Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
08.10 saade
 
eff 08. oktoober 2008, kl 22.51
vahva saade oli!?
 
Raili 08. oktoober 2008, kl 23.15
tyra kus vennale tehti pulli alles, hakkas pea nutma juba, et kepppist ilma jääb, ise mõnitas mikukest igal sammul.

aga kas see rutt pole mitte seesama tartu linnula kandidaat, kes seal ühika peal pidevalt ropendas ja röökis. Muttidel oli isegi oma maffia seal, küll värvisid blondiks ja mustaks kõik ennast, ja rutt peksis endast nooremaid seal ühika peal.
 
murakas 08. oktoober 2008, kl 23.19
Sellest ühika värgist küll midagi ei tea...vb ta tundub küll selleks võimalne olevat:D See mihkel...vist oli mihkel see rutti mees:D see ikka jjube imelik küll.ma arvan et ta on pede ja ta ei ole veel kapist välja tulnud :Dvb ei tea ta isegi et ta seal kapis on :D:S hahaha:D:D
ei vinge :D
nalja saab nendega seal ikka :D
 
Raili 08. oktoober 2008, kl 23.26
tegelt ma arvasin kohe, kui rutti seal ühika peal üleoleva lõustaga jõllamas ja uusi ohvrikandidaate välja valimas nägin, et sellel ei saa hea elu tulema, saab kotid sappa ja siis kantseldab tatikat
 
:DDDDDDDDDDDD 08. oktoober 2008, kl 23.30
Hea saade oli jah :))))
No mida Mihklit - käisin veevannis :D
tervisekapsel ei jäänud meelde
kes kütab sauna??? - hotelli sviidis?? :DDDDDDDD

Küll see Anita(oli vist) ajab ikka ligi, teisele näkile ei anna võimalustki lähemale minna.
 
?? 08. oktoober 2008, kl 23.32
Aga korter ju vägev sellel Ruttil. Kust ta selle sai?? Pangalaenu annab ikka maksta sihukese pealt, või laenas saate ajaks??
 
kit 08. oktoober 2008, kl 23.35
mihkel oli selgelt pabinas
 
psühholoog 08. oktoober 2008, kl 23.40
Esimesed kirjutajad te olete nagu mingid pitsi taga istuvad klatshiussid. Kas teil on eneseväljendusest puudus, et peate just siia oma sappi valama. Muudkui oletate, ise pole kindlasti veel 20 täis - ma ka oletan.
Vähegi targem inimene näitab üles natuke toleranatsust, isegi kui see Jaak seal lõpus oli tõesti koomiline - kas mind on üldse sinna vaja vä? Selline õrnhing siis meie telestaar Jaak.
See Ruti kamp on nagu 3 sõpra Prostokvashinost, kõik eri tõugu ja püüavad säilitada külma närvi. Appi kui erinevad nad kõik on ! Ja peavad seal telepurgis eesti rahvast lõbustama, kuna nad ise on ammu aru saanud, neist ei tule mingit nahka. Või veel parem - luik , haug ja vähk....kõik tahavad minna eri suundadesse, kes oskab lennata, kes oskab ainult tagurpidi käia, ja kes ainult ujuda...
See on lausa tragikoomiline.
Ärapanija saab jälle piruka kust hammustada.

Kõige kihvtim ja lausa nauditav oli Veljo kamp. Lahedad ettevõtmised, kaunis loodus, lahedad vastuvõtjad. Hmh....Anitake siis avanes oma täies linnapreili ilus, teeb suuga suuuuure suure linna.... ja see teine "preili" oli nii mõnus, tõeliselt nauditav kaaslane, rahulik ja naljalembeline ja oskab ilmselt nii mõndagi teha kah, kaunis kodu on tal, tuleb tõdeda et hea maitse. Tore paar saaks neist.
 
harakas 08. oktoober 2008, kl 23.51
Mulle ka meeldib see Veljo punt. Ja see teine tüdruk, mitte Anita. Hoian ka pöialt, et ta selle valiks, sobiksid paremini jah.

Aga need selle kahe tütre isa naised olid lausa ära ehmunud, kui kodu nägid. Väiksemal lausa pisara võttis silma. Tea, mis neist saab???
 
murakas 09. oktoober 2008, kl 01.05
njaaa...psüholoog ajab siis tarka juttu ise klatsib samamoodi :D
Ma ei salga midagi klats meeldib mulle ja nad on ikka patajad ka keda latsida...ohmukesed ronivad sinna saatesse,aga vahepeal tegeleikult hkkab kahju ka neist... :D
 
truve 09. oktoober 2008, kl 01.14
Kas keegi teab,miks Veljo Kadrimai välja hääletas,kui talle ta meeldis?
 
psühholoog 09. oktoober 2008, kl 01.20
nojah Reinu väike austajanna volksutas oma suuri niiskeid silmi etteheitvalt jah kui koridoris tere ütlesid...mis teha...õnneks Galina tundub olevat tark ja empaatiline naine, ei hammusta, ei kakle. Hoopis püüab kõiki võrdselt kohelda. Vahelduseks hea rahulik näha.
 
. 09. oktoober 2008, kl 07.51
Millal on kordussaade?
 
*** 09. oktoober 2008, kl 08.42
Kordussaade 09.10 kell 13.00
 
margareeta 09. oktoober 2008, kl 08.59
Ei ole see Mihkel nii jobu midagi, lihtsalt omapärase huumorisoonega. Teised vist ei saa pihta lihtsalt tema naljadele ja kildudele. Ummamuudu ta ju on, aga vähemalt tundub heasüdamlik olema. See Jaak veel hullem jobu.
 
üüks 09. oktoober 2008, kl 09.08
Minule jättis Galina mõistliku naise mulje. Lõpliku poolehoiu võitis siis, kui ütles, et ka üürikorteris on võimalik teha sanitaarremonti ja elamist elamisväärsemaks. Lisaks oskab ka oma tööd hästi. Seega loodan, et ta omale ka kaaslase leiab.
 
njah 09. oktoober 2008, kl 10.14
Üüri korteris sanremonti? Rumalad olete? Tuleb leida uus korralik korrter ja üürida...ja kui vaja kahe peale, kui Rein saab sobiva kandidaadi.Ega iga üürile andja ei kata san.remondi kulusid...et siis Rein peaks midagi muidu kinkima või tegema...endal 2 tütart riietada ja kasvatada? Aga jah...hapude nägudega olid seal kõik :)
 
Esme 09. oktoober 2008, kl 10.55
minule tundus, et mihkel tegi vähemalt selle sauna küdema panemise küsimusega nalja... ja ei saanud aru, miks rutt ja jaak huumorivaesed on. samas kui sul on eelhäälestus inimese suhtes, et too on totu, siis vist ei arvakski, et ta oskab nalja teha.
 
ann 09. oktoober 2008, kl 11.31
Tahaks näha selle Mihkli kodu ka. Ei tea kas saame näha. Ja veel panin tähele et see Kristjan on kuidagi eemale tõmbunud. Ei tea kas sai aru et asi läheb tõsiseks?
 
fänn 09. oktoober 2008, kl 12.46
See Jaagu nägu vannimütsiga oli lahe :))))) mu lapsed teevad seda siiani järgi. Veljo valib raudselt Anita! Kes tahab kihla vedada? Neil ju selline elekter õhus - pidev vastastikune kehaline kontakt. Rutist arvamus on täiesti muutunud. Alguses tundus ikka täielik bich aga nüüd on ikka äge naine. Jah, ta võiks oma egot pisut alandada kuid jutt on tal õige. tal peaks olema võimukas mees, kes ta paika paneks! Nendest kahest seda meest ei tule. Ta neist pea jagu üle!. Lahe saade - nagu komöödiat vaata.
 
plääd 09. oktoober 2008, kl 13.12
Jubedas putkas elas see Taavi. Samas tundub et on ennast seal mugavalt sisse seadnud ning unistus majaehitamisest oli vist rohkem sõnakõlksuks mõeldud...
 
hehh 09. oktoober 2008, kl 13.23
see jube putka oli saun... kes ei taha laenukoormat endale kanda võtta, elabki saunas nii kaua kuni maja valmis saab...
 
Hmm 09. oktoober 2008, kl 13.28
Mina Galina asemel ei suudaks Reinuga enam suhelda: korteri jube olukord näitab meest väga ebameeldivast küljest. Üürikorteri jutt ei puutu siin asjasse: iga normaalne inimene hoolitseb, et eluase oleks elamisväärne.
 
marike 09. oktoober 2008, kl 13.35
olgu üürikorter,kuid kui ta seal elanud 8aastat(oli vist,kui õigesti mäletan),siis need katkised tapeedid ju tema pere poolt tekitatud,vaevalt ta korterit üürides sellise oleks valinud.Ja oma elamise sanitaarremondi võiks ehk ikka ära teha,mitte kohe joosta uut korterit otsima,mida s....ma hakata,nagu siin soovitati.Mina nende naiste asemel oleksin küll otsa ringi keeranud,sest elamine räägib inimese kohta väga palju.Ei ole vaja luksust,vaid elementaarset korda.
 
vaataja 09. oktoober 2008, kl 13.48
Mihkel tegi ju nalja selle kütmise jutuga, jumal sa näed ja ei mürista!!!
Ei saanud Rutt ja Jaak sellest aru ja nagu paistab, ei saa suurem osa televaatajatest kah midagi aru.
Piinlik oli vaadata, kuidas Rutt ja Jaak koos ennast lolliks tegid ja Mihkli hagu korjama saatsid.
 
üüks 09. oktoober 2008, kl 13.50
Seda ma räägingi, et natukene värvi põrandale, ustele. No ei maksa see nüüd nii palju, kui arvestada, et elatud on seal juba 8-9 aastat.
 
.... 09. oktoober 2008, kl 15.02
mina ka ei saa aru sellest reinu kodust.
vaesed lapsed....voodi mingi laudkast...
miskipärast ma usun, et mehikesel toas ka paras päris hea pahnott.
rääkis napsutädidest...aga ju siis ikka ise ka natsa sinnapoole, kust ta muidu neid napsutädisid ülesse korjab,kui ise nii korralik.
ja ehitaja???? kas siis tööjuures ei jää värvijuppigi üle, kui ise osta ei raatsi. pealegi, mis see rullike tapeeti ikka maksab?
seda enam,et lapsed majas, võiks ju ikka veidi puhtust ja hubasust luua. selleks ei pea üldse naist majas olema. minu tuttavate seas selliseid mehi õnneks ei ole. igaüks ikka midagi nokitseb kodus. see vict istub ainult kodus arvutis ja kimub suitsu.
 
!? 09. oktoober 2008, kl 15.09
Aga Rutt ja Jaak tegid ka ju nalja, et hagu korjama... mitte keegi ei saa ju aru nende saate lõikude põhjal! On vaja asja üle dramatiseerida? nendel küll ebamugav ei olnud ju!
 
mina 09. oktoober 2008, kl 15.48
arvan ka, et ärge tehke draamat. Kõik nad kolmekesi (Ruti punt)saavad naljast aru. Ja loomuliklt tehti lihtsalt kino. Aga jah, Rutt ja Jaak kippusid nagu kokku hoidma.
Rein ikka rõve kuju! Ei kannataks sellist sekunditki välja. Kus juures ta veel suht enesekindel. Palju õnne talle!
Räägite, et Jaak on maakas aga no see Rein on ikka päris omadega uhuu! Vot tema on maalt ja hobesega, igas mõttes.
 
Vaataja 09. oktoober 2008, kl 16.47
Mihlkil on huumorisoont küll, teised seda ei taju või ei taipa.
Igatahes inetu kuidas nad Mihklit tögavad. Ruth ise töötab koolitusfirmas, mida või keda ta seal koolitab kui talle endale on koolitust vaja.Jaak kaagutab Ruti järgi nagu toslem.
Anita on kiibitseja ja liibitseja ja jutt ka selline madal.
Veljo teine väljavalitu on jätnud aga väga meeldiva ja mõistliku inimese mulje.Kohe näha,et tegu on haritud inimesega.
Aga eks Veljo ise teab keda valib.Anitaga ta igal juhul orki lendab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!