Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Tänane saade
 
:D 17. september 2008, kl 23.25
näita üks inimene kel mõistus koju jääb vintis peaga, naljatilk :D
 
to siki 17. september 2008, kl 23.30
minu arust on jaak ainuke normaalne kanditaat seal , ta ei ole mingi maakas ka ju.
sa oled lihtsalt kade ruti peale , et ta sai sellise kanditaadi ja sind keegi ei taha.
 
aga 17. september 2008, kl 23.35
aga kuhu jäi ilus neljalapseema pranglist?
rutt hull kamandaja.
leena on juba kristjanisse armunud vist, nad isegi pisut sarnased näojoontelt.
 
to siki 17. september 2008, kl 23.37
minu arust on jaak ainuke normaalne kanditaat seal , ta ei ole mingi maakas ka ju.
sa oled lihtsalt kade ruti peale , et ta sai sellise kanditaadi ja sind keegi ei taha.
 
to siki 17. september 2008, kl 23.43
minu arust on jaak ainuke normaalne kanditaat seal , ta ei ole mingi maakas ka ju.
sa oled lihtsalt kade ruti peale , et ta sai sellise kanditaadi ja sind keegi ei taha.
 
monsa 17. september 2008, kl 23.56
hiromandid oleme või????
 
eilne vaataja 18. september 2008, kl 09.44
Rutt on küll hull mõrd! Ja ma ei saa aru, miks küsiti ainult tema käest, et kelle ta välja jätab? Oleks poiste käest ka küsitud, et kas nemad tahavad selle hullu eidega edasi saates osaleda, oleksid vist kõik minema jooksnud. Selle uuele poisile see Rutt ei meeldinud vist üldse, tal on kogu aeg piinlik, kui Rutt kamandas seal. Huvitav, kas ta "päriselus" ka niimoodi käitub????
 
õumaigaad 18. september 2008, kl 09.48
"to siki" kommenteerija, kes Jaaku kiidab, tõesti tõesti, normaalne kandiTAAT, sest olete võrdsed.
Ma ei hakka teistest rääkimagi, saade on ikka ülemõistuse kui piinlik, nii madala IQ inimesi pole ammu kohanud eesotsas selle Jaaguga, laupa pole ollagi, jutt tuleb ka suust selline välja, et nutma ajab.
Uskumatu, lihtsalt uskumatu, et mõni sellist meest veel normaalseks peab?
Issanda loomaaed on kirju:)
 
jep 18. september 2008, kl 10.55
õumaigaadida samal nõul, ma ei oleks usunud, et keegi seda Jaaku normaalseks peab, mingi traktoristist rullnokk. Aga tundub, et naised lausa sulavad sellist vaadates. Nüüd ma ei imesta miks naistekas petvate, joovate jne. abikaasade naiste hala täis on kui te selliseid endale meesteks valite. Muidex Rutt mind ka ei häiri.
 
mina siin 18. september 2008, kl 11.34
kuulge, see kaabuga vanamees, kes laulda jorutas ja mõttetut iba suust välja ajas kõrtsis, see tuligi vist saatesse ainult selleks, et oma bändile reklaami teha. ja arvatavasti kõikidest kandidaatidest ronivadki telesse need kõige soodamad kes mingil põhjusel ennast näidata tahavad. ma loodan südamest, et tüdrukud ikka kohtuvad nendega, kes neile kirjutasid, ja ilma kaamerateta, lensimita ja publikuta omale kaaslase saavad.
 
kuri 18. september 2008, kl 11.41
Tegelikult ikka jube ja igav saade. Eriti nõrdima paneb asjaolu, et see sokutati enne sellist filmi, mida ma vaadata tahan. Kuna sel ajal mujalt ka eriti midagi ei tule siis olen kaht saadet näinud (ei tea, kas rohkem ka on olnud).

Ja ma pole märganudki, et Eestis nii palju poolearulisi on. Eriti mehi.
 
johhaidii 18. september 2008, kl 12.46
issver see kaabuga vanamees ju ei oska lauldagi? igatahes tundus tema esinemine nagu suvalise vintis jorsi jorin:)ja kutsutakse lausa Euroopasse esinema?:D
 
ivi 18. september 2008, kl 12.54
ma ei te, kas olen õel jälle, aga mulle tundub see jaak (?? lühikeste pükste ja sokkidega) jumalast joodiku nägu! selline tunne, et kui kaamera eest pääseb, siis kohe nina täis tõmbab, selline paistes põskede ja silmadega) sorry, kui õelutsen,
 
nojaa 18. september 2008, kl 13.47
Mulle ka see Rutt nagu algul ei meeldinud ,aga no kujutage ette , kui ta samaselt meestega vaikne oleks . Siis oleks ju igav (vähemalt vaadata), mingit tegevust ka nagu ei toimuks ja mehed , kes nagunii pinges , ei oskaks vast midagi ette võtta.
 
vaataja 18. september 2008, kl 14.10
See kaabuga vanamees-Andres vist .
Kas ta ei osalenud mitte saates karaokeäss???
Tundub ka kuidagi tuttava olemisega ????
 
manni 18. september 2008, kl 14.39
malaisiast:)
 
.. 18. september 2008, kl 14.43
Evelin on olnud ka enne teles,oli selline saade vist nagu Tivoli pidid seal võistlema omavahel.
 
kõik 18. september 2008, kl 15.11
üksikvanemad meeldivad va rutt. Õigemini käitumisstiil. Kamandav, taktitundetu.See ütleb iseloomu kohta väga palju, kui teda jälgida. Pole vabandus, et temale sattunud mehed tagasihoidlikkuse ja saamatuse tipud. Usun, et teised naised sellises olukorras suudaksid asja paremini vedada. Mehed ei julgegi ju midagi teha või öelda, kui iga sõna näritakse läbi ja naeruvääristatakse. Ei imesta, et tal meest pole.
 
naine 18. september 2008, kl 15.30
Rutt oli vahva,
mina arvan et tal oli kaamerakramp,
mida te ise peale hakkaksite,
kui näete, et kumbki kanditaat ei sobi
ja saatest ära minna ka ei tohi, tuleb edasi näidelda????

Sama käib evelini kohta.

Mulle meeldis see kuidas Rutt neid kahte ohmukest kantseldas, üks ühes äärmuses, teine teises äärmuses oma iseloomudega.
Ma poleks ise küll suutnud sellist viisakat "teatrit" teha, et huvi tunda käekäigu vastu ja sõbralikult vestelda, kui iniemsed ei meeldi.
 
exüksikvanem 18. september 2008, kl 16.37
kõik üksikvanemad olid toredad,aga kahjuks mõned meeskandidaadid suutsid üldmulje ärarikkuda....eriti kriipis silma ja kõrva liba-Nuude, oleks võinud parem oma laulud laulmata jätta:)
Edu üksikvanematele nende otsinguis!
 
elena 18. september 2008, kl 22.54
yksikvanemad on jah ok aga need mehed seal...nu igayhel ikka parajad kiiksud. Jah ideaalset polegi olemas ja igayhe jaoks on kuskil keegi ( seda ei usu mina ). Parajad mehed seal ikkagi., ei usu et keegi leiab sealt kellegi. Mine tea,,,äkki muhk leiab lohu üles... P:
 
to 123 18. september 2008, kl 23.07
Autor: 123
Aeg: 09-17-08 23:08

Alguses mulle tundus Veljo kõige normaalsem.
On´see ikka see mees,kes üksi kasvatab poega??

Aga tänasases saates ta jättis endast kuidagi tähtsa mulje.

Võib olla mulle tundus.
Rutt sakib küll täiega.
Kahe teismelise isa oli positiivne ja pidu oli koos suguvõsaga.
Meeldis ,et mees hoolib peale enda veel perest ning tutvustab kandidaate ka kodustele.
-------------------------------
See kahe lapsega üksikisa oli niii ÜLBE olekuga seal peol. Juba tutvustuses tundus ta tige kogu maailma peale. MIngi hetk justkui õrn ja õnnetu, et peab 2 last üksi kasvatama, kuid samas ikka oma eksnaise peale väga vihane.

Ja kohe oma emale naiskanditaate näitama?!!! minu kogemus ütleb, et järelikult on see poeg ema tallaalune. Kui tuleks uue naisega mingi tüli, siis oleks poeg nimelt naise vastu. Ja ka ema hoiaks poja poole, kuig võib olla nii, et naisel on õigus.
Natuke hirmutav mees oli...
 
njh 19. september 2008, kl 01.05
Ja naine tal läks soome koristajaks ja tagasi ei tulnudki:))
 
n 19. september 2008, kl 09.28
inimesed, miks te endale elu ei osta?
 
just 19. september 2008, kl 11.21
arvan sama - jaak on seal üks hullemaid, kuna teda on eriti piinlik kuulata just siis, kui ta suu lahti teeb. masendav tüüp, täpselt selline nokkmütsi ja dressipükstega nolk, kes õllepudeli taga lamedat nalja viskab. aga üldiselt jah - seda saadet vaadates ei imesta, et palju normaalseid naisi üksi on, eesti mehed on suures osas kahjuks masendavad.
 
haahaa 19. september 2008, kl 11.41
Mis te kritiseerite nagu ise paremad oleksite, need inimesed läksid julgelt saatesse, riski peale välja aga teie kakupenid, nurga taga hõõrute käsi ja sajatate, arad rotid.
 
Ohoo 19. september 2008, kl 14.57
Aga see mees, vist Rein, kes suguvõsaga kokkutuleku tegi. Tema naistekandidaadid olid küll kõik sellised imelikud, nagu vanemad ka. Vaatasin, et võta üks ja viska teisi.
Aga Leena on ülekõige. Oleks kõik naised nii meeldivad.
 
??? 19. september 2008, kl 17.21
haahaa-le

ei olegi nii saamatu, et peaks kaaslase leidmiseks teiste abi otsima. leidsin endale paarilise niisamagi.
 
sirje 19. september 2008, kl 22.50
pigem olen üksi edasi aga vot sellisesse saatesse kyll piinlema ja teistele vahtidA EI lähe.!!
 
haahaa 19. september 2008, kl 23.06
Essugi, kakupenid olete, kadepenid kui teised saatesse lähevad ja omale kedagi leiavad.Saade on torrreeee, meeldib väga ja kõik osalejad-au ja kiitus teile julguse ja vägevuse eest. Saage õnnelikuks ja ärge pange tähele, mida siin rotid kirjutavad, ise kadedusest rohelised. Elu läheb edasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!