Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
tänane saade
 
.- 16. oktoober 2008, kl 14.02
oli jah leena, ei tulnud kohe nimi meelde:P
 
pole sõnu 16. oktoober 2008, kl 14.49
Kas ruti seltskond midagi muud peale joomise ka selles osas tegi? jõudsid hotelli tagasi jälle jooma.
 
n36 16. oktoober 2008, kl 15.18
Jaak pingutab kõvasti üle,et olla Rutile meele järgi (omast arust).Paras paar oleks tõesti,aga millegipärast arvan,et Rutt lahkub saatest üksi.
Olen kindel,et Veljo valib Anita,seda ta mainis ju ka viimases saates,et talle Anita rohkem välimuselt sümpatiseerib.Iga pada pidavat oma kaane leidma.Ju siis ka nemad on paras paar:)Kauaks eks seda näitab aeg muidugi.Anita on tõesti väga pealetükkiv ja seda olnud juba esimesest saatest alates.Nõme käitumine tema poolt,aga eks ta saavutab lõpuks ka tänu sellele oma eesmärgi.
 
vaataja 16. oktoober 2008, kl 15.57
Rutt on alkass, täielik baarist-baari naisetüüp,vastik mõrranägu kah, Mingugi Jaaguga maale sigu talitama,Mats linnas-roos rinnas traktorist. Mihkel on vahva poiss. Need kaks Jaak ja tibinas Rutt ajasid peale: võta ja võta, krt nagu lasteaed, jooge põrssad kui tahate, mis teisele topite.nagu muud siin ilmas huvitavat ei ole kui täisjoomine. Kas saade propageerib joomist??
 
t 16. oktoober 2008, kl 15.59
mulle käib selle Anita juurs närvidele see, et ta peale juuste hoidmise ei oska suurt midagi teha.Isegi kui koer ta jalga kargas ei osanud ta muud teha, kui hoida juustest kinni. No kurat pane need kõrva taha siis.
 
vaataja 16. oktoober 2008, kl 16.01
Anita on pugejalik, kui kutil muud väljapääsu pole, peab saate nimel valima, kes ette jääb...Mulle meeldib küll teine tüdruk rohkem. välimus on kopsakam aga ei jää Veljol tõesti muud üle kui anita kasuks, saade ju nõuab.

Galina ei meeldi, teine tüdruk sobiks pisile rohkem, heasüdamlikum ja hellem ka kui mehel laps, saaks hea kasuema. Galina on liiga vana.

Väike leenake, noh, kahe lapsega , mõtleb ise ka rohkem,mis mehest oleks kasu aga ta ei jää niikuinii ka selle paksu poisiga kui peaks selle valima...
 
ohh 16. oktoober 2008, kl 16.09
see on ju TEATER! kahju muidugi et pole selliseid kokkusattujaid nagu maamehe saates ethel ja...hardi vist oli. väga udune võimalus kohe õiget leida nende seast, kes julgevad kaamerate ette tulla. no mis rutil muud üle jääb kui niisama iba ajada kahe imeliku kutiga, ootas vist matchomeest, aga need ei tule rahva ette etlema. arvan et üksikvanemate tõeline "jaht" hakkab pärast saadet. igal juhul on mul hea meel, et selles saates krista lensim pidevalt meestele sülle ei jookse... no oli ikka hirmus küll kui ta neid maamehi mõttetult miilustas nagu oleks mingi eluaegne sõber.
 
to ohh 16. oktoober 2008, kl 16.24
sinu jutust puudub veel lause "vaene rutt, selliste meestega saabki ainult täispeaga olla"
 
huudisimulik 16. oktoober 2008, kl 16.51
Mis seal Reinu kodus lapse madratsi all oli? sai keegi aru
 
Ei ole ju... 16. oktoober 2008, kl 16.52
...terve ilm selliseid täis. Pigem on terve ilm selliseid täis, kes üksi jäädes lähevad täiega allamäge. Rein on isegi tubli - ei joo, ei suitseta, kindel töökoht. Ega ma ise ka aru ei saa nendest inimestest, kes sellises segaduses elavad, aga ta on siiski tubli olnud! Kui ta veel korraarmastaja ka oleks - oleks ju lausa SUPERMAN :) Palju neid täiesti ideaalseid inimesi ikka on - kas või nende kommenteerijate hulgas? Igatahes oled tubli, Rein. Ja soovin, et sul elus veel paremini läheks - vahet pole, kas naisega või naiseta. Edu sulle ja tütardele!
 
helika 16. oktoober 2008, kl 17.23
no see on ju ka imelik et kuigi jah mihklit sunniti jooma,siis ta seda tegigi. miks ta nõus oli?:) Selgrootu või mis.
 
vaataja 16. oktoober 2008, kl 17.27
Mihkel, saada see duett kus see ja teine, tule saatest ära...Ole parem ilma selle kaanimiseta, sa nii norm mees, et leiad naise kui õige aeg tuleb.
 
oh aeg 16. oktoober 2008, kl 18.45
Kas sellest on ka saates räägitud, et mis tööd see rahatu Mihkel siis ometi teeb?
 
h 16. oktoober 2008, kl 19.16
vist ei teegi mdiagi. vahepeal lõikab kellegi juukseid :)
 
j 16. oktoober 2008, kl 20.27
Mihkel peaks olema kelner/ettekandja
 
jaak on pede 16. oktoober 2008, kl 21.12
See Jaak on ikka paras idioot!!! Rutile oleks tõesti paras mees, selline dresspükstes ja triiksärgiga mees, kelle meelest kõvad mehed joovad vabal hetkel end Sarvikust oimetuks ning siis külapeale kaklema ja @!#$ lähevad.
 
teadja 16. oktoober 2008, kl 21.13
Mihkel on callboy
 
:D 16. oktoober 2008, kl 21.19
Jajaaaa, olen minagi Rutti ühikas põrutanud
 
** 16. oktoober 2008, kl 23.09
Jaagule ei olevat Rutt sobiv,nii ta ise rääkivat. Nemad kokku ei jäävat.Ja appi selle õnnetuse eest kui Rein oleks valinud Raili,õnneks ta seda ei teinud.Raili on juba peale saadet kahe mehega proovinud elada mis muidugi kõik metsa läinud.Tean ka seda ,et Raili,Kaie ja Jaak on kõik olnud ühes ettevõttes tööl.Jaak muidugi töötab siiani seal aga nagu NEILE naistele omane on nad uut õnne otsimas.
 
keegi 16. oktoober 2008, kl 23.11
Rutt peaks küll häbenema, tegi end ikka täitsa täis. ma lausa ootasin, et ta lõpetaks selle mõnitamise, ei, lõi hoopis kaasa, selles saatelõigus ju muud ei tehtudki ja vesipiipu ka ikka kohe pead tõmbama, kasvõi poolvägisi...Rutt, sa oled vastik
 
juju 16. oktoober 2008, kl 23.41
Naera või ribadeks siinseid kommentaare lugedes. Aga ka saade on jätkuvalt huvitav.Tubli, Mihkel, et ei langenud oma aasivate kaaslaste tasemele.See, et Taavil palju suhteid on olnud,on teda ka palju õpetanud, et leida see päris oma.Reinu kodu ikka ehmatas päris ära. Kohe näha, et kaua poissmees olnud.Galina unistus mehest,kellele alt üles vaadata, küll Reinuga kokku jäädes ei täitu.
 
teadja 17. oktoober 2008, kl 11.59
Ei ole see Mihkel nii vaga midagi...Appi, kui haiged Rutt sundis, rutt tegi seda ja teist! Krt täiskasvanud mehed ise teavad mis teevad. Vaene mihkel kui rutt ütleb pista pea ahju, siis ju pistabki..jälle rutt süüdi, mis ta küll tegi sellele vaesele mihklile...saage üle! Tahaks näha kuidas Teie need kõige targemad kannataksite mitu kuud hulludega koos veeta.
Teie arust vist ongi Mihkel hulluke, et ise ei suuda midagi otsustada, kes tal käskis siis juua ja piipu tõmmata, kui nii põhimõttekindel siis poleks ju olnud vaja teha neid asju...
 
irw 17. oktoober 2008, kl 12.03
rutt: joo minu pärast kui tahad, ise tead mis teed!
mihkel: ja joongi vot!
 
... 17. oktoober 2008, kl 12.32
Ma pole elus näinud matslikumat ja jubedamat tüüpi kui see Jaak. Täitsa õudne, lihtsalt sõnu pole. Ja see kõnemaneer.. UHHH
 
noo 17. oktoober 2008, kl 12.52
seal laste madratsi all oli sulaselge hallitus, vohavad seened ja niiskusja rõskus! Öäk, vaesed lapsed. Mul tundub et see Galine korjab Reinu kaastundest ülesse. Emalik tüüp.
 
to ... 17. oktoober 2008, kl 13.33
100% nõus!!!
 
keegi 17. oktoober 2008, kl 13.46
teadjale


kuna Rutt oleks võinud selle mõnitamise lõpetada ongi ta süüdi, hädavarese mõnitus tema niigi viletsat mainet küll ei tõstnud, mida ta ronis sinna saatesse hullukestega, aru ma ei saa, nii tehtud mimm nagu ta on
 
kati 17. oktoober 2008, kl 18.14
ee Mihkel on juba lahe, nagumingi mitmendat põlve aristokraat. Teistmoodi ja huvitav vaadata. Aga mees kui selline..... oi,oi,oi
 
tõeline elu 17. oktoober 2008, kl 18.57
Täiesti uskumatu, milliseid inimtüüpe leidub! Jaak oleks nagu mingi väljamõeldud tegelane!
Mihkel on sümpaatne,Rutt on selle mehe jaoks liiga läbinähtav.
Reinul pole ju tegelikult viga midagi, minu respect mehele, kes kahe tütre eest hoolitsemisega hakkama saab, see n.ö.tapeediteema mind ei sega.Need on ju ainult asjad, pealegi , ma täiesti usun, et kui naine majas oleks, siis ei oleks ka Rein vastu väikesele remondile. Usun, et sellel mehel ei ole üksinda kerge olnud.
Veljo on kuidagi liiga hea, et olla tõsi. Mulle meeldiks ta rohkem,kui tal mingi "Žviga " ka küljes oleks.
Leena ja Taavi on õnnelikud, kena jätku neile1
 
eikeegi 17. oktoober 2008, kl 22.07
Tegelikult ei ole Ruthil kummagist mehest sooja ega külma. Need mõlemad on ta jaoks liiga nõrgukesed ja allaheitlikud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!