head ööd klatsimoorid.

Tundub,et siin kommivad just need,kel endal ple meest ja igavusest midagi teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!