Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üxikema we isa?
 
räki,vana tuttav 18. september 2008, kl 00.12
Et nagu isa ei maxa alimente we?A kui EMA ei maxa alimente???Mul just seike situlacioon etkel.Emme ilmamööda kappab ja issi kahe alaealise tütrega jättis.Et nagu ehk saab perverdi süüdistuse we... Üx tütar sügava liitpuudega.Läbi ussiemmi sain ta Imastusse ää sokutada.Naised,sills,onja:P
 
seda et 18. september 2008, kl 00.37
äkki prooviks uuesti, seekord eesti keeles? nii et inimesed aru saaksid
 
murakas 18. september 2008, kl 12.38
HAHAAAA:D
 
mulle 18. september 2008, kl 15.12
tundub et teemaalgataja istub imastus...
 
lihtsalt 18. september 2008, kl 18.34
masendav:S
 
- 20. september 2008, kl 19.13
Saage aru kuidas tahate ja tõlkige kui oskate aga mulle tundub, et mul umbes sama probla selle vahega, et mõlemad terved .Ise aga varsti seevaldis või jämejalas kui veel kaua mitme koha peal peab tööl käima ja ema laias ilmas vittu vilgutab!!!!!!!!!!
 
räki 21. september 2008, kl 00.17
Nii ongi.Saage aru kuidas tahate
Lihtsalt tundub et mõni üksikvanem on rohkem üksikvanem kui mõni teine üksikvanem
Kes aru ei saanud,olen üksikisa ja jäin lastega omapead kui naine 3 aastat tagasi arvas ameerikasse minna.Poiss juba omapead elab,22 aastat vana.Vanem tütar sügava liitpuudega.Raskelt aga õnnestus Imastu hooldekodusse saada.Kohti polnud ja Paldiski sotsiaalkomisjon,mis elukohajärgselt oleks pidanud mul asju ajada aitama,allus ennem mu naisele.Loomulikult oli tagajalgadel püsti:P
Tegelikult mina olen oma vahetuse peaaegu lõpuni seisnud ja lasteasjad enam-vähem paika ajanud vaatamata kõigele.On mul õigust üksikvanem olla??
 
räki 21. september 2008, kl 00.21
Ma mõistan,et naised on solvunud ja saadaksid parema meelega mind ennast Imastusse ja on muidu ka masendunud,aga selline on elu lihtsalt ja selle vastu me ei saa.Mina kah mitte..
 
räki 21. september 2008, kl 00.22
Oli see Eesti keeles piisavalt arusaadav?
 
räki 21. september 2008, kl 00.23
Oli see piisavalt HAHAA ?
 
räki 21. september 2008, kl 00.24
Tundub Sulle ikka veel et MINA Imastus istun?
 
räki 21. september 2008, kl 00.25
Kas ikka on piisavalt masendav?
 
räki 21. september 2008, kl 00.25
Mõrrad,rsk!...
 
ka ema 21. september 2008, kl 08.42
räki , ära siis sellepärast kogu maailma naiste peale pahane ole , eks !
 
räkile 21. september 2008, kl 10.15
Sa tundud olevat intelligentne mees, nii et ei tasuks kõiki naisi ühe mõõdupuuga võtta. On tõpraid nii naiste kui meeste hulgas. Oled väga tubli üksikisa ja kindlasti on ka neid, kes seda märkavad. Vähem kibestumist.
 
räki 21. september 2008, kl 19.22
Naised lihtsalt ei mõista ja kõik.Nende IQ ei küündi selleni...
 
? 21. september 2008, kl 22.54
Sul endal tütar???Sinu paha viha ja mõttemaailm "naistekohta"mõjub-elus küll ju-
 
räki 21. september 2008, kl 23.13
Mõjub tervendavalt jah.Nii omale kui tütardele
 
üksikema 22. september 2008, kl 19.39
Autor: räki
Aeg: 09-21-08 00:17

Tegelikult mina olen oma vahetuse peaaegu lõpuni seisnud ja lasteasjad enam-vähem paika ajanud vaatamata kõigele.On mul õigust üksikvanem olla??

sa oled ju tubli olnud, miks üldse selline küsimus?
 
naine 07. oktoober 2008, kl 11.30
räki ja intelligentne? Huvitav millisest otsast? Kui need kommid kõik tema omad on, siis sry aga haritust on teelusikaga antud kui sedagi...
 
räki 08. oktoober 2008, kl 22.39
naine muidugi ootab keelekat ja kübaraga teepühkimist...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!