Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
24.09.08 saade
 
ma ka jaagu poolt 25. september 2008, kl 15.59
kuule tean,mine rahune maha. igaüks võib siin oma arvamust avaldada. lihtsalt see naine peaks oma suhtumist muutma teistesse inimestesse. väga halb suhtumine ja üleolev.
 
ohh 25. september 2008, kl 16.02
jaak on tüüpilise rullnoka moega, kes kaanib õhtul purkide kaupa õlut sisse ja vedeleb diivanil.
kas sa tead kui palju on maal tööd teha. kui ei tea siis ära räägi siin lollusi. pole aegagi diivanil vedeleda!
 
Pähkel 25. september 2008, kl 16.13
Jaaku nägin ma eelmine reede ühes väikse linna ööklubis, täitsa üksi ja kurb oli teine lahkus sealt päris varakult koperdades.
 
bambuutsa 25. september 2008, kl 16.18
Mu meelest ka Rutt on suht normaalne kuju seal:D See ükskisa, kes naised remonti jättis tegema on ka tase omaette:D Üks blond kädistas seal, arvan, et nad sobivad kokku:D Leena ja Taavi vast sobivad ka...või siis see vaikne kuju:) Aga Kristjan on küll jube. Ei tegu ega nägu. Taavi täitsa kobe mu meelest!! MAitsed on erinevad:)
 
mulle ka rutt meeldib tegelt 25. september 2008, kl 16.40
Jestas kus siin on tiinekate ajud koos !
APLAUS TEILE !!


----------------------------------------------------------------
Autor: jaagu poolt!
Aeg: 09-25-08 14:03

tean seda inimest isiklikult ja võin öelda et tegemist on ühe südamlikuma inimesega keda tean...
saates ehk tundub ta tõesti natsa kummaline aga muidu väga ok inimene... ;)
ja rutt... nii palju kui kuulnud olen pidi väga rõve naine olema.... olen liiga palju halba kuulnud tema kohta.... kahju hakkab mehest kes ta kunagi päriseks endale saab!
----------------------------------------------------------------

------ see kommantaar ajab lausa naerma, kuule kena inimene, väga põnev oleks teada küll jah, kuidas sa nii Rutti kui Jaaku tunned kohe :D
Oled mõlema inimese tutvusringkonnas, oi oi kui lai su tutvusringkond siis olema peab ! Oled äkki EV president ? :D :D



ja no kommenteerijad on kõik kõvad käpad, aga arvesse võtke ka palun seda, et saates ei saa kohe kõiki mittetõsiseltvõetavaid kanditaate välja hääletada, see saade ongi MÄNG, sa pead edasi mängima ka siis kui enam tegelikult keegi ei meeldi.

Vastasel juhul lahkuksid enamus saates osalejaid juba pärast esimest korda, kuna on ju enamväem kohe näha kellega ei ole tõmmet.

Aga kuna igas saates ainult ühe inimese tohid välja hääletada ja oled saates osalemise lepingule alla kirjutanud, siis PEAD edasi mängima ja uurima , küsima, rääkima, kuigi sa võid näha et nagunii miskit siit ei tule.

vot nii, võtke palun tuure maha, Rutt on täiesti tubli naine, seisab enda ja oma huvide eest. Lapsevanemad ju pea ees tulle enam ei torma kunagi.

Jaagu kohta niipalju et ta võib tubli töökas mees olla, aga niikaua kui ta end ei õpi avama, rääkima oma mõtetest, niikaua ta veel omale perenaist sinna ilusasse tallu ei leia.....
Milline naine sooviks olla üleskeeratava(tõusen üles, söön, teen tööd, söön, lähen magama) maskoti naine ?

Inimesed, rääkige rohkem teineteisega !!
Ja paljud arusaamatused jäävad tulemata.
 
Reinu "pruudid" 25. september 2008, kl 16.44
Galina on jah vahva ja asjalik, mulle ka meeldib väga.

Ei saa aru, miks Rein seda noorukest noolib, see on nii noor....tegi toredat teatrit seal lõpus, hakkas pisardama...ja tõmbas alateadlikult kogu tähelepanu hoopis endale.
No on ikka tegelane.

Mitte et midagi vastu oleks, aga kas nii nooruke ikka suudab olla suure talu tubli perenaine ja kahele suurele tüdrukule ema ?

ta on pigem Reinu tütardele nagu sõbranna ja mängukaaslase mõõtu.
 
võehh 25. september 2008, kl 16.46
Inimesed, rääkige rohkem teineteisega !!
Ja paljud arusaamatused jäävad tulemata.
kõik ei ole rääkijad,ja õnneks need inimesed kes rohkem tegutsevad ja vähem räägivad jõuavad elus palju rohkem edasi.
mulle meeldib väga Leena aga Rutt ei meeldi üldsegi mitte.
 
mulle ka rutt meeldib tegelt 25. september 2008, kl 16.50
no Leena on super 5+, ma ei hakanud temast rääkimagi :)
 
¤¤ 25. september 2008, kl 17.13
See Reinu kõige noorem pruut on ju täiesti L... .Ta isegi oli kunagu oma küla miss, tähendab kohalikud nii kutsusid.Ta ei ole suuteline ka ühegi mehega kaua koos elama.Tean teda isiklikult kuna töötasime koos see suvi.
 
ellyke 25. september 2008, kl 17.43
Selle saatega muutus Jaak sümpaatsemaks ,seevastu Rutt oli küll endiselt halvustava alatooniga,omavahel nad kindlasti ei sobi ja vaevalt et selle teise kutigagi sobiks.Leenale ma ka Kristjanit ei sooviks meheks,kui ta tahab stabiilsemat ja pikemat kooselu,oleks tõesti see üksikisa parem talle.Südant ei saa muidugi sundida,keemia kas on või ei ole ja lõppulemust näeme siiski alles hiljem.Reinul pole seal silmailuks miskit valida,kui ta südamega valib siis ehk saab mõnest asjagi.
 
Juta 25. september 2008, kl 17.46
Kas keegi teab, mis on selle Eleni, kes saatest välja saadeti, perekonnanimi? Kuidagi hästi tuttava näoga oli, mõtlen siin, et äkki mu endine koolikaaslane.
 
tinnutints 25. september 2008, kl 19.16
no minule käib see anita tohutult närvidele. ei tea isegi miks...
 
televaataja 25. september 2008, kl 19.21
Mulle ka sedatüüpi lärmakad ja pealetükkivad naised ei meeldi nagu Anita aga noh ,kutt paistab sillas olevat:)
 
jaaguga ühest väikelinnast 25. september 2008, kl 19.39
see maamaja ei ole küll tema oma, saateks laenatud, et paistaks rikas kosilane
 
Jaagu kaugem naaber 25. september 2008, kl 19.44
mida veel,muidugi on Jaagu maja:)
 
naine 25. september 2008, kl 20.28
Jaagu rate konto on jaak100
 
kurat 25. september 2008, kl 21.12
tädi rutt püüab meestele tõestada kui väga mees ta on. palju mehem kui kõik mehed kokku. milleks?
 
Jaagu fännidele 25. september 2008, kl 21.41
Tundub, et Jaagu rullnokkadest sõbrad on interneti avastanud ja nüüd üksteise võidu paiskavad siia sõimu Ruti aadressile ja kiidulaulu ülimeheliku ja lausa ideaalmehe -Jaagu kohta.
Tõesti tõesti, lausa "nunnu" lugeda Jaagu rate'i kommentaare:

KLe vaata ,mis koolis sa käid ja siis tule ratesse!!!!!!

Rotihammas old v??
irvvvvv :d

ilus pärlige (pildi järgi eeldan, et jutt käis pärlikeest!!)

särk võiks olematta olla

te olede nagu kaks tilkka vett

jne

Ja lisanfo enese kohta: Noo davai naised , paneme möllu!!
helistage 24/7;)

Tõesti tõesti, intelligentsus lausa punnitab välja igalt poolt.
 
tead sa viimane 25. september 2008, kl 22.05
ma pole Jaagu fänn,aga Rutt tõesti ei meeldi. väga ebameeldiv inimene.
 
jupats 25. september 2008, kl 22.24
no see anita on tõesti hull eksemplar, aga tundub, et see pidev moosinägu läheb mehele täitsa hästi peale ... aga vot ei usu mina, et see beib oma sätendavad armani-pluusid võtab ja koplisse kolib :)
 
irw 25. september 2008, kl 23.10
Kõik on ilgelt targad siin teisi maha tegema.

Täitsa savi jätab jumalast külmaks.
Inimesi on igasuguseid, kes ühele ei meeldi see teisele jälle läheb peale.

vaadake ennast kõigepealt ja siis tulge rääkima.
Pealegi on see ikka tohutu julgus Eesti rahva ees niimoodi ennast avalikult näidata.
Tehke järgi ahvikari.

To naine jaagu rate konto okei-
äkki lisad siia enda oma ka ex ole.
 
tädi 26. september 2008, kl 00.00
Noored inimesed on tublid inimesed, see mees, kes korterit koristada lasi, on praktiline aga see naine, kes seal kädistas, et kui tema lapsed ka tulevad, siis see korter on väike, see naine ei kõlba. Tal liiga palju lapsi ja need hakkavad mehe lapsele liiga tegema. Mees peaks vaatama mitte sellest saatest naise vaid väljastpoolt ka ühe lapsega , et oleks võrdne seis.

No tornist alla ronijate hulgas mehele jälle keegi ei sobi, liiga vanad tunduvad...Miks just sellised sinna sattusid, ei tea.

kamandaja noor naine on paras ülbitseja aga see mees tegi õieti, kes mööda köisi ronima ei hakanud, ta tahab vist sealt välja langeda kuna naine ajab tal kopsu üle maksa ja ega naine sellele teisele ka ei meeldi, välimus on hea aga naisele sobib mingi õlutkaaniv kõva sõnaga matsho mitte haritud mees.

Vene naine- väikeste lastega, need nähtud mehed küll tema lapsi toitma ja katma ei hakka. See prillidega mees meeldis enam aga ta võtaks suure riski kui endal kah lapsed.Ei, mehed, võtke aru pähe.
 
miki 26. september 2008, kl 07.12
Kõige rohkem häirib mind Anita,lihtsalt süda läheb pahaks teda vaadates .
 
... 26. september 2008, kl 08.11
Mind häirib ka Anita ja tean teda lasna aegadest, õudne eit. Ja alati jättis ta väga räpaka mulje, imestan, et ta nii kaua saates on püsinud, kuigi Veljo ise ka lasnamäelt
 
! 26. september 2008, kl 11.03
......kamandaja noor naine on paras ülbitseja aga see mees tegi õieti, kes mööda köisi ronima ei hakanud, ta tahab vist sealt välja langeda kuna naine ajab tal kopsu üle maksa ja ega naine sellele teisele ka ei meeldi, välimus on hea aga naisele sobib mingi õlutkaaniv kõva sõnaga matsho mitte haritud mees.......


kuule tädi, Jaak ja haritud mees ? ha ha ha haaaaa!

see et tal tiinekate portaalis nimega Rate
ülikool ära märgitud on,
see on tal ilmselt eluülikool või pooleli jäänud ülikool.

seda oli ju kohe näha kuidas jaak teisi välja naeris koguaeg ja pea ära keeras sageli, et kellegi üle naerda. Ja sõnavara on täiesti rullnoka oma, lugedes tema rate kontolt kommentaare sai sellele veelkord kinnitust.
 
eee 26. september 2008, kl 12.06
Haritud Jaak?

irww
 
ehee 26. september 2008, kl 12.24
eks igaüks leiab oma.
 
ja 26. september 2008, kl 12.28
ise nad valisid kõik kirjade ja piltide põhjal need inimesed saatesse. enda valik.
 
irw 27. september 2008, kl 10.25
Tubli Veljo! Oled praktiline mees! Selleasemel, et naistega mingi tore retk ette võtta, pistad sa neile harja ja pahtlilabida pihku ning rakendad remonti tegema! Aga ausalt, magedam annab veel olla ?
 
nali kuubis 27. september 2008, kl 13.17
Ja mida te ise siin teete? Vingite ja kirute anonüümselt. Nemad aga, keda te kirute ütlevad otse ja oamdega otse näkku ja seda veel kaamerate ees. Ja kui mehed nii mökud on, siis peavadki naised ohjad enda kätte võtma ju. Kujutage nüüd ette, mis siis oleks saanud kui need hakkajad naised oleks samamoodi äpudena seal esinenud.

To Autor: Täpitriin
Aeg: 09-25-08 15:11

Vaidleks vastu. Rutt esitas Jaagule just küsimusi tema tuleviku ja ambitsioonide kohta. Katsu süveneda muule ka kui ainult sellele, et sinu arust ta ainult vingub.
Kui inimene ei oska teeselda, nagu paljud, kasvõi siingi, siis pole vaja kohe teisi halvustada. Kanged eesti naised seal, pole midagi halba öelda. Minge ja tehke järgi, siin vingumise asemel:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!