Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
taavi?
 
Naaber 24. oktoober 2008, kl 23.47
Tahaks näha, kas ta hakkab nüüd Leena lapsi kasvatama?
Kes teab midagi tema "eelmistest eludest", siis tal ju endal ka laps. Huvitav,miks ta ei taha oma last mainida? Eriti nagu ei hooli vist...
Sooviks teada umbes aasta pärast, mis neist kahest õnnelikust saanud on?
 
möhh 25. oktoober 2008, kl 11.38
Minu arust tamainis, et tal ka üks laps.
 
jah 25. oktoober 2008, kl 13.01
Tal on 15.a poeg kellega ta eriti ei suhtle ja keda ta ei ole kasvatanud... Vaevalt ta kasvatab neid võõraid lapsi.
 
imelikud olete või? 25. oktoober 2008, kl 13.49
kui palju on mehi, kes kasvatavad teiste lapsi ja hästi? see, et endal nooruses on laps ja seda ei kasvata, on ikka kinni ka seles, et noorena lapse emaga ei suudetud kokku leppida asjades. ilmselt. kui ikka koos elatakse, kasvatakse lapsi ka koos. leena sünnitab kindlasti ka veel.
 
jah 25. oktoober 2008, kl 14.00
Asi pole selles vaid tean nii mõndagi.muidugi mõni võõras mees kasvatab veel parmini kui oma isa.
 
jajaaa 25. oktoober 2008, kl 20.50
Ei ole Taavil seda Leenakest kauaks enam...
 
eelmisele 26. oktoober 2008, kl 11.23
 
manna 26. oktoober 2008, kl 11.44
Mõni endine Taavi naiseke käib siin vist kiimlemas. Oi kõll see kadeduseuss ikka salvad mõnda valusalt!
 
endine. 26. oktoober 2008, kl 13.08
Ei tea mille peale siin kade olla? Mul on küll väga heameel et uue ja hea naise leidis;)
 
njah 27. oktoober 2008, kl 20.16
Taavi ja Leena on praeguseks juba lahus.
 
naabrist parem 27. oktoober 2008, kl 21.42
Taavil on juba uus lind pesas
 
või 28. oktoober 2008, kl 08.44
Kus see pesa on kas seal saunas või üürikas???
 
manna 28. oktoober 2008, kl 20.15
Te olete nii haledad ja õelad, et järelduseks ongi kadedus, mis ei lase teil oma elu elada, vaid peate siin teisi siunama ja laimama.
 
jah 28. oktoober 2008, kl 21.45
See manna.... on küll Taavi ise:)))Keda see jutt peaks siin ikka häirima? Taavi on nii tundlik;))
 
to manna 29. oktoober 2008, kl 09.11
Leena, sina v?
 
eku 29. oktoober 2008, kl 09.35
no andke abi!!!
endal ei hakka häbi siin niimoodi siunata!
 
;))) 29. oktoober 2008, kl 09.53
Ma ei saa aru keda siin siunatakse;))Mõni on ikka väga kibestunud.Taavist pole siin poolt ka seda, mida võiks tema kohta kirjutada;)Päris piinlik vend;)
 
Hmmm. 01. november 2008, kl 15.52
Ma olen ka imeks pannud, et neid, kes Taavi tegeliku nägu teavad, võiks palju olla. Aga näe, keegi sest ei kirjuta :D
 
dsfghsdfh 02. november 2008, kl 15.53
oli küll juttu sellest,et tal on laps.Leena jutu sees ütles seda ja Kristjan ka,lisaks taavile.
 
soovitus 02. november 2008, kl 17.15
Taavi, ma soovitan sul oma eelmisi suhteid mitte uutele suhetele üksipulgi rääkida:)See ei tule kasuks mitte kunagi;)
 
nägija 05. november 2008, kl 23.09
loodan, et eksin...
aga Leena ja Taavi ei ole kokku loodud. mõlemad on toredad ja karismaatilised inimesed aga aga...
sisetunne ütleb, et Taavi süttib kergesti ja sama kiire on ka jahtumine ja siis otsib jälle seda elu ARMASTUST. kuidagi ebastabiilne naissuhetes. kahju kui ta leenale hingeliselt haiget teeb/ks...
 
.... 06. november 2008, kl 08.33
Taavi õde ütleb päris hästi kõik Taavi suhete kohta ära.
 
oh 06. november 2008, kl 17.08
leenast oleks küll meeletult kahju kui see taaviga suhe taavi pärast lörri võiks minna.loodan et taavi annab endast parima seekord.aga ei väsi meenutamast ütlust tänapäeval et kõik mehed on sead...loodan siiski et erandid.edu kõigile kes suhet tahavad ja oskavad hoida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!