Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Ruthi kavaler Mihkel
 
Liina 06. oktoober 2008, kl 10.01
Mihkel oleks pidanud Jaagu "kiiver-soengut" ka pügama, see Jaagu sirge tukk käib pinda :D! Aga see kolmik on jah päris "vahva", führer Rutt ja tema jüngrid.
 
hm 06. oktoober 2008, kl 11.51
aga mis see RUTT peaks selliste jobukakkudega siis tegema, nad on ju nii saamatud!
 
Leana 06. oktoober 2008, kl 19.47
Mihkel on normaalne. Üldse lahe saade. Me kõik ju vaatame huviga.
 
televaataja 07. oktoober 2008, kl 10.35
Mihkel tundub meile puudega veidi. TÄpselt sellist meest kujutaks ette, kes on eluaeg emaga elanud ja ei tea tegelikust elust midagi(tünnis kasvanud).
Lillepoes jättis eriti pentsiku mulje - ilmselt pole kunagi lilli ostnud, sest 50-100.- on talle suur inevesteering, väga veider kui mitte öelda uskumatu.
Kui too naisterahvas ta valib, siis arvan, et saab oma 3 aastasele suuremat mõõtu teise poja endale lisaks.
 
appikest 07. oktoober 2008, kl 20.19
Saade on ju tegelikult lahe :) Mihkel on igati vahva noor inimene nagu ka kõik teisedki saates osalejad. Mõttetu siin kedagi taga ilkuda. Olete teie, kommenteerijad, juhuslikult tähele pannud inimesi, kellega koos töötate, kelle naabruses elate või veel enam, kes kuuluvad teie lähedaste ja sugulaste ringi - kindlasti on ka nende hulgas naljakaid, napsulembeseid, mitte eriti ilusaid ja mitte eriti haritud inimesi. Saates osalejad on ju pärit meie endi seast, ega nad meist endist väga palju erineda, s.t. paremad olla saagi!
 
ahmis 08. oktoober 2008, kl 10.14
kooner oli see mihkel: 50 eeku lillede eest - no mida???
lapsele ka ei kõlvanud kimpu teha...
ja siis veel see üllatus tõesti, et ahjaa, on vist tõesti laps!
ja siis see küsimus: a kus su laps praegu on? mis see mihkli asi oli?
rutt läheb iga saatega aina paremaks. elulahe tädi on, minu lemmik sealt saatest.
 
no faaakkkk 08. oktoober 2008, kl 16.54
Miku on ok. Aga see tõsine rula on suht haige, mingile vitule laseb lambist kotitäie toidu hinnaga mingi maltsanutsaku kinkida!
Annaks jumal nüüd, et Rutike Miku valib, saab voodis vähemalt head kepppigi - tee seda, torka sinna, oota aitab..... ajjjjeeeeee niiii hea!

aga jah, see teine vend tahab lihtsalt kepppi sealt. Vaadake ta feissi, kes sellisele üleüldse annakski??
 
muidugi 08. oktoober 2008, kl 17.28
Juba hakkab pihta.....väärakad platsis
 
margareeta 09. oktoober 2008, kl 09.02
Ei ole see Mihkel nii jobu midagi, lihtsalt omapärase huumorisoonega. Teised vist ei saa pihta lihtsalt tema naljadele ja kildudele. Ummamuudu ta ju on, aga vähemalt tundub heasüdamlik olema. See Jaak veel hullem jobu.
 
heh 09. oktoober 2008, kl 10.17
Mihkel ja gei? ...irwww...ja mida ta saatest otsib Ruthi asemel Jaaku vä?...irwww
 
mh 09. oktoober 2008, kl 13.30
mõlemad on parajad töllakad...ei suudaks sealisegi mitte teeselda ,mihkel on eriline töllakas,sellisele annaks vaid peksa..ja teine tüüp on lihtsalt möku,imelikult räägib ka.nii et vaene rutt,päris kahju et selliste jobudega seal aega veetma peab.
 
mh-le 09. oktoober 2008, kl 14.10
Sa oled tõesti ise tõeline jobukakk...... Tahaks v ä g a sulle peksa anda. Kas Sul tõesti häbi ei ole........
 
sss 09. oktoober 2008, kl 17.53
JAAK JUMALA OK AGA SEE TEINE MIHKEL OR SAMTING SEE ON IKKA TÄIELIK PEDE
 
mh 09. oktoober 2008, kl 22.04
kuule jobukakk,tõesti on mihkel täielik töllakas ja sellisele aind tappa annakski,sest ta on nii juhm ja saamatu,et ei suudaks sellist värki taluda..ja muideks ma ei kirjutanud et nad jobukakid on vaid TÖLLAKAD..loodan et oskad lugeda eesti keeles ja ennast võid ka põlema panna ..minu jaoks on nad töllakad..Rutist on väga kahju.
 
cy 10. oktoober 2008, kl 19.19
Mihkel on tegelikult täiesti tore ja väga humoorikas. Ta teeb lihtsalt nalja tuima näoga ja huumorivaene inimene ei saagi aru, et tegu oli naljaga. Oleks pidanud talle näpunäite andma, et iga kord kui nalja teed siis tõsta näpp püsti või naera ise kõvasti.
 
Pille 10. oktoober 2008, kl 19.43
No natuke teistmoodi mees see Mihkel:) Aga kui kõik oleks ühesugused, poleks ju huvitav:D Nüüd on nalja palju:P
 
grr 10. oktoober 2008, kl 21.40
tundub selline "vati sees kasvanud" ja eluvõõras.
 
Margit 12. oktoober 2008, kl 13.06
Mihkel on ju täitsa totu, ullike ja eluvõõras. 50 eeki eest tahab kimpu teha ja sviidis tahab sauna tuld tegema hakata jne. Pole see mingi nali, mida ta teeb, ta ongi selline pooletoobine. Tuult saanud ja Rutt täiega nöögib sellist.
 
kiire 13. oktoober 2008, kl 22.45
hea nali,kus siin evakueerimise plaan on.Ma olen juuksur, aga v'ga aeglane, nii et kliendid ei suuda nii kaua oodata.Ta oleks rohkem Leenale sobinud,Leenake selline heatahtlik ja ei targuta.Rutt peaks talle korrakski elu sisse puhuma ja kookonist v'lja kiskuma, kasv]i poolv'gisi.
 
a 14. oktoober 2008, kl 12.34
Mis te sest mihklist rapite. Minu arust on kõik mehed (va isad) seal saates natuke luuserid või veidrikud. Ei kujuta neid hästi isadena küll ette.
 
Sille 14. oktoober 2008, kl 20.44
On jah, naised palju asjalikumad. Nii nagu eestis ongi:)
 
i 16. oktoober 2008, kl 21.21
Miku on kena poiss, kenam kui Jaak. Ja Rutile meeldib ta ka, istus ju süles poisil ja puha. Rutt on lihtsalt loll, kui taltsa ja inetu vahel valib topeltmoluga jaagu. Käinud seal reisil siis Mikuga ära. Voodis on Miku super! Teeb mis kästud ja tähja juttu ei aja!
Ja mis see Ruti asi on, palju kellegil raha on või milleks oma palka kogub ja kulutab. Õige jutt Mikul, et Usa-reisi jaoks. Saade on ikka kepiteemal ülesehitatud või tahab Rutt juba oma räpast kätt Miku rahakotti ajada, et pägale mänguasju osta?
Ja see pole Ruti kodu mida saatest nägime.
 
viimasele 16. oktoober 2008, kl 22.53
ka "Miku" ise kommenteerib siin? :)
ja mis rahakotist jutt?? raha ju pole
 
Teadja 16. oktoober 2008, kl 23.27

Minu andmetel on Miku juuksur Tartus ja enamuse aja mängib lolli seal saates. Ta sai alguses kohe aru, et ei taha seal saates olla aga ei saanud minema enam. Otsustas lolli mängida äkki ajavad ära. Kutil endal ka vähe piinlik, et nii loll välja paistab. :) Karsklane ta ka pole :).
 
kynt 20. oktoober 2008, kl 21.53
mihkel alles nonna noor mis kasuisa ta olla saab ja veel turvatunnet pakkuda.kokkuhoidlik on ta ka. las saab 40 ehk annab mehe mootu valja.muidu pole viga arenguruumi tal on.las poisist mees ajapikku veel saab
 
Merle 22. oktoober 2008, kl 17.36
ei usu, et see mihkel muutub vanemaks saades, tal on juba nii spetsiifiline iseloom. ei saa aru,miks ta saatesse läks,ema vist käskis :)
 
mina 05. november 2008, kl 13.18
Minu jaoks on see saade ehtne komöödia saade.Ja seeMihkel on suur koomik kelle pärast ma sda saadet üldse vaatan,no mina ei kannataks sellist äput meest elusees välja:D
kui juba sääsehammustused on mailma probleemid appikene:D niii naljakas lihtsalt.
Kogu see saada on Naliiii:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!