Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Rutt, rott
 
hiir 24. oktoober 2008, kl 10.44
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/article.php?id=20179900&l=wpublik
 
mõistmatu mammi 24. oktoober 2008, kl 16.03
uskumatu, et maailmas leidub naisi, kes on vabatahtlikult nõus suhtlema sellise primaadiga nagu see Jaak ... veel enam, lausa kolima sellise kolli juurde ... prrrrrrrrrr
 
murakas 24. oktoober 2008, kl 16.23
Vaata missugune koll see rutt ise on....2 ühesugust :D
 
khm 24. oktoober 2008, kl 16.28
mis sel rutil siis nüüd niiiiiiiiiiiii väga viga on? kas kõik otsekohesed, hakkajad ja iseseisvad naised liigituvad automaatselt kollideks? või on ühe õige naise roll IGALE mehele alluda ning sealjuures veel leebelt naeratada?
 
p 24. oktoober 2008, kl 18.26
Rutt,Rutiks,aga ega need "mehed" ka paremad pole.
 
anaali 24. oktoober 2008, kl 21.57
ruti-tutile
 
.... 25. oktoober 2008, kl 10.07
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/article.php?id=20179900&l=wpublik
 
piinlik 25. oktoober 2008, kl 13.50
issand kui piinlik lugeda, et leidub idioote, kes osatavad teise inimese nime (rutt-rott)

nagu lasteaed
 
S. 25. oktoober 2008, kl 15.59
Mhmh, nõustun eelmise kommentaariga. Ega see FÜÜRERI-Rutt ka päris terve inimese üllitis pole... Õudne
 
vaataja 25. oktoober 2008, kl 17.56
Minule jätab ka miskipärast halva mulje. Ebaviisaka ja iseka inimese mulje. Kuid noh, vähemalt on tal enesehinnang paigas.
 
:D 26. oktoober 2008, kl 13.31
Rutt on jubbbbe vinguja tüüp, väkk!
 
ahv 27. oktoober 2008, kl 10.24
Rutil ei olegi kedagi valida.Kas need siis mingid mehed?
 
eh 27. oktoober 2008, kl 23.05
pealtnägija pani ära rutile jälle,rutt on füürer,kamandaja.
ohh kuidas nad teda mõnitasid.
 
Serenity 28. oktoober 2008, kl 18.43
Ei tahaks uskuda, et nii arukas naine nagu Rutt, valis Jaagu. Võib-olla oli tal kohe tagamõte kohtuda selle naabriga. Seetõttu koliski sisse.
 
Endel Tentel 29. oktoober 2008, kl 15.44
Mis naaber? Ma ei tea mitte midagi. Rääkige.
 
vaataja 29. oktoober 2008, kl 23.57
Väga lahe naine!
Kahjuks enamus tuimi eesti mehi kardavad seda tüüpi naisi, sest sellised ei lase mehel laiselda ega machot panna :)
Aktiivse ja tööka mehega muutuks ka selline naine leebeks. Unustaks liigse kontrolli, kuna saab loota ka kaaslasele.
Hetkel valikuvõimalust ei ole - loota saab Rutt ainult iseendale ja seda arvestades on ta isegi viisakas :)
 
sama 30. oktoober 2008, kl 10.25
Eelmise kommiga nõus.No ei tea missugune see naine siis olema peab? Minu meelest on Rutt isegi hästi nede meestega hakkama saanud no ma juba ammu teeks ei tea mida .Tubli ja hakkaja eesti naine .Kas ta peab vaikne tasane olema nurruma iga jobu mehest jutule ja tegema nägu ,et kõik hästi või,peaasi ,et mees.Siiani ju ta täitsa ema rollis nende meeste puhul .Mees ju peab ise ka midagi mõtlema ütlema ,kui seda ei oska ,siis loomulikult Rutt ise peab ette nämmutama kõike .Miks arvate ,et need tasased ja vaiksed naised paremad on lasevad endile pähe istuda ja kõigega nõus ja siis nutavad kusagil kellegi najal ,et elu pees on mees on siga jne .
No mina olen küll teisel arvamusel .Jõudu sulle ja tubli oled Rutt .
 
kah 30. oktoober 2008, kl 12.22
Rutti arvustavad ainult viletsad ja nõrgad mehed....kõik naised pole madalamad kui muru...
Hoia oma joont Rutt...küll leiad ka selle õige, kes oleks sulle võrdväärne.
 
Veera 30. oktoober 2008, kl 12.39
Rutt on tubi.Ja ka väga ilus, hoolitsetud hea figuuriga.Tal on ka normaalne enesehinnan ja normaalne maailmavaade.
No kurat sellised mehed.Ma vaataks ja räägiks selle Jaaguga ainult sel juhul, kui tal püksis oleks kaheharuline.Muidu on nagu pakust kirvega löödud inimene, tahumatta neljatahuline ja nina on hoopis ära unustatu see nagu oksakoht.Ja see liblikapüüdja Mihkel.No võibolla on tark.Aga ma arvan, et kui temaga vahekorras olla, siis Rutt peab ette näitama kuhu auku pann.Muidu leiab ainult naba naise kehas.Allapoole ta küll vaadata ei oska.Ja kui põõsas ees ka veel Rutil no siis on see mees omadega soos õige auk jääb leidmatta.
 
Marge 30. oktoober 2008, kl 14.29
Mulle Rutt väga meeldib! Selline kena, hakkaja, tragi, särtsakas naine! Ei mingit vingumist ega irisemist raske üksikema elu üle. Paljud võiksid temast eeskuju võtta! Kahjuks sattusid talle saatesse mehed, kes lollid ja saamatud nagu saapad. Edu Rutile!
 
ann 30. oktoober 2008, kl 14.45
Veera sa panid mind nii naerma oma kommiga et ei saa pidama. Pisarad jooksevad. Aga tõsi ta on.
 
veerale 30. oktoober 2008, kl 16.35
ei tea kas mikul üldse ongi seda asja, mida auku panna. ma ristisin ta ka eile saadet vaadates liblikapüüdjaks.
 
hei 31. oktoober 2008, kl 02.11
Päris tabavalt ütles Ruti kasuisa Mihkli kohta " Kartuliiduke" !!
Mulle tunduvad mõlemad mehed imelikud , Rutt ei vali neist kumbagi - ma arvan.
 
uhhh 31. oktoober 2008, kl 17.22
Jaagus pole muud kui ego ja ülikõrge arvamus endast. paraku paistab matslus läbi.
 
jätke 01. november 2008, kl 17.19
pole sel jaagul mingit ego ega ülikõrget arvamust, ta püüab lihtsalt oma kohmetust tegutsemisega peita
 
kaia 01. november 2008, kl 23.09
rutt on nii lahe naine. uskumatu, kuidas ta on suhteliselt viisakalt nende kahe mehega hakkama saanud. mina poleks suutnud. müts maha tema ees :)
 
to kaia 03. november 2008, kl 10.26
valus humorist oled
 
Triin 03. november 2008, kl 17.40
Mis humorist, tegelikult naera ikka puruks küll mis mehed. Naised ikka etemad tuleb tõdeda:)ehhe
 
Taat 04. november 2008, kl 23.14
Hahaha
p.jensen@mail.ru
 
Kelly 05. november 2008, kl 14.19
Ei tea jah, Jaak ju täiega poeb Rutile, kingid, värgid...Aga Mihkli norimine on eriti nõme küll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!