Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
08.10 saade
 
margarita 09. oktoober 2008, kl 17.01
Ses suhtes on Rutil õigus, et millega siis see Mihkel ometigi tegeleb. tundub tõesti, et ta ei oska mitte midagi. Ta räägib kogu aeg sellest mis talle ei meeldi, aga mis meeldib seda ei maini. Kas selline mehepoeg tööl ka käib ja suudab naist ja last toita, või tuli ta saatesse, et leida naine, kes teda "aeglast" inimest- nagu ta enda kohta ütles, ära toidaks. Minule ka sellised nannipunnid peale ei lähe- kogu aeg on nägu vingus- "ettevaatus ennekõige". temaga oleks vist jube igav elu, ei mingeid riske, ega põnevust. Metsa ta ka ilma vaktsineerimata minna ei julgenud ja üleüldse sääsehammustused ei taha ära paraneda.... appi, kuida nii erinevad inimesed kokku on saanud....
 
tärnike 09. oktoober 2008, kl 18.59
No lööge või puuga pähe, aga mina ei usu, et see mihkel elus üldse kunagi raskusi tõstnud on:D Ta ei näe selline välja üldse:D Ja siis ise räägib, et no ikka 100 tuleb korraga ära:D
Anita mulle meeldib, ma ei tea miks, aga meeldib. Ja neil Veljoga tundub selline särin ka olevat, mida selle teise naise puhul nii väga näha pole:)
Ja Reinu kodu, minu arvates on ta vägagi tubli, et kasvatab üksi kahte tütart..aga mõni inimene lihtsalt ei hooli nii väga materiaalsetest asjadest, või võib-olla tõesti laste ja kõige muu kõrvalt raha ei jätku... Viinanina ta küll ei paista olevat, aga kurat seda teab. Eks sinna korterisse ikka naise kätt ja silma vaja ole:)
 
väkk 09. oktoober 2008, kl 20.38
ma olen ka kunagi 10 a üürikorteris elanud. kogu sanremondi tegin ise otsast lõpuni. ei tulnud kordagi mõtet, et raha raiskan. lõppude lõpuks elasin seal ju ise ja pidasin seda oma koduks. tähtis oli see, et iseendal mugav oleks ja remonti tegingi enda heaolu nimel. väkk oli see Reinu kodu, kindlasti on see üürikorteri jutt vaid heaks ettekäändeks oma laiskusele ja räpasusele. prrrr, Reinul see täiesti out suhtumine, fui.
 
hh 09. oktoober 2008, kl 20.56
minu arust ei ole ka "mees olemine" mingi vabandus sellele, et elatakse kuskil lagunenud ja käest lastud kohas. eriti veel siis, kui lapsed ka majas. polegi ju vaja mingit liigset ninnu-nännut ja sitsi-satsi.
 
aga 09. oktoober 2008, kl 22.57
Galina on väga hea lümfimassaazi tegija. Soomes õppinud paberitega tegija.
Soliidsele daamile ei sobi mees, kel korter hooldamata.Tundub, et asi on üles vuntsitud ja pole see mees nii nagu räägib.
Kuid loodan, et Galina leiab oma õnne teisiti. Eestimaa vaatab ju.
Alkovaba mehe leidmine on muidugi probleem, aga nii kena inimene leiab kindlasti sobiva karsklasest elukaaslase.
 
Jaagust 10. oktoober 2008, kl 08.48
No ma'i tea, mulle tundub, et see Mihkel on 100x normaalsem, kui see Jaak. Pole küll süviti psühholoogiat õppinud, vaid ainult põgusalt, kuid minu meelest on Jaagu käitumises mõningaid nüansse, mis viitavad kergele vaimsele alaarengule. Näiteks alati kui ta naerma hakkab, paneb ta omale käe näole või pähe. Ja selline lahtise suuga naermine, nagu teeseldud. Üleüldse inimesed, kellel on mingi spetsiifiline sundliigutus, tunduvad kohtlased. Minu jaoks läheb see pidev pea katsumine samasse katlasse, kui enda edasi- tagasi kõigutamine või peaga vastu seina toksimine.
 
vaene rutt 10. oktoober 2008, kl 09.07
ta ju püüab! mehed pole ju tema jaoks ja nii ta vahest pingutabki üle! Rutt on tegelikult väga normaalne inimene (tunnen)aga jah, terav on ta küll.
 
irw 10. oktoober 2008, kl 12.44
Autor: tärnike
Aeg: 10-09-08 18:59
<Ja Reinu kodu, minu arvates on ta vägagi tubli, et kasvatab üksi kahte tütart..aga mõni inimene lihtsalt ei hooli nii väga materiaalsetest asjadest, või võib-olla tõesti laste ja kõige muu kõrvalt raha ei jätku... Viinanina ta küll ei paista olevat, aga kurat seda teab. Eks sinna korterisse ikka naise kätt ja silma vaja ole:)>


uhhh sa oled ikka kaua kuival olnud...igatsed mõtetu mehe lõhna majja.WÄKKK.
selle super üksikisa lapsekavatamismeetodid ma sots. töötajana vaataks ikka väga hoolikalt üle. tema õnn, et ma see ei ole! pgn. mis emad ja naised neist tüdrukutest kasvavad, kui issi neile elementaarset eeskuju korra ja puhtusepidamise suhtes ei ole võimeline andma
kujutan ette kui jubedas urkas sa ise elad:S
rõve rott!
<vihast vahutamas ja kirjavigadega aga parandama hakata ei viici>
 
s 10. oktoober 2008, kl 13.47
ta (Mihkel) ütles, et tõmbab lõuga (see pole raskuste tõstmine ju, vaata kui kiitsakas ta on) parajate vahedega (mis võib tähendada nt 1 tund vahet või ka 1 päev :D) koguarvult 100.
 
Mihkel 10. oktoober 2008, kl 16.16
Ma tõmban tavaliselt ühe tõmbe tunnis. Aga üle kahe tunni trenni päevas ei tee - käed ju väsivad. Aga Ruti jaoks olen ju niigi supervorrmis! Aga Kui Rutt mind ei vali, siis olen teile kõigile avatud.
lugupidamisega, teie Mihkel.
 
Pille 10. oktoober 2008, kl 19.51
Mihkel!! Kas oled tõesti nii kõva spordimees, käsivartest küll aru ei saanud. Sulle sobiks äkki idamaised võistluskunstid?
 
käärid musklit ei treeni 11. oktoober 2008, kl 16.06
mihkel ju juuksur. kääre jõuab käes hoida, aga juuksurina ei tööta, sest ükski klient ei jõuaks ära oodata, millal sonks valmis saab. enne läheb päike 2 x looja.
 
mihkel 11. oktoober 2008, kl 16.59
mul on sisemised musklid! Neid palja silmaga ei näe! Vot niisugune mees ma.
 
kiira 14. oktoober 2008, kl 21.35
Rein oli lihtsalt laisk ja ropp kuju ,sellist kodu ei vabanda mitte miski, isegi mina madalapalgaline naine suudan omale puhta tapeedi seina panna. Ja pintslit pihus hoida.Kriitikameel ikka inimestel täiega puudub, ronin saatesse, ise elan sõna otseses mõttes ...majas. Ja wc oleks tahtnud ka näda või siiski pigem mitte. Ehitaja...paneb mõtlema...
 
leena 16. oktoober 2008, kl 17.39
no ongi selline maamees ja talle pole vist tähtis kodu välimus, pole midagi teha ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!