Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Ruthi kavaler Mihkel
 
duuda 02. oktoober 2008, kl 16.06
Vaatasin ja vaatasin ja see Mihkel jättis suht omapärase mulje.
Äkki ta on mingi kunstnik?Sest tema liikumine,kõnemaneer viitab bohaamlasele.Mina vaatan sellisele nn massist erisztumisele küll väga positiivselt.
PS Saade oleks ju poole igavam,kui meeste asemel oleks 100 lääget ilusmeest ala Koit Toomet vms
Samas on ju väga kahetsusväärne,et need julged mehed ,kes saates julgesid nägu näidata tehakse maa tasa.
Seega rohkem tolerantsust!
 
J. 02. oktoober 2008, kl 16.19
Mis mõttes? Mulle see Mihkel küll mingit boheemlast ei meenuta, kõnemaneer ja liikumine on just väga gaylik. Boheemlased kipuvad väga tihti pigem ühed vaimukad intellektuaalid olema, Mihkel on aga hoopis teist masti.
 
hi 02. oktoober 2008, kl 17.52
Mihkel, on ju sulaselge gei, käitumine on küll selline.
 
fafa 02. oktoober 2008, kl 19.05
Jätke Mihkel rahule, esiteks pidas ta Rutti ühte väga ebameeldivaks naiseks ja saabus ise hiljuti Ameerikast ja tean öelda et gei pole ta mitte.
 
ohjummel 02. oktoober 2008, kl 19.10
kui ta pidas teda ebam,eeldivaks naiseks,miks ta siis üldse temaga tegemist tegi. ja lilli kinkis jne,väga silmakirjalik otu. ohh totu mees.
 
fafa 02. oktoober 2008, kl 19.30
miks miks , ta oli lihtsalt viisakas..
 
toivo 02. oktoober 2008, kl 19.39
Ära aja pada.Keegi ei hoidnud ju Mihkilt sunniviiisliselt kinni.Kui enam mingil põhjusel ei meeldi,mis mõtet siis edasi kaamerate ees "kurameerida"
 
ohjummel 02. oktoober 2008, kl 20.04
lihtsalt viisakas,see pole viisakus vaid lollus ja võlts olemine.
 
liis 02. oktoober 2008, kl 20.09

Eks need, kes kandideerisid kirjutasid ju ühe pisikese filmilõigu põhjal
Ja ega lepingu tõttu sealt varem minema ei saagi, isegi kui tahaks!
ehk tõesti pole sümpaatne
 
ohjummel 02. oktoober 2008, kl 20.51
kuidas ei saa varem minema. muidugi saab.
 
JJ 02. oktoober 2008, kl 20.52
Mihkel on 100% gei, tean väga hästi kelle juures ta käib öösiti:)))
 
hi 02. oktoober 2008, kl 22.38
Me ka oleme viisakad,avaldasime lihtsalt oma arvamust,solavanud ei ole keegi kedagi.
 
ha 03. oktoober 2008, kl 08.28
väga loodan,et ruttil niipalju aru peas on,et selle vennikesega kokku ei hakka elama.see ju täitsa veidrik,vaevalt,et ta saatesse vabatahtlikult läx,kindlasti ema saatis.
 
hi 03. oktoober 2008, kl 08.51
irw - ema saatis...
 
Rutt, mitte Ruth!! 03. oktoober 2008, kl 09.31
Mihkel on märksa sümpaatsem kui Leena kavaler, see suure jutuga kõhnem tüüp... See on nii liibukas.
 
man 03. oktoober 2008, kl 10.54
ega sel rutil on omal ikka pea otsas küll, tark ja arukas naine. ma ei usu, et ta kumbagi neist valib. mingit könni tal küll enda kõrvale teiseks lapseks vaja pole.
 
blondiin 03. oktoober 2008, kl 15.19
Mihkel ja gei!!!?
Selles mehes on küll enam maskuliinsust peidus kui välja paistab!
Tean omast käest!
 
fuih 03. oktoober 2008, kl 16.37
See rutt ongi ju ebameeldiv naine, selline ei leia iilagi kedagi
 
:) 03. oktoober 2008, kl 18.36
Ime et see Mihkel saatesse üldse jõudis,ta on ju niiiii aeglane :)
 
kiku 03. oktoober 2008, kl 19.57
jube naljakas kutt, mina olin ka kindel et gay mis gay, ei tea kes ta sinna kaamera ette lükkas ,tundub et ta ei saa ise arugi pool ajast ke ta on ja kus ta on..aga lisab kindlasti vürtsi saatesse, naersin nii et tilgad püksis. Too Jaak on küll jah natuke kõva peaga vist, aga ikka vana kooli vend, ei hakanud vähemalt naise lillede pealt närutama. appii, mihkel ja tema roheline särgike..hihiii...Rutt oleks ikka üliväga asjalik naine sellisele, aga no ei saa selline kekutis küll elus naist nuusutadagi vist:p
 
kiku 03. oktoober 2008, kl 20.06
ja väga imelik mulje jäi ka sellest, et Mihkel ju nö läks ÜKSIKVANEMATE saatesse ja siis lillepoes nagu muuseas jäi mõtisklema et on vist laps ikka jah Rutil. Täitsa pooletoobine.
 
tokiku 03. oktoober 2008, kl 20.22
lugedes komme, tuleb lihtsalt piss püksi, üks paneb paremini kui teine, naera herneks, aga ise küll ei tahaks , et enda üle naerdaks. mõtleme ikka , et sõud on ka vaja. No nii.
 
Tauno 03. oktoober 2008, kl 20.53
Mihkel on väga seksikas ja vahva noormees! Ärge kiusake inimest, kui teda ei tunne
 
dsfsf 03. oktoober 2008, kl 21.51
Mihkel ütles, et ei tea, kas laps ongi praegu seal.
Minu arvates on ta lihtsalt tagasihoidlik. Kimp oli ka kenam, kui see üle pingutatud Jaagu oma.
 
ei! 04. oktoober 2008, kl 02.54
dsfsf, seda ütles ta pärast, esimese hooga ütles, et ei tea kas tal ikka laps on, vist ikka on jah. pese kõrvu?
 
wwwwwwwww 04. oktoober 2008, kl 15.38
minu arust olid ka need kimbud mõlemad koledad, saab ju 1 ja 2 õiega ka ilusa teha aga sellised vihad olid nii et anna olla
 
tere 04. oktoober 2008, kl 16.48
egas nemad neid kimpusid teinud...müüja kompunnis
 
mia 05. oktoober 2008, kl 08.46
See Mihkel tahab hea elu peale saada. "siin mulle meeldiks küll elada" Ja üldse , see inimene ei ole mees, mingi naise ja poisi segu!
 
WWWW 05. oktoober 2008, kl 12.52
ilmselt ise oleks nad ka ilusamad ja omapärasemad kimbud teinud
 
aa 05. oktoober 2008, kl 13.43
minge pekki tõesti, naera puruks :))

"Ma ei tea kas tal laps on, vist oli" No ma ei kujuta ette... kust sihuke vend üles korjati???
Mina ei kujuta teda küll pereisana ette.. isegi mehena mitte.
Noh mul on tast kahju ses mõttes- paraku pole see tema enda teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!